» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
402 / 468
»»

Vazelin ::

Potem ko bo šel XTZ iz 4USD na 0.9USD
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Jacksmav ::

Mato989 je izjavil:

Mamo kje kako navodilo ki, preverjeno deluje da poberem tele dunceke dol kolko jih se je


Že pred letom dni takoj, ko je blo možno sem napisal navodila za prenos...zdaj pa naj kdo drug naredi navodila... :)

hamez66 ::

Ponavadi se do fork coinov pride tako, da v fork wallet vneseš private key od naslova, na katerem imaš original coine. Da se izogneš možnosti, da gre pri forkanem coinu za scam, ki krade private keye, moraš preden claimanjem fork coinov prestaviti original coine na drug naslov.

Se pravi Mato bi moral zdaj najti private key od svojega tezos naslova, potem iz tega naslova prenesti tezose na nov naslov, potem pa vnesti private key tezosa v dune denarnico. Drugi korak mirno lahko izpustiš, če zaupaš dunovcem.

Ker sem imel tezose v času airdropa na borzi, tega v praksi nisem sprobal. Je pa ta postopek deloval pri raznih btgjih, etcjih, yecih in tako naprej.

Facebook dev ::

Kako se je pa Tezos zabil v nek hud resistance. Niti cent čez 3.75 nemore potegnit.

Jacksmav ::

Binance upgrade...se takoj pozna...
#Binance Futures Launches 50% Rebate on Trading Fees for
@tezos
$XTZ/USDT Contract

kow ::

Facebook, tvoji tesli napovedi slabo kaze. trolololo.

K0l1br1 ::

Kaj bo še danes 4.00 USD? Tezos. Nodi. Nodi, boš stavil?

PrihajaNodi ::

Ce mene kdo vprasa no tole tolk dol padl da glava pece. Volume je zelo nizek, sam sem psihicno prioravljen na 0,9 usdja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Gremo na #5usd in lovimo binance1!
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

kow je izjavil:

Facebook, tvoji tesli napovedi slabo kaze. trolololo.


Vidim. Zgleda sem le še eden, ki nima pojma.

Nodi je prvič zajokal.

Zgodovina sprememb…

kow ::

Ne pravim, da "nimas pojma". Le, da so napovedi prihodnost nehvalezne.

Sejbo ::

žal sem cel stack xtzja prodal pri 3,2$ da bi ga kupil nazaj vsaj pri 1,6$ in tako dupliral količino.

trenutno sem kot riba na suhem, nekaj mi manjka, vsi vemo kaj.

upam da pade vsaj na 3,2$

lp,
odhaja Boris

Vazelin ::

Jokam zaradi opuritetne izgube:'(:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kow ::

"You must be new here?"

Priloznosti novih bo vedno dovolj...

PrihajaNodi ::

Vazelin saj ze pada, samo malo se pocakaj pa bo. Sam sem s teboj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Ne bi bilo slabo zaradi dokupa še enih 10 tezos padanodi.

Vazelin ::

zame je xtz no go več. Raje v xrp
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Sejbo ::

xrp je novi tezus

Vazelin ::

Sejbo je izjavil:

xrp je novi tezus

In soviet russia tezus owns nodi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

K0l1br1 ::

XTZ (tezos) je novi BTC. #padanodi

Facebook dev ::

Nodi je imel prav. Tole gre na 0.

galu ::

$115,947,742 likvidacij v 15min. Nice.
Tako to gre.

Vazelin ::

Nodi ima zadnjo besedo:'(
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Ja, na koncu velki playerji znajo delat kes. Bogati bodo bogatejsi, wannabe traderji pa vedno manj.

A damo lahko nodiju kako pohvalo, ker je zadel napoved?

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Slotech spremeni svojo podobo a nesramen whale svoje nikoli

Ce bi bil nesramen whale... Bi naredil fomo okrog golden cross. Uporabil bi svoje medijske hlapce naj porocajo o tem...ja, ja golden cross bulish AF. Kupte, kupte...je dobro, poceni.

