» »

občasno blue screen Win 10 Pro original laptop

občasno blue screen Win 10 Pro original laptop

XLapse ::

error je Page Fault In Nonpaged Area in blue screen seveda.


http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-31...

tukaj piše da zna bit da je RAM. Torej je verjetno RAM? , ga zamenjam al najboljše servis? k js to sam ne bom popravu. Je pa tko da vsake par dni pride. Ni zdej da se ne da uporabljat

Laptop je dell latitude v glavnem win 10 pro.
To se mi dogaja od zadnjega update-a windowsov
  • spremenilo: XLapse ()

Miha 333 ::

Verjetno je Windows update povozil driverje. Za začetek še enkrat namesti vse originalne driverje iz uradne strani proizvajalca laptopa za tvoj model. Zna rešit zadevo.

XLapse ::

Miha 333 je izjavil:

Verjetno je Windows update povozil driverje. Za začetek še enkrat namesti vse originalne driverje iz uradne strani proizvajalca laptopa za tvoj model. Zna rešit zadevo.

bom probal hvala

je pa to, ko grem na devices , mi kaže Dell aka računalnik klicaj, dam auto repair in ne naredi nič. neki ni ql bom probal kot si reku

edit: ma tega je fuuuuuuuul, vse na novo? v glavnem mi samo en device piše klicaj in piše unknown device nimam pojma kaj bi to blo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

prodam i5 m560 , 4gb ddr3 in 250gb HDD ... Dell Latitude E4310 .. ohišje kot nov... za 50€ .. Windows občasno blue screen in baterija verjetno za zamenjat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

High Definition Audio device - Težave Z Namestitvijo & Code 10

Oddelek: Pomoč in nasveti
132427 (2263) nooby
»

Samsungovi prenosniki se poslavljajo iz Evrope, Toshiba zmanjšuje obseg proizvodnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6221227 (17455) SuperVeloce
»

HP 15 d050sm - gonilniki nujno (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6316729 (13171) dmagnif
»

Blue Screen - HP prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
172422 (2047) StarMafijec
»

Blue screen z napisom

Oddelek: Pomoč in nasveti
62134 (1692) taz

Več podobnih tem