» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
403 / 468
»»

Čokoladko ::

Če bi se večina Bitcoin in ETH hodlerjev obrnila v XTZ bi bla pa stvar konkretno višja. :) Tale tema je legendarna. Od Banker, Musiccoinov, zdaj Tezos. A to zato k vm je Jure reku?

Vazelin ::

kakob je izjavil:

...

I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zeitgeist ::

Čokoladko je izjavil:

Če bi se večina Bitcoin in ETH hodlerjev obrnila v XTZ bi bla pa stvar konkretno višja. :) Tale tema je legendarna. Od Banker, Musiccoinov, zdaj Tezos. A to zato k vm je Jure reku?


ce bi ti tvojih 60k dal tja kamor jim je jure rekel in bi danes prodal bi imel 600k.

btw tale iz twiterja mi je vsec

People who compare Tezos to shitcoins/expect a dump like Matic/don't understand why it's pumping/bashing it in comparison to ETH:

1. can't see the bigger picture because of their bias
2. don't realize that a 3-4 month chart outperforming other large caps (including BTC), is a BREAKOUT chart, not a pump and dump
3. don't realize that the hype isn't new, but started 2+ years ago when it was one of the biggest ICO's at the time, with big institutional investors and exchanges getting in and still accumulating
4. haven't done the research to see upcoming projects built on it, which range in everything from investment banks in Brazil, approx $3 in security tokens, and the government of France already using it
5. all the exchanges and institutions are stocking up to stake it locks up supply
6. it has yet to hit price discovery, unlike most/if not all of the other large caps in the top 10
7. will spark a new STO craze, which unlike ETH, will have billions of $ of projects built on it because of the advanced smart contracts, aren't seeking adoption, & act as financial/investment instruments that actually make YOU money
8. It's the MOST decentralized crypto out there and has delivered thrice on its self-governance model

PrihajaNodi ::

+1
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

Haha jao. Tako kot EOS, Cardano in ostalo sranje. Ma ni panike. Če če če. Če sem enkrat zasral pa kaj potlej. Šans je še cel kup za money to be made.

Ja Tezos ni nov, sem ga poznal ze pred časom, najvecji Ico je bil takrat pa so se med sabo poskregali. Pa to je history.

Kaj eni ne štekate je, da ob tej ceni ki je DANES denarja za metat sigurno ni pametno. Vsaj veliko ne.

A mislite da bo to novi Ethereum? En let nazaj sem poslušal isto sranje za Binance coin. Eh...

hamez66 ::

Če bi vložil v tezos s 3x vzvodom, bi imel pa 1.8 miljona. Dokaz, da se splača trejdat.

Ali pa da bi 60000 vložil v xrp na dnu, pa potem z vzvodom trejdal še ethje. Miljarder po ta malem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

kow ::

Trenutno ne drzim tezosa. Je pa edina resna (potencialna) konkurenca ethereumu, ce odstejemo stvari, ki so na papirju oz. se ne laufajo. Ne vem pa, kje si potegnil binance ven, ki nima nobene veze s pametnimi pogodbami....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

IL_DIAVOLO ::

Tezos ga pa lepo siba. Lani novembra sem kupil za 100 evrov, danes imam na accountu za 300 evrov tezija.

Moj prvi profit btw :))

Zgodovina sprememb…

Čokoladko ::

Kaj je za dokazovat? Ve se da je kripto volatilna zadeva in da hodlanje v zadnjih letih ni ravno pametno. Sem trejdal in iz 5k prišel na 30 pol leta. Sem poslušal hodalrje je prišlo na 60 in ob hodalnju tudi na 3 jurje.

Nimam jaz planov obogatet čez noč niti obogatet s tem. Če se poserje super. Vem pa da falling knife in spumpanih projektov k ne ponujajo bistveno kaj novega ni za kupovat. Scamcoini je pa spet drugo.

Hipotetično vržem v Tezos 40 jurjev in kaj molim da gre še gor? 2.5 miljarde ima marketcap in da pride na 5 rabi kar veliko. Na 10?

Eth bo vedno prvi od teh ker je pač prvi. Bitcoin je pa klasa zase. Na shitcoinih pa lovimo denar samo tisti k smo vse skupaj zamudil.

Pa ni treba gledat samo kripta. Imaš tut delnice. Denarja za nardit je res...ampak v Tezosa metat denar zdj pa...

