» »

Izkusnje s trgovino MOBI ARENA

Izkusnje s trgovino MOBI ARENA

Matthew ::

Zanima me, ce ima ze kdo izkusnje s trgovino MOBI ARENA, Tamara Matijević s.p., ki prodaja nove telefone preko bolhe. Account obstaja ze od leta 2011, telefoni naj bi bili zapakirani z garancijo. Cene niso sumljivo nizke, so pa nizje od drugih trgovcev.

nds ::

Tudi sam gledam MOBI ARENA, ali si Matthew morda opravil nakup in imaš izkušnjo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nds ()

Matthew ::

Nakup sem opravil. Ne gre za pravo trgovino. Z enim modelom sva se dobila na parkiriscu, kjer sva izmenjala telefon in denar. Telefon je bil kupljen pred casom v Harvey Normanu, prilozil mi je racun. Sem pa vse te informacije (vkljucno s serijsko stevilko) ze prej dobil po telefonu, ko sva se s tem modelom pogovarjala. Telefon je bil originalno zapakiran, preveril sem ujemanje serijske stevilke in se odlocil za nakup. Vse je bilo ok, tako da moja izkusnja je bila v redu.

mrTwelveTrees ::

ZA koliko pa ga je tip kupil v Harvey Normanu ? Ali si dobil nov račun - njegov ?

Matthew ::

Ne, dobil sem original račun iz Harvey Normana. Mislim, da je izkoristil neko akcijo menjave staro za novo. Cene se ne spomnim več.

zbircnabejba ::

A ma kdo izkušne s to trgovino zdej? Gledam, da so zdej odprli še fizično trgovino? Vse ok? Kupujem Samsung Galaxy A71 za tamalo in gledam, da so najcenejši. Hvala za info.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Harvey Norman - pravice kupca [pomoč]

Oddelek: Loža
288939 (5478) klekej
»

Kredit pri Big Bangu

Oddelek: Loža
173722 (3099) edi45
»

Black Friday v SLO? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11135408 (27189) MuadDib
»

harvey norman

Oddelek: Loža
4312903 (8610) KruceFix
»

Slikanje v trgovinah prepovedano? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
536113 (6113) clothes

Več podobnih tem