» »

Obiskujete kino? Kako pogosto?

Obiskujete kino? Kako pogosto?

BlackHole ::

Tisti, ki se vam da malo pomislit (izračunat) in ki obiskujete kino, povejte kolikokrat na leto ga obiščete (pogledate film v kinu). Malo me zanima koliko ljudje zapravimo za tole zabavo. Jaz ga nikoli nisem kaj dosti obiskoval. Letos recimo, sem bil, mislim da trikrat (pa še to ni bila popolnoma moja pobuda). Pač, domači kino se mi zdi bolj prijazen. Ampak ne bi o tem, ampak o obiskovanju kinodvoran...

perci ::

30× na leto

darh ::

v povprečju... vsak drug teden ;)
Excuses are useless! Results are priceless!

iskra ::

odkar mam divx in bsplayer na rač do 7x - tolko da grem pogledat kire filme se splača dol potegnt :D

OldSkul ::

Približno 1x na tri tedne.:O

Predator ::

7krat na leto

Stallone ::

Na 14 dni, včasih tudi več...8-)

Super Sonic ::

ene 15x na leto.
od tega je 5x moja pobuda, vse ostalo na račun zabijanja cajta (predvsem pozim, ko dejansko nimaš km jit) in pobude drugih.
Zdej polet niti enkrat nism šel.

bi pa nekaj o samih "obiskovalcih".
v ljubljani to postaja vse hujš. Se spravjo not kšni čefruji in kr klepetajo, pa klepetajo..
k da so doma pred tv-jem. Tko da, je to kr postal moteč faktor (zanji film še posebej-telefonska govorilnica, je bil totalen obup, počutu sm se kot na Fužinama>:D )

Upam da bodo naredil kej glede tega.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Odin ::

Letos sem bil že rekordnih 2krat. Lani pa samo enkrat.
Mater sem dolgočasen:O

flipflop ::

Odvisno od filmov ki ijh vrtijo. Sicer pa grem v kino gledat samo LOTR,pa Star Wars,Matrix,... Ostale filme si pogledam doma,vsaj nimam cele vrste čapcev z mobiteli.;)

Tomi ::

Ponavadi niha med 0-4 predstavami na leto. Letos sem bil samo enkrat, pa še to ne na mojo pobudo, ampak ponudbe vseeno nisem mogel zavrniti...


Tudi meni se zdi bolje doma, kjer lahko vse delaš po mili volji. In mir je...
metrodusa.blogspot.com

Gh0st ::

Rečmo 1x-3x na mesc. Odvisno kašni filmi se rolajo. Sicer me pa filmi kot sami niti ne zanimajo tolk. :D Grem u glavnem zarad druženja. Ok razen kašne starwars al pa LOTR, matrice,... Nazadnje sm vidu Too Fast & too furious... dooooooowgčaaaaaas |O |O :(
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

gappee ::

Do zdej 1x-2x na let.:8)

Sami ::

30X na leto, včasih res nimaš kaj za delat pa greš v kino.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

mare_ ::

tam 1x-2x na mesec. mogoče zdej kej več, ko bo nov "kolosej"...

Yohan del Sud ::

5-10x letno, izključno spektakle. Da izkoristim te visokoleteče krilatice o dolby-stereo -super-duper-ultre-extreme-iz prve vrste uživane efekte. In to izključno solo. V drugi polovici predvajanja. Ponavadi mi ni žal denarja.

Za ostalo imam MegaBitno pipo. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ABX ::

12x na leto, zaradi družbe.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Rambo ::

1x na leto.

Arkadij ::

15x-20x na leto.

Loki ::

nekaj takega kot marley.

McHusch ::

V kinu sem bil nazadnje ... hum, že nekaj let nazaj. ;))

McHregec ::

Huh kino kaj je že to? :D
Destroyer Of The Worlds.

Thrivial ::

Dvakrat po 9x letno. Zimski in pomladni termin filmskega gledalisca...

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

R0K ::

nisem bil že celo poletje.

pa se velikokrat zmenimo da bi šli, pa se vedno odpre kaka druga varjanta (žurke pa to), k filme itak vse prej vidim preden so v slo. tak da brezveze.

]Fusion[ ::

Kino... hmm nekaj z filmi ne? :D
V bistvu grem mogoce 2x na leto (matrix pa LOTR:) )
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

BigWhale ::

Humm, jaz grem mogoce 1x na dva meseca. Nazadnje sem gledal X-Men2, ker sem dobil free ticket, par dni nazaj pa T3. Hm, mogoce se manj pogosto.. ;>

30x letno? Humm, ce je 900 SIT karta, pa 500 SIT se ostali izdatki (popcorn, drinks) 40k+ letno. Uhm... 5.1 ze imam, projektor bi se amortiziral v treh, stirih letih... :)

kuglvinkl ::

Ko sem se izselil iz LJ, nada.

Zadnje mislim, da sem gledal lani Tatijev Praznični dan.

