» »

Telefon Lenovo S5 ?

Telefon Lenovo S5 ?

sočan ::

Dobrodošlo kakšno mnenje ,izkušnja ,glede telefona lenovo S5

https://www.efox-shop.com/handy/lenovo-...

???

Vem da Band 20 za LTE nima ,a to ni problem ,je 3G čisto ok.


lp

Egidij88 ::

Xiaomi Mi A2 Lite se mi zdi boljša opcija zaradi softwara in baterije.

sočan ::

Kaj konkreto misliš pod software razliko?? Baaterija recimo da je zadovoljiva glede na to ,da vem za kaj se bo telefon uporabljal,in tudi če ga bo potrebno polniti na 24 ur ni problema.

Cena pa mislim da je težko premagljiva ?? Ram ,rom ,kamera ,procesor...

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sočan ()

Egidij88 ::

Mi A2 Lite ima Android One, torej čisto in zadnjo verzijo.

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp...

Koda za popust: GBMP362

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

sočan ::

Mi lahko morda malo bolje to razložiš " čisto verzijo androida " ??

Kaj to realno pomeni ,če sploh v primerjavi s tistim na lenovo s5 ??

Hvala.lp

DeeCoy ::

Če si se zapičil v Lenovo, ga pač kupi. Drugače pa dodaj par € za xiaomi. Razlika bo očitna. Lenovo je že od začetka en kup plastike.. ne vem pa kakšni so zadnje čase, jih hvala bogu že en čas nisem dobil za šraufat

sočan ::

DeeCoy je izjavil:

Če si se zapičil v Lenovo, ga pač kupi. Drugače pa dodaj par € za xiaomi. Razlika bo očitna. Lenovo je že od začetka en kup plastike.. ne vem pa kakšni so zadnje čase, jih hvala bogu že en čas nisem dobil za šraufat



Ne gre za to ,v kaj sem se zapičil...
Trenutno že ene dve leti uporabljam Lenovo A7000 in moram reči da realno brez ene težave. Jaz ne vidim pomanjkljivosti.
Zdaj če bi to gledal z druge plati ,bi se potem proizvajali samo samsungi ,huawei...

Tudi ne gre se za tistih par evrov razlike. Samo če mi pa neka zadeva nudi enako za manj denarja,pa tudi ne vem za kaj bi plačal več.

Nimam pa telefona za razkazovanje .
Samo vprašanje je bilobolj v smeri ali so specifikacije telefona kolikor toliko... Zdaj ime proizvajalca je pač relativna stvar. Če malo pogledaš po spletu kakšne znamke vse se prodajajo te pa res skoraj kap. Kar pa ne pomeni da je vse zanič. Vsaj po moje..??


lp

Egidij88 ::

Čista verzija androida pomeni, da je OS takšen, kot ga je Google naredil. Android Pie in redni varnostni updejti.

sočan ::

Egidij88 je izjavil:

Čista verzija androida pomeni, da je OS takšen, kot ga je Google naredil. Android Pie in redni varnostni updejti.


To razumem. Kaj konkretno je minus tega,če sploh, ki je konkretno na tem Lenovo S5 ??


lp

Egidij88 ::

Ja fak. Tale je najbrž obstal na Oreo, pa vprašanje kako (ne)tekoče deluje (sploh čez nekaj časa), ne vem, nisem uporabljal. No-brainer za tistih par 10 evrov vs. A2 Lite.

broken/link ::

tole je malo izven teme, ampak android one je v teoriji super, v praksi pa malo manj, ker updatei ne grejo direktno preko googla, ampak grejo še vedno preko izdelovalca telefona in zato je ta cikelj konkretno daljši. Recimo A2 lite je šele pred kratkim dobil update na pito. Beta verzijo. Precej podobno je pri motoroli in nokii.
Je pa res, da xiaomi skrbi za nadgradnje svojih telefonov in si četudi kdaj pridejo precej z zamudo - pridejo.

da bo pa telefon štekal, ker "bo obstal na oreotu" - ta je pa pač malo bosa. za svojo predvideno življenjsko dobo bo verjetno delal čisto OK. Veliko telefonov je na androidih starejših od Oreota, pa še vedno delajo BP. Septembra je bil članek "Android Pie (v9) Running on Less Than 0.1 Percent Android Phones, Android Oreo (v8) Share Up to 14.6 Percent".

izkušnje s tem telefonom pa žal nimam, tako da ti glede na prvi post žal ne znam pomagat.

sočan ::

Ja nič...Glede na prejšnjo izkušnjo z A7000,ki še povsem normalno deluje po cca dveh letih , bom kar kupil tega S5.

Display je ok ,kamera za moje potrebe solidna, rom ,ram več kot ok....

Slabih 120 evrov. Pa tudi če ga čez eno leto zabrišem stran,kar sem skoraj prepričan da ne bo potrebe , ne bo neke izgube.

Realno pogledano pa na koncu ljudje ki dajo za telefone 500+ evrov ,nimajo funkcijsko nič drugačnega aparata kot bo ta.

To je moje pogled ,vsak ima pa normalno svoj pogled.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364619 (38545) bluefish
»

Telefon do max 150eur

Oddelek: Mobilne tehnologije
334521 (2625) kanarin
»

Nova Nokia 7.1

Oddelek: Novice / Android
449009 (5557) GizmoX

Več podobnih tem