» »

Zakaj je treba vsako dobro stvar uničit?

Zakaj je treba vsako dobro stvar uničit?

Temo vidijo: vsi
1 2 3
4
»

kuall ::

Ok metaforično si solastnica rtv. In?

FormerUser je izjavil:

Še vedno me zanima odgovor na vprašanje kako velik finančni zalogaj je ohranjanje obeh, če ni prevelik, bi se verjetno dalo, ob dovoljšnjem pritisku, kaj zlobirati, za začetek poskusiti pri Varuhu gledalčevih pravic.


Ni to tako velik finančni zalogaj. Programerji bi to morali obvladat. Večina spletnih trgovin je tako narejenih, da imajo samo izgled drugačen za novo trgovino, koda zadaj pa je za vse ista.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Država je lastnik in država NUDI javne storitve državljanom.


In kdo je lastnik države? Hint: 3. člen Ustave: V Sloveniji ima oblast ljudstvo.


Ti si ne lastiš javnih površin in to naj ti bodi jasno. Pa so v lasti države.

Ti že lahko voliš predstavnika oblasti, vendar su ne lastiš ničesar, kar ima država. Država je v tem primeru kot pravna oseba. Ti si pa samo en majhen delček vpliva pri VODENJU slednje. V bistvu si ti tu pomembna samo toliko, da izvoliš menedžment ekipo države.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

louser ::

Sicer si pa lahko novi stari GUI sama izriše, še kodo za njo si lahko sama spiše.

poweroff ::

Mavrik je izjavil:

Zanimivo da si izpustil najbolj efektiven način vpliva na podjetja v modernem kapitalizmu: Glasno in jasno deljenje mnenja z drugimi strankami in vpliv na njih da naj kupijo kaj drugega. Presenetljivo koliko vas preprosto pozabi da je to nujen in pomemben del tržnega gospodarstva in način kako se od podjetij zahteval, da služijo strankam.

Ja, to sicer deluje, ampak samo, če je večina latentno nezadovoljna.

V tem primeru gre pa po mojem mnenju za glasno manjšino, ki se dere nesmisle. V takem primeru bi bilo za podjetje dejansko škodljivo poslušati to manjšino, ker bodo s tem odgnali večino strank, ki jim sedanja sprememba odgovarja.

Deluje pa to manjšinsko dretje zelo dobro na političnem polju. Recimo razni nestrpneži se konstantno derejo o nevarnosti migrantov (in iščejo izmišljene primere napadov migrantov), drugi se derejo o zatiranju žensk (in v nebo potencirajo razne primere zatiranja žensk pri nas - spregledajo pa recimo zatiranje v Savdski Arabiji), itd. Ta taktika deluje zato, ker te skupine izkoriščajo enakopraven dostop do medijskega prostora. Posledice za družbo pa niso ravno najboljše.

Ampak pri podjetju so posledice zelo jasne - podjetje izgubi stranke in prične propadat. Družba pa še nekako funkcionira naprej, samo čedalje več skrajnih mnenj in nestrpnosti je v njej.
sudo poweroff

louser ::

Ko sem jaz napisal, da OP zveni kot šiško, me je Mavrik cenzuriral.
Te daljše kritike verjetno ne bo.

ADIJOOO1 ::

Mene ne moti noben medij me pa zelo moti RTV to pa zato, ker je plačljiv in širi skrajno levo radikalno ideologijo kar pa ni prav glede na to da je plačljiv bi moral biti popolnoma neutralen.

Cruz ::

ADIJOOO1 je izjavil:

Mene ne moti noben medij me pa zelo moti RTV to pa zato, ker je plačljiv in širi skrajno levo radikalno ideologijo kar pa ni prav glede na to da je plačljiv bi moral biti popolnoma neutralen.


(Popolnoma) nevtralen medij ne obstaja, niti ne more obstajati.

P.S. Sem se navadil na novo podobo RTVSLO, mi je čisto v redu.
One of the most moral acts is to create a space in which life can move forward.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

D3m ::

S tujim denarjem je lahko srati.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FrRoSt ::

FormerUser je izjavil:

Za razliko od mnogih, ki so zelo kritični, se meni zdi naša nacionalna rtv zelo solidna ustanova, s široko ponudbo različnih vsebin in tudi najbolj profesionalnimi standardi poročanja.