A ste vi obogatel že? :)

vicks ::

Pozdravljeni, zanima me če obstaja kakšna stran kjer lahko kupim katerekoli vrsto kriptovalut in prodam kadar želim in dobim denar v € na bančni račun? Se pravi kupim danes nekaj kriptovalut v € in jih prodam recimo čez 3 mesece in dobim na bančni račun € profit ? se da to?

hamez66 ::

Ne, lahko pa naročiš e-knjige, ali pa naročnino na netflix, ali pa kakšen gold pri kakšni igrici. Včasih se je dalo kupit drogo, zdaj so pa še to zaprli.

kow ::

@gaasy
Ne obstaja. Drzi se knjig in hodi v solo.

Čokoladko ::

Nism jaz za Binance coin ravno navdušen niti za te aziatske projekte ker so vse en scam zavit v celofan. Ampak če logično pomisliš zakaj se rabi BNB in zakaj se še bo ni čudno da je tako visoko kot je. Dejansko se za nekaj rabi. Dex, fees, Binance hara. Tezos? Bakanje. Vau.

Teli smart contracts pa...konkurenca je huda. Stalno prihaja nekaj novega ven.

Neo, Eos, Cardano (ta je scam), Lisk, Qtum, ETH, Icon, pa tega je en cel kup.

Plus tega da supply Tezosa je velik. To bi moglo zacet ratovat tko veliko k XRP. Samo XRP je spet klasa zase in to je stara zadeva. Še en missed train.

kow ::

coko, tebi niso jasni osnovni principi investiranja. Skoncetriraj se na sluzbo.

hamez66 ::

kow je izjavil:

coko, tebi niso jasni osnovni principi investiranja. Skoncetriraj se na sluzbo.



Sej zato je pa tu, da ga ti naučiš pametnega investiranja.

Čokoladko ::

Damn. Če bi jo imel. :)

Chainlink je bila zadeva vredna hodlanja. To je bil lowmarketcap coin.

Zdaj me mika Kybernetwork. Pa ne zato k se je spumpal 30%. Ampak mer dejansko ni nek scam. Pa še nizko je ocenjen. Gre na 300 do 400 miljonov velik lazje k tezos na 5 miljard.

Zeitgeist ::

kow je izjavil:

coko, tebi niso jasni osnovni principi investiranja. Skoncetriraj se na sluzbo.


haha +1

btw nevem ce se veliko ljudi zaveda da bo eth pocasi crknjen konj. dev teamom je zacelo primanjkovati denar za razvoj, smart contracti na njem so "ranljivi", itd..
ETH2 se rabi kaksno leto dve da sploh dobi funkcionalni mainnet. pa se minimalno 32eth bos rabil da bos lahko stejkal. vitalik je zgleda ze tudi pocasi panicen glede na to da je omenil neko zacasno povezovanje z BCH.

btw vse te funkcionalnosti na tezosu ze delujejo.

mi pa je prav smesno to poslusanje o marketcapu. ker res vsi vemo kaksen bo MC cez eno leto in kaksna bo BTC dominanca takrat. jao.. iste zgodbice sem bral par let nazaj ko je eth bil med 10$ in 20$.

prav spomnim se enega topica, ko je tip spraseval ce lahko preseze 100$ in so bili vsi komentarji kao NEVER. dva ali tri mesece za tem pa je eth dosegel peak pri malo pod 400$.

Facebook dev ::

Binance coin ima ogromen potencial. Dokler obstaja kripto market in je Binance dalec najvecja menjalnica na svetu, bo v BNB pametno vlagat. Binance neprestano isce nove use casee za svoj coin. Ceprav so ti use casei vezani samo na crypto in na trejdanje, je to okej, ker dokler bo obstajal market, potem bo potreba po kovancu.

Čokoladko ::

Pa rabi se za njihov DEX. Pa neke STO. To mi je žal da nisem imel več tega v žepu. Samo imam predsodke za te azijce. Da bi to cepnilo na 10 dolarjev bi začel spet kaj kupovat. Takrat za 5 dolsrjev sem kupoval pa prodajal po delih.

Zeitgeist ::

a ti ves sploh kaj so STOji?

Čokoladko ::

Security token offering. V celofan zavit novi scam. Pa ETH ne bo dead horse. Raje stavim vse kar imam na ETH kot na Tezos.

Zeitgeist ::

pa mislis da bodo uspeli tile STOji?
zakaj mislis da scam?

Čokoladko ::

K so to prefarbani Icoti. Pa jaz se vedno vprašam če bi nekaj dolgoročno hodlal ali bo to kaj spremenilo svet.

Hodlal sem tega kurcevega Icona in so me ti azijci peljali scat haha. Slišal se je dobro. Interoperability, korejci, firma zadaj, tisti klinčevi Icoti so me odbijali in prav sem imel po filingu da so me. Pa Samsung, pa ID on blockchain, sj dejansko še nekaj ta Seoul fantazira s tem. Samo k je to worthless token k bazira na greater fool theory. Zato nemaram hodlanja.

