» »

Čedalje več ljudi glavnino novic izve z družbenih omrežij

1
2
»

krneki0001 ::

euagrus je izjavil:

Resitev so visji davki za tiste, ki imajo prevec.


Tisti, ki imamo vec, ze v osnovi tudi vec davkov placamo, zakaj bi morali dati se dodatno nekaj vec?

Zakaj moram jaz ze sedaj placat 50% dohodnine, tisti, ki pa manj zasluzijo pa samo 41%?
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Egidij88 ::

thetech je izjavil:

Pika na i je izjavil:

Poneumljanje je v porastu.


Zakaj? V feedu imaš lahko legit novice.


This. Če imaš lajkan RTV, boš pač bral novice od RTV itd. Na FB (tako kot povsod) spiš kot si postelješ.

Stari maček ::

Elysium je izjavil:

Tomay je izjavil:

Še en, ki naseda Fake News.

Stari maček je izjavil:

Poldi112 je izjavil:

Kolega, jaz sem volil EDINO stranko v sloveniji, ki je za delavce in proti korporacijam. Tako da prosim za relevanten citat, ki bo podprl tvoje neutemeljene obtožbe.

Jaz vem, da so begunci zanemarljiv strošek v proračunu. Begunci so zgolj fabrikacija, s katero te pumpajo elite, da si jezen na nič krive begunce, namesto na njih. No, ti si naredil korak naprej in si jezen na oboje, vseeno pa povsem brcaš v temo z negativno propagando proti beguncem ter s tem hkrati deluješ v interesu puppet masterjev, ko za njih gratis širiš njihove laži. Bravo.

No, jaz pa vidim, kako ljudje zbiramo zamaške za nujne operacije otrok. Na drugi strani pa državi ni problem mesečno dat pritepencem 1963 €...

LOL. In to izjavi oseba, ki se malo prej pohvali, je Erik Valenčič naredil realističen Utrip ali Zrcalo Tedna o nestrpnosti. Pa ne me basat, kolk nizko smo že padli.

Boš ti padel, ko te bo kakšen ljubljeni muslič sprašil..

Tomay ::

Zanimivo, da se najbolj bojite nasilja tisti, ki ste sami nasilni. Pač drugega jezika ne razumete.
Voodoo 4Ever

Poldi112 ::

Nedavno je bila raziskava, ki je lepo pokazala inverzno korelacijo med begunci ter strahom pred njimi - manj jih država ima, bolj se jih boji.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

SimplyMiha ::

Očitno je niso delali v Sloveniji. Najbrž se zavedaš, da je lep del prebivalstva Slovenije beguncev oz. njih otrok/vnukov?

Poldi112 ::

Ne. Ampak v ničemer ne negira moje trditve. Ki je, da ko živiš z begunci vidiš, da niso nek bau bau in jih niti ne opaziš več. Saj čez 20 let sircev nihče več ne bo bal. No, par breivikov bo vedno ostalo, ampak saj veš kaj mislim.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Stari maček ::

Poldi112 je izjavil:

Ne. Ampak v ničemer ne negira moje trditve. Ki je, da ko živiš z begunci vidiš, da niso nek bau bau in jih niti ne opaziš več. Saj čez 20 let sircev nihče več ne bo bal. No, par breivikov bo vedno ostalo, ampak saj veš kaj mislim.

Veš da. Na par terorističnih napadov na leto se bomo z lahkoto navadili...

Poldi112 ::

Kolega, a si res iz 62? Ker to, da ne veš, da so teroristični napadi pač stalnica, je malo sumljivo.

Zdaj če te je pa strah za "par na leto" me pa zanima, če imaš konkretno državo v mislih? Ker v sloveniji smo se v glavnem navadili na brcanje v glavo pa sekire pa kurjenje v pečeh, ... kar mrbit emocionalno ni tako "grozno" (ker smo se navadili), vseeno pa ima statistično neprimerno več žrtev.

A sekir te pa ni strah? Zakaj nimamo kamer v vsakem domu, pa ljudi s sekiro na seznamu potencialnih teroristov?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldi112 ()

Stari maček ::

Poldi112 je izjavil:

Kolega, a si res iz 62? Ker to, da ne veš, da so teroristični napadi pač stalnica, je malo sumljivo.

Zdaj če te je pa strah za "par na leto" me pa zanima, če imaš konkretno državo v mislih? Ker v sloveniji smo se v glavnem navadili na brcanje v glavo pa sekire pa kurjenje v pečeh, ... kar mrbit emocionalno ni tako "grozno" (ker smo se navadili), vseeno pa ima statistično neprimerno več žrtev.

A sekir te pa ni strah? Zakaj nimamo kamer v vsakem domu, pa ljudi s sekiro na seznamu potencialnih teroristov?

Mene ni ničesar več strah, razen levakarjev, kot si ti , ki vse relavitizirajo.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pinterest gre na borzo

Oddelek: Novice / Rezultati
217831 (5853) mikhail
»

Oxford: manipulacije na družbenih omrežij rastejo

Oddelek: Novice / NWO
215668 (3938) maribornr1
»

Evropski varuhi zasebnosti: delodajalci ne smejo preverjati kandidatov na družbenih o (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
9225642 (21310) PaX_MaN

Več podobnih tem