Potem pa kupim 4000 btc izven counter. Se malo pocakam, da cena dovolj naraste. Noobi kupujejo, jaz jim prodajam. Ko nakup usahne pa dumpnem kar je preostalo. Noobkote zgrabi panika, sprozi se verizna reakcija prodaje. Ko dovolj pade spet kupim. Ampak ker nisem whale in tudi nisem nesramen bom solidaren z noobkoti.

Vazelin ::

Črta navpično dol.
40% korekcija vsega?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

call_cry-pto ::

Cilj je 7800 da ne boste taval v temi

hecam se, nimam pojma kam gre tole :P

Zgodovina sprememb…

kow ::

call_cry-pto je izjavil:

Slotech spremeni svojo podobo a nesramen whale svoje nikoli

Ce bi bil nesramen whale... Bi naredil fomo okrog golden cross. Uporabil bi svoje medijske hlapce naj porocajo o tem...ja, ja golden cross bulish AF. Kupte, kupte...je dobro, poceni.

Potem pa kupim 4000 btc izven counter. Se malo pocakam, da cena dovolj naraste. Noobi kupujejo, jaz jim prodajam. Ko nakup usahne pa dumpnem kar je preostalo. Noobkote zgrabi panika, sprozi se verizna reakcija prodaje. Ko dovolj pade spet kupim. Ampak ker nisem whale in tudi nisem nesramen bom solidaren z noobkoti.


Ker si edina velika riba, ne?

Jacksmav ::

tam okol 8500 je gap, ki ga je potrebno zafilat....

Mato989 ::

Nic ni padlo lepo ze nazaj gor xtz
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

call_cry-pto ::

Jacksmav je izjavil:

tam okol 8500 je gap, ki ga je potrebno zafilat....

Eden gap je se nizje. A ga je tudi treba zafilat? Sej gremo lahk najprej do 100k in se vrnemo cez 3 leta zafilat. Razen ce se vam mudi.

PrihajaNodi ::

Mato989 je izjavil:

Nic ni padlo lepo ze nazaj gor xtz


Kako da ni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

Pogledam tole temo enkrat na leto pa me zanima a je že kdo obogatel od 2017 dalje? Jaz sem imel na vrhu 60.000€ in poslušal druge, da je pač HODL pametna zadeva. Pa pač ni bila pametna. Bebo sem izpadel.

Zdaj vidim, da trenda Tezos. Pa sem mnenja, da raje vnovčite dobičke pa počakajte na drug "in trend" coin.

Pa btw a ni ta Mato kao imel šestmestne cifre v letu 2017? Sedaj pa nek kredit? Kje je pa NEO? Haha svašta...

Jah razmišljam, da bi notri vrgel nekaj denarja pa s trejdanjem podvojil. Samo je kripto na tem precepu k ni ne nizko ne visoko in gre lahko both ways.

Zdaj se momentalno pumpajo smart contracts platforme ala Tezos, še klinčevi Icon je krat 4 v mesecu in pol.

Vazelin ::

Pa res. Če se pomaknem par mesecev nazaj na grafu vidim tezusa za 0.9:D

Čokoladni: in koliko od 60k imaš danes?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Čokoladko ::

Klinčevih 9000€. Poslušal druge in kriv si sam. Pa vem, da sem se obotavljal z nakupom Trona k je takrat imel marketcap samo 200 miljonov. To bi bila penzija zame... :)

Tale Chainlink me je presenetil. Ampak ne navdušil. Se ga spomnim še iz starih časov. NEO pa ima tako ceno za katero sem u 2017 opravu prvi nakup haha. A je ta pametnjakovič Mato obrnu plato sedaj z Neotom, Ontologijo pa še nevem kaj je shillal? Teli kitajci in azijci so več ali manj vsi en scam. Pa razni Kardanoti...

Žal mi je k prejšne leto nisem fuknil v Bitcoin pri 3500. To je bil res easy keš. Za letos pa nevem. Vem, da do junija meseca zna biti kul, so pa cene dosti višje. Samo s temi alti je težko bit pameten k so pa še toliko večji gamble...