Nevem kaj bo uspelo ali ne. Včasih sem se ukvarjal s Forexom. Pa tut zaslužu. Delal pa še nisem nikoli.

Kripto pa Publikum balkan skladi so me nafukali.

Mato989 ::

Tisti jamrac ki je mene spraseval kaj sem dobil od neotov lahko recem da sem vlozil v neo 600€ in jih zamenjal za cca. 3.000 tezosov lani 1x...

Ontology pa nisem nikdar shillal

Sicer pa scammerji so iz vseh kontinentov...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Čokoladko ::

Ma scammerjev je največ iz Azije. Neo, Ont pa the Key si shillal ker spomun imam dober. Haha aja pa NEBL.

Spomnim se tudi Bankere in Musiccoinov. Hahaha to so bili časi.

IL_DIAVOLO ::

Chainlink anyone? Izgleda legit.

Čokoladko ::

Ja missed boat. O tem mi je govoril frend na začetku 2018 k je bil mali marketcap. Samo jaz se ga nisem dotaknil. Zdaj se ga pa sploh ne bi.

Mika me Kyber Network.

Zeitgeist ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Chainlink anyone? Izgleda legit.


po moje bosta link in tezos best performerja v 2020.

cokoladko ce mislis vlagat vecje denarce v kripto predlagam da se malo bolj resno lotis raziskav projektov, ki si jih danes omenjal tukaj(tebi vsecne in nevsecne).

small tip

poglej podrobneje STOje in blockchaine na katerih bi se naj ti STOji furali.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Facebook dev je izjavil:

Binance coin ima ogromen potencial. Dokler obstaja kripto market in je Binance dalec najvecja menjalnica na svetu, bo v BNB pametno vlagat. Binance neprestano isce nove use casee za svoj coin. Ceprav so ti use casei vezani samo na crypto in na trejdanje, je to okej, ker dokler bo obstajal market, potem bo potreba po kovancu.


Ja, samo bo market cez 5 let sploh obstajal? Si preprican, da ne bo cross-chain resitev in se ne bo vse preselilo na ethereum ali tezos?

kow ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Chainlink anyone? Izgleda legit.


Definiraj legit. To, da ni scam, se ne pomeni, da je kaj vreden.

Vazelin ::

Nevem kaj bo uspelo ali ne. Včasih sem se ukvarjal s Forexom. Pa tut zaslužu. Delal pa še nisem nikoli.

Čokoladni zmagal temo.:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

IL_DIAVOLO ::

Lep gain zadnjih 6 mesecev, coinbase, do bolj podrobne analize se pa nisem prisel :)

Vazelin ::

Čokoladni: čist tko btw me zanima zakaj si se spet začel zanimat za kripto tako iznenada? :) Seveda me veseli ampak če prav razumem sedaj nisi tolko spremljal, sedaj te je tezus triggeral?

po moje bosta link in tezos best performerja v 2020.

Ja, se strinjam.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Ko na upravni enoti cakas v vrsti pa poslusas tiste zene za okencem ko se pogovarjajo o tem, kako vlozit v kripto, ves da smo ze dost dalec 8-)

Vazelin ::

Pravi čas za umik je takrat, ko ti kelnarca na mizo prinese pivo namesto naročene kave, ker je tako zamišljena zaradi kripta kako bo trejdala po službi

kakob: kaj praviš na privat žur z Arminom ali Tiestom v kakšni Cvetličarni/Topu/Cirkusu, ko pride tezus na 100usd?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Kaj pa da kupimi vip backstage pri Untoldu za cel teden?

PrihajaNodi ::

Zeitgeist je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Chainlink anyone? Izgleda legit.


po moje bosta link in tezos best performerja v 2020.

cokoladko ce mislis vlagat vecje denarce v kripto predlagam da se malo bolj resno lotis raziskav projektov, ki si jih danes omenjal tukaj(tebi vsecne in nevsecne).

small tip

poglej podrobneje STOje in blockchaine na katerih bi se naj ti STOji furali.



Ce ima kdo tehnicno znanje tu je to Jure. Jasno, butalci s(m)o brali whitepeprje s crkami xtz white paper je napisan s stevilkami brez zgodbic, ki ga 99% folka ne razume.

Vazelin je izjavil:

Pravi čas za umik je takrat, ko ti kelnarca na mizo prinese pivo namesto naročene kave, ker je tako zamišljena zaradi kripta kako bo trejdala po službi

kakob: kaj praviš na privat žur z Arminom ali Tiestom v kakšni Cvetličarni/Topu/Cirkusu, ko pride tezus na 100usd?