:)):)):))

No, v tole našo nacionalno informacijsko PR greznico so se zalezli Črvi DVOMA ze pri naših OMLADINCIH! :))

In so še daleč od Spoznanja. 8-)

https://www.mladina.si/189665/zmaga-nek...
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

XLapse ::

Hipatija ni še nikoli gledal Italjanske... Tisto je televizija! Hvala bogu sem to gledal kot otrok, k slovenska je bla v tistih cajtih res slaba. Nč od nč. Sej tud zdej ko gledaš slo TV samo velik CRINGE, ko pa gledaš Italjansko pa se dejansko maš dobro, ker je oddajanje za nekaj. Kje si videl Japonske robote na Slovenski

Pa sej verjetno tudi Štajerci k gledajo Avstrijsko čeprav ni tok k ITa, vejo primerjavo kok je depra Slo Tv.

Vi Ljubljančani pa globoka depra , pa niti nimate 3ga jezika. Metropola my butt
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

FrRoSt ::

@Hipatija ne govori o TV, ampak o prenovi mmc portala! ;)

So imeli pa italijani res te (neverjetne) japonske risanke, še jaz sem jih gledal, ko sem bil na počitnicah na primorskem; :)) ... puno di radžo, ... lasar di termico! ....

Tudi danes jih dobiš na spletu, ... tudi v angleskem jeziku. ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

XLapse ::

FrRoSt je izjavil:

@Hipatija ne govori o TV, ampak o prenovi mmc portala! ;)

So imeli pa italijani res te (neverjetne) japonske risanke, še jaz sem jih gledal, ko sem bil na počitnicah na primorskem; :)) ... puno di radžo, ... lasar di termico! ....

Tudi danes jih dobiš na spletu, ... tudi v angleskem jeziku. ;)

opa sorry nisem prav sledil...


Hahhahhaha je tako :P
alien technology

Cruz ::

Ok, kaj za vraga pa je zdaj ta posodobljen izgled? Bože, bože...

nergac ::

Cruz je izjavil:

Ok, kaj za vraga pa je zdaj ta posodobljen izgled? Bože, bože...


Vedno slabše ...
Verjetno prva stran na svetu po količini scrollanja ...

D3m ::

Bolje, če bi na denar porabili za dobre dokumentarce in ne "znova" in futranje odpadnega kadra.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Cruz ::

Ok, danes je spet vse po "novem". Izgleda so samo testirali.

FormerUser ::

Očitno je bil to znak, da se stara podoba dokončno poslavlja, ker ni več dosegljiva in je od danes naprej na voljo ostalo le še novodobno, ultra nepregledno sranje od mmc-ja.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Očitno je bil to znak, da se stara podoba dokončno poslavlja, ker ni več dosegljiva in je od danes naprej na voljo ostalo le še novodobno, ultra nepregledno sranje od mmc-ja.
Se sčasoma navadiš.

FormerUser ::

Ali pa jih odpikaš in poiščeš alternativo, jaz se bolj nagibam k drugi opciji.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Ali pa jih odpikaš in poiščeš alternativo, jaz se bolj nagibam k drugi opciji.
Vse strani postajajo takšne oblike, tako da ne boš mogla večno tečti.

Pika na i ::

A lahko nehate dramatizirati?
Nahajate se v štabu SDS.
Pravila ne veljajo za naše.
Troli dobrodošli.

videc ::

Direkten link na npr. /Slovenija še dela
https://stari.rtvslo.si/slovenija

nergac ::

FormerUser je izjavil:

Ali pa jih odpikaš in poiščeš alternativo, jaz se bolj nagibam k drugi opciji.


Sem pred dvema letoma odprl temo glede alternative ... Glede tega je bolj težko.
(https://slo-tech.com/forum/t717376)

Cenzuriranje je sicer blažje kot takrat, vendar še vedno ti znajo administratorji stopiti na živec, tako da sem se odjavil - sploh se ne splača komentirati, sam bi rekel celofaniti, da ti ne brišejo kakega posta. Zelo radi brišejo pikre in sarkastične poste, čeprav ne kršijo nobenih pravil.
Res pa je, da se splača prebirati komentarje, da sploh kaj koristnega izveš.

Glede tega so na slo-techu dosti bolj profesionalni - brisan sem bil samo ko sem se preveč odaljil od teme.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

mailer ::

A še komu ne odpira rtvslo strani?
Welcome to nginx!

If you see this page, the nginx web server is successfully installed and working. Further configuration is required.

For online documentation and support please refer to nginx.org.
Commercial support is available at nginx.com.

Thank you for using nginx.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenovljena spletna stran rtvslo.si - mnenje

Oddelek: Izdelava spletišč
282873 (1070) MrStein
»

24ur ni več najbolj obiskana spletna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110189 (6909) korenje3
»

Alternativa Rtvslo.si

Oddelek: Loža
428931 (6731) m4cer
»

Ukinitev obveznega RTV prispevka (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27662001 (47753) RejZoR

Več podobnih tem