Vazelin ::

Saj pol nisi dosti zgubil. Men je šel en coin iz par jurjev na pr eur:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

hamez66 ::

Mato je rekel penzija ali nič, ko je pa neo padel skoraj na dno (date range 2018-2020), se je pa odločil za novo strategijo - stanovanje, kredit, tezos. Ko pride tezos na 10, bo kredit poplačan.

Čokoladko ::

Ma takrat mi ni blo usojeno. Pa se spomnim, da sem Icona kupil šele pri 5 dolarjih k sm se obotavljal pr 1,8 k je Bitcoin kreširal iz 20k na sub 10k v parih dneh. Takrat bi naredu lepih 180k to bi bilo dovolj zame da bi cashoutal 80% keša. Jebat ga. Če bo s tem kriptotom kaj nevem... :)

Res je jeba dobit nek manjši low market cap coin. Vse kar poznam je staro, kar je pa staro pa ni tako trendy. Kyber Network me mika.

Buggy ::

Ce se nic nisi prodal nisi tudi nic zgubil. Imel pa tudi nikoli nisi tistih 60K, ker je bila to zgolj vrednost, ce bi takrat prodal. Kupil si verjetno za dosti manj in trenutno po vsej verjetnosti tudi na izgubi nisi. Potrpljenje...pridi spet pogledat cez leto ali dve ko bo market cap spet tam nekje pri 800B :D

Čokoladko ::

Ma kontam addat nekih 35.000€ ob pravem času pa podvojit zadevo. Saj to se da. Samo sedaj treba gledat BTC. Najbolje je itak BTC, še najmanj rizika. S temi alti je pa jeba. Tezos mi je bil kul že od 2017, čeprav človeštva ravno ne rešujejo, pa so imeli razne tožbe in svašta. Takrat ko je bil sub 1$ sem okleval in nisem kupil. Sedaj je pa predrago. Preveč rizika. To je valuated kar visoko že.

Zeitgeist ::

in na podlagi cega sklepas da je predrag?

pravi cas za vlaganje je bil lani januarja in februarja. zdaj prihaja nek "normalen" cas za vlaganje dokler btc ne doseze 20k, nato sledi cas pumpanja.

Facebook dev ::

Čokoladko je izjavil:

Ma kontam addat nekih 35.000€ ob pravem času pa podvojit zadevo. Saj to se da. Samo sedaj treba gledat BTC. Najbolje je itak BTC, še najmanj rizika. S temi alti je pa jeba. Tezos mi je bil kul že od 2017, čeprav človeštva ravno ne rešujejo, pa so imeli razne tožbe in svašta. Takrat ko je bil sub 1$ sem okleval in nisem kupil. Sedaj je pa predrago. Preveč rizika. To je valuated kar visoko že.


Bolje rešuje človeštvo kot Bitcoin, ki ga omenjaš.

Čokoladko ::

Haha ma jaz gledam na stvari drugače. Naj rešuje kar hoče, ampak dejansko vse kar se dela je to bakanje. Pa ne bi o tem. Zakaj bi frišno fuknil notri svoj denar k se je spumpal. A misliš, da bo Tezos/Eth flippening? Ma ta vlak je zame zamujen. A zakaj? Nevem kar znam gledat so grafi pa imet filing. Psihologija človeka je taka, da kupuje drago, prodaja poceni. Jaz delam kontra. Samo ob poplavi teh altov nevem kaj bi oz je pametno.

Sj pravim, vedno sem trejdal, k sm hodlal je vse šlo k vragu. Nezaupam jaz tem kriptotom, se pa da lep denar narediti na poceni fore. Nisem trejdal od decembra 2017. Malo pozabil na to sceno.