Kakob je na malo visje nivoju. “Pleh” ga ne zanima.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Facebook dev ::

Vazelinu se vidi, da je v 30ih, ker Cirkusu rece Cirkus in Kus tko kot ves kul folk ;((

PrihajaNodi ::

In Nodi je spet pravilno napovedal korekcijo in padanje. Bravo Nodi!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

A zakaj? K bi naredu en quick buck.

kiFni ::

Čokoladko je izjavil:

Pogledam tole temo enkrat na leto pa me zanima a je že kdo obogatel od 2017 dalje? Jaz sem imel na vrhu 60.000€ in poslušal druge, da je pač HODL pametna zadeva. Pa pač ni bila pametna. Bebo sem izpadel.

Zdaj vidim, da trenda Tezos. Pa sem mnenja, da raje vnovčite dobičke pa počakajte na drug "in trend" coin.

Pa btw a ni ta Mato kao imel šestmestne cifre v letu 2017? Sedaj pa nek kredit? Kje je pa NEO? Haha svašta...

Jah razmišljam, da bi notri vrgel nekaj denarja pa s trejdanjem podvojil. Samo je kripto na tem precepu k ni ne nizko ne visoko in gre lahko both ways.

Zdaj se momentalno pumpajo smart contracts platforme ala Tezos, še klinčevi Icon je krat 4 v mesecu in pol.

Ja 2017 je blo čudovito. Na kripto debit kartico si nakazal 2btc v začetku leta. Bolj ko si trošil, več je blo gor v fiatu gledano :D

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Ma scammerjev je največ iz Azije. Neo, Ont pa the Key si shillal ker spomun imam dober. Haha aja pa NEBL.

Spomnim se tudi Bankere in Musiccoinov. Hahaha to so bili časi.


In Nebl je azijski? Jaz sem z NEOtom nardil solidn profit, pa tudi v solidnem x3 plusu sem od vložka od tega imam že vložek x2 izplačano ker sem porabil za flet, tako da Im Happy,vi pa jokcajte dalje!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

Ne mi smo ze happy, ti bos pa vecno jokal.

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne mi smo ze happy, ti bos pa vecno jokal.


Lažeš, če bi bli happy se ne bi ubadali kaj so drugi shillali 2 leti nazaj

Samo jokice se ubadajo s preteklostjo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

Saj se vi zavedate da bos mogoce lahko kupil delcek Tesline delnice na Stojih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne mi smo ze happy, ti bos pa vecno jokal.


Lažeš, če bi bli happy se ne bi ubadali kaj so drugi shillali 2 leti nazaj

Samo jokice se ubadajo s preteklostjo =)


Jokice se dejansko ubadajo z drugimi, medtem ko so sami uspeli.

Si mogoče v sorodu z Juretom?

Mato989 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Mato989 je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne mi smo ze happy, ti bos pa vecno jokal.


Lažeš, če bi bli happy se ne bi ubadali kaj so drugi shillali 2 leti nazaj

Samo jokice se ubadajo s preteklostjo =)


Jokice se dejansko ubadajo z drugimi, medtem ko so sami uspeli.

Si mogoče v sorodu z Juretom?


Ne bluzi in se posveti svojim milijonom ki jih bojda imaš... sami pametnjakoviči noben pa razen mene in še enih dveh pa ni upal dejansko povedat kak milijarder je od svojih "pravih" izbir Medtem ko nodi trola z temi 0.9$ ste lahko vse kar ste kupovali od moje prve objave delali po 10 do 20 kratnike... če niste (kot tudi sam nisem) vam nisem jaz kriv ampak si je vsak sam, zdaj pa ne odgovarjam več na trol prispevke!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mhm...pa si povedal kdaj prodat? Ne seri in ne pametuj. Neblio je zavozen projekt isti k kot bankera.
Jureje bil edini, ki je talal nasvete v kaj vlozit., vse ostalo je za smetnjak.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Mhm...pa si povedal kdaj prodat? Ne seri in ne pametuj. Neblio je zavozen projekt isti k kot bankera.
Jureje bil edini, ki je talal nasvete v kaj vlozit., vse ostalo je za smetnjak.


Prodaš takrat ko si mel dovolj... simpl, kaj naj jaz govorim drugim kdaj prodat =) Saj tudi tebi jure ni povedal kdaj prodat XRP
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Ne, je pa povedal kdaj bo xtz prodajal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
403 / 468
»»