Torej letos še nič, lani ene 4× Kinoteka.
Your focus determines your reallity

perci ::

BigWhale: Ne jem popcorna niti ne srkam pijače zraven filmov. Ne vem, men je to mal mimo, ampak dobro vsakemu svoje. Sicer pa filmi, ki jih hodim gledat ponavadi niso najpopularnejši in tut večina ljudi, ki jih hodi gledat, ne je zraven kokic, hamburgerjev, šunke ali kumaric >:D .

Je pa vseen velik keša, imaš prav, vendar jst 5.1 nimam, pa tut filmov, ki jih hodim gledat ponavadi ne dobim na netu, ker niso ravno hiti.

Takihle filmov na netu recimo ne dobiš: Link

No warez >:D!

Aspirinix ::

Ene 10x na leto. Odvisno kakšne so kaj napovedi za kino. Če je kak dober igralec ali kja podobnega grem gledat tudi, če kritike niso najboljše. Po navadi se malo pozanimam o tem.

BigWhale ::

Moje pravilo je, pogledam skoraj vsak film, ne glede na kritike. Potem si kritiko sam ustvarim. :)

Ps: ne, tripple x vseeno nisem gledal, there has to be a limit :p

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: OwcA ()

snow ::

Nekje 1x na mesec. Odvisno kakšni filmi so. Letos je suša, pa se bolj doma divxi vrtijo.

lp
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Maximus ::

Vsaj 1x na mesec. Kakor nanese.

LP!

tx-z ::

1x do -4x na mesec al pa več al pa manj
tx-z

Blum ::

1x - 2x letno...

BigFoot ::

Ene 20x na leto.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

miranpozar ::

Meni se pa zdi, kot da predvajajo samo neke hollywoodske, plitke, propagandne (we're the best) in predvidljive (we win at the end) smeti.

Grem res ko se splaca... nazadnje Pulp Fiction!

Asgard ::

ene 5x na let, ostalo z DVD ali divx.

samo kaj ko je drago, pa se zadnjic ko sem bil sem bil tko prpalen de sploh se ne spomnem druzga kot ene par dobrih josk moje sosede. Zaradi takih se splaca v kino hodit 8-O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

undefined ::

> PS: Ne, Tripple X vseeno nisem gledal, there has to be a limit :P

Bwahaha. Kar je res je res. >:D

Gandalfar ::

@_Mortal_: umiri se..

Ziga Dolhar ::

Odvisno od mentalnega stanja.

Povprečen interval znaša tri tedne, je pa premosorazmeren s količino stresa, nepoklicnega neuspeha, dela in programiranja. Ogledujem pa si povečini lahke, plehke in "joškaste" filme, ker v takih trenutkih potrebujem predvsem sprostitev od vsakodnevnih naporov :-)))). Fićr!
https://dolhar.si/

Red_Mamba ::

Kino? A to sploh še obstaja? :D

undefined ::

> Ogledujem pa si povečini lahke, plehke in "joškaste" filme, ker v takih trenutkih potrebujem predvsem sprostitev od vsakodnevnih naporov :-))))

A to je zate sprostitev? Zame je žaljenje inteligence. ;)

the_unborn ::

Povprecno grem v kino 1x na leto, oziroma se tolko ne, nazadnje sem bil pred tremi leti se mi zdi:\

Ziga Dolhar ::

IceMan, vsekakor!

Saj sem napisal, da se tega poslužim po mentalno utrujajočih dejanjih.

Če pa ti razmišljanje po razmišljanju ne predstavlja sadomazohizma, se pa po tem pač ločiva -- mar ne? Jaz ne vidim težave :).

p.s.: IceMan, dobro knjigo cenim veliko bolj kot dober film. Sicer pa, o tem, če si nekdo dejansko pusti žaliti inteligenco, midva veva bore malo, kajne?
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

undefined ::

> Saj sem napisal, da se tega poslužim po mentalno utrujajočih dejanjih.

Mi zveni podobno, kot bi rekel, da greš po dobrem (in posledično utrudljivem) sexu z žensko še na en "sproščujoč" sex z gayem. ;)

> IceMan, dobro knjigo cenim veliko bolj kot dober film.

Hja, vse odvisno od tega, koliko dobrih filmov si že videl, ali pa koliko slabih knjig prebral. Res pa je, da je obeh bolj malo. Pa tudi to je res, da se knjiga ne razlikuje dosti od filma, saj je oboje delo določenega avtorja, razlika je le v načinu komunikacije z gledalcem/bralcem, kar pa pri filmih enim ljudem preseda, saj si želijo določene like in okoliščine predstavljati po svoje in ne tako, kot so te prikazane v filmu, kar bi označil kot težave s sprejemanjem obstoječega.

> Sicer pa, o tem, če si nekdo dejansko pusti žaliti inteligenco, midva veva bore malo, kajne?

Zate še ne vem 100%, zase pa vem, da si je ne pustim. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Strumpf: piratiziranje filmov ne škodi, včasih celo koristi

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
4715852 (13220) AndrejO
»

Nova anketa: kolikorat ste bili letos v kinu

Oddelek: Novice / Ankete
394419 (2901) zee
»

Requiem for a Dream

Oddelek: Sedem umetnosti
482600 (1874) hruske
»

F I L M O - teka

Oddelek: Loža
241879 (1599) DOLF

Več podobnih tem