2,5 billion ima marketcap. Tisti k ste lepo kupovali pr 60 centov super biznis. Za vse newcomerje je pa to nateg. Bod fer in pošten. Več imaš za izgubit k pridobit. Pa raje kupim en no name shitcoin v upanju, da se spumpa. Toj kripto :D

Zgodovina sprememb…

Zeitgeist ::

ce bi spremljal projekt bi vedel, da dejansko ni vse kar dela tezos bejkanje. res da je nabolj uporabljan feature ni pa to vse kar ponuja in kar bo ponujal v bliznji prihodnosti.

jaz poznam samo hodlerje, ki so naredili nek velik profit. ne pa trejderji. vzemi za primer ta forum. koliko hodlerjev je naredilo orenk profit in koliko trejderjev. jaz vem samo za hodlerje in niti enga trejderja.


tvoj predzadnji stavek pove vse o tvojem znanju o kriptu.

btw
ce bi bil dober trejder nebi spusil tistih 60k

PrihajaNodi ::

Fora je da flip se bo zgodil na top 10 coinih. Ltc bo sigurno koncal tam kot peercoin in zaenkrat porivata gor xtz in link.
Ali bo xtz nadomestil eth bomo pa videli. Eth sicer ne dela nic pametnega razen scam icotiv.

Pa se to xtz je ze v uporabi francoska policija ga uporablja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

call_cry-pto ::

Mato je rekel penzija ali nic. Ni dobil ne enega ne drugega

Čokoladko ::

Zeitgeist je izjavil:

ce bi spremljal projekt bi vedel, da dejansko ni vse kar dela tezos bejkanje. res da je nabolj uporabljan feature ni pa to vse kar ponuja in kar bo ponujal v bliznji prihodnosti.

jaz poznam samo hodlerje, ki so naredili nek velik profit. ne pa trejderji. vzemi za primer ta forum. koliko hodlerjev je naredilo orenk profit in koliko trejderjev. jaz vem samo za hodlerje in niti enga trejderja.


tvoj predzadnji stavek pove vse o tvojem znanju o kriptu.

btw
ce bi bil dober trejder nebi spusil tistih 60k


Haha ma saj pravim. Ne mislim se spuščat v te tribal fore. Fora je, da k sm trejdal sem dejansko imel PROFIT. K sm pa hodlal pa samo izgubo. Ostalo me ne zanima.

Spušil sem na HODLANJU ne na trejdanju. Vsaj profit je dober profit. Pa če je 5% je to super. Nehite sanjat s temu hodlanjem glupmu. To pali na lowmarket cap coinih. Ne pa na par miljardnih. Budale :D

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

tezus spet napada mejo 3.7

meja padla, gremo dalje:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

kakob ::

Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Čokoladko je izjavil:

Zeitgeist je izjavil:

ce bi spremljal projekt bi vedel, da dejansko ni vse kar dela tezos bejkanje. res da je nabolj uporabljan feature ni pa to vse kar ponuja in kar bo ponujal v bliznji prihodnosti.

jaz poznam samo hodlerje, ki so naredili nek velik profit. ne pa trejderji. vzemi za primer ta forum. koliko hodlerjev je naredilo orenk profit in koliko trejderjev. jaz vem samo za hodlerje in niti enga trejderja.


tvoj predzadnji stavek pove vse o tvojem znanju o kriptu.

btw
ce bi bil dober trejder nebi spusil tistih 60k


Haha ma saj pravim. Ne mislim se spuščat v te tribal fore. Fora je, da k sm trejdal sem dejansko imel PROFIT. K sm pa hodlal pa samo izgubo. Ostalo me ne zanima.

Spušil sem na HODLANJU ne na trejdanju. Vsaj profit je dober profit. Pa če je 5% je to super. Nehite sanjat s temu hodlanjem glupmu. To pali na lowmarket cap coinih. Ne pa na par miljardnih. Budale :D



Bitcoin hodlerji, ltc hodlerji, xrp hodlerji so kar dobro profitirali. Ce pa si kupoval scam coine si pa moral ob pravem casu prodat svinjarijo.
Vecina btcjev in ETH hodlerjev se je obrnila v xtz.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
402 / 468
»»