» »

Nakup potovalnega kovčka

Nakup potovalnega kovčka

St753 ::

Pozdravljeni, zanima me kje v Ljubljani se da kupiti potovalni kovček (za neko normalno ceno)?

tikitoki ::

Na mimovrste so meli BF akcijo, poglej kaksno majo sedaj ponudbo. Bilo je precej cenejse, k drugod.
V tujini so cenejsi, problem pa je postnina, ker na koncu nic ne prihranis.

Osebno sem kupil rabljen kovcek, ker sem tovoril krhke stvari in sem zelel togo ohisje (nova ohisja zal niso) in ta novi dizajn z zadrgami in strlecim podvozjem mi ni vsec.

Kaksne materialne pa priporocate? K gledam ta strleca kolesa,, se vprasam, kak se obnese, ce v kovcek nabasis 32 Kg stvari.

pedalo ::

Sam sem narocil ze 3 kovcke, vse iz DE, ker je ceneje. Postnina te pride 5-10 eur. Poglej si kofferdirekt in kofferarena, pri obeh resno dajejo ven kode s popusti.

St753 ::

Kaj pa kaksne fizicne trgovine?

Opkow ::

starfotr ::

V bistvu je dobro, če bi pred nakupom malo pogledal, kakšne pogoje imajo letalske družbe, se oborožen z merami podaš v iskanje kovčka, ki bi najbolj ustrezal.

https://sl.sportsdirect.com/slazenger-t...

Fizično trgovino pa tudi imaš v LJ.

Invictus ::

Če bi rad potovalni kovček za osebno prtljago, poglej Ryanair in WizzAir.

Ta dva imata najmanjše kovčke >:D.

EasyJet in ne-poceni letalske dužbe dovoljujejo eno stopnjo več...

In take je oprav težko dobiti. Sam imam Roncato.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St753 ::

Hvala za predloge! Za osebno prtljago ga ze imam, iscem kovcek, ki je primeren za oddano prtljago. Je pa res, da ima moj mali kovcek standardne mere, tako da verjetno pri nizkocenovcih nebi slo skozi.

Heisenberg ::

,,,sem se ravno spomnil besede Casey Neistata, ki potuje neprestano z avioni po svetu, in sicer pravi, da kupi najcenejši kovček, naj bo grd in neprivlačen - manjša verjetnost, da bo atraktiven za nepridiprave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je prenosnik ročna prtljaga? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5319178 (7389) iceman3
»

Letalski nasveti

Oddelek: Loža
304177 (3501) St235
»

Torba za potovanje (Ryanair dimenzije)

Oddelek: Loža
307493 (6694) Invictus
»

Kater potovalni kovček kupiti?

Oddelek: Loža
1811576 (11102) Malajlo
»

potovanje z adrio - prtljaga...vprasanje za veterane (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10524089 (21022) xsum1

Več podobnih tem