» »

Vaše živali, vreme in temperatura

Vaše živali, vreme in temperatura

shadeX ::

Po dolgih toplih dnevih počasi prihaja zima. Zanima me kako imate vi poskrbljeno za vaše živali? Ali jih pustite zunaj, spravite v hišo, kjer imajo kakšen topel prostor ali to prakticirate res samo v hladnih nočeh / slabem vremenu?

Torej, kako vi poskrbite za udobje vaših živali?

P.S Da ne bomo omejeni samo na prihajajoč letni čas, lahko omenite tudi kako za njih poskrbite tudi v vročih poletnih dnevih.

Matek ::

Kuzla je majhna (~10kg) in je itak celo leto v hiši, tako da tu ni bistvenih sprememb. Četudi nisem ljubitelj modnih dodatkov za pse, jo je pozimi zaradi majhnosti in kratke dlake pač treba oblačiti za na sprehod, ob povratku ji pa potuširam tace, če sva hodila po slanih cestah. In to je bolj kot ne to.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

gendale2018 ::

mačka je itak not v stanovanju tako da ni sprememb :)
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

shadeX ::

Je kdo, ki ima žival zunaj? :)

bajsibajsi ::

Ja, vse zivali so zunaj.

forplan ::

Jaz dam mojega nemškega ovčarja noter v drvarnico če je napovedan minus. Drugače je zunaj v urejenem pesjaku.
da se strinjam

martincek1 ::

Ja, mi mamo psa zunaj. Če gre temperatura dovolj pod nič, ga pa damo v garažo.

Dr_M ::

Koze ostanejo zunaj oz imajo svojo hiso, trije macki so pa itak skos not.
Zunanji macki pa v mrzlih dneh dobivajo boljso in vec hrane, prostor za spanje si pa ze sami najdejo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

chort ::

Mački imajo svoja vrata na mikročip, ki vodijo v ogrevano garažo. Pes živi v hiši. Poleti enako.

Scorpy84 ::

shadeX je izjavil:

Je kdo, ki ima žival zunaj? :)


Imam macko, pod nadstreskom ima vse kar rabi. Zdaj pozimi pa je bolj ali manj v vetrolovu in se ogrevano blazino, ko jo uklopis ni sans da se premakne.

Alien123 ::

Mam francozinjo v stanovanju. Ima kar nekaj oblačil za ven ko je res mrzlo :P

jype ::

shadeX je izjavil:

Je kdo, ki ima žival zunaj? :)

Blinder ::

Karton treba nabavit, pa stiropor za izolacijo, sestavit hisko, pa hiska ne sme biti na tleh.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: BladE_ ()

martincek1 ::

jype je izjavil:

shadeX je izjavil:

Je kdo, ki ima žival zunaj? :)


Kjut, jaz mam zadnjo izpred enga tedna

Zgodovina sprememb…

jype ::

BladE_ ::

Blinder je izjavil:

Karton treba nabavit, pa stiropor za izolacijo, sestavit hisko, pa hiska ne sme biti na tleh.


Kje pa naj bi bila drugje kot na tleh? Po pomoti kliknil izbris :8)

Moj/Naš/Njihov pes je "znuanji" pes že 13 let, hiško ima zunaj ampak pod streho, na suhem(nekako garaža brez vrat)in je tudi izolirana. Se tudi sam sprašujem ali ga zebe, čeprav ne kaže na to, ker veliko leži/spi na betonu... Žal je v "moji oskrbi" le zadnje dve leti in ne zna biti v notranjem prostoru, nikoli niti ni bil, lula(vsaka travica in kot/rob je obdelan/a) in kaka povsod :). Pri teh letih tudi ne vem, če bi ga mučil z navajanjem na notranje prostore, niti nimam takšnega prostora...
Akcija - Reakcija

zuz3k ::

kje na netu je še kak forum glede živali, mačk

tale ni aktivn
www.macji-svet.org/forum/


lp
Life is a psychological game.

Scorpy84 ::

zuz3k je izjavil:

kje na netu je še kak forum glede živali, mačk

tale ni aktivn
www.macji-svet.org/forum/


lp


Bos moral iti na FB imas polno takih strani, manjsi forumi propadajo, ker raje tam debatirajo.

AnjaNja ::

Moja psica šteje sedaj dobrih 12 let. Od nekdaj biva v hiši/v stanovanju. je pa NO mix.

Ves čas je fit, brez odvečnih kg, kar pomaga preživeti poletje. Redno ji izčesavam odvečno dlako, kar tudi pomaga....Potem pa sprehodi zgodaj zjutrajmed 5 in 7h zjutraj in pozno zvečer. Čez dan, jo penzinist še spusti na dvorišče, da se posonči, posenči in gre na vmesni wc izhod.

Potme pa v hiši ima dve hladilni podlogi, vmes si kakšno izposodim tudi jaz. Uporabim jo tudi za v avto. Ima tudi hladilni plašč, ki ga s pridom koristi, namočim, ožamem in pred sprehodom nadenem.

Imajo pa hude težave kratkogobčni psi (srce, dihalne poti...tisti pa orng trpijo in je zadnji čas, da se vzreja popravi, ker so razni mopsi, buldogi šli v ekstreme)...Tam pa brez hladilnega pplašča ali oprsnika, ki hladi osrednji del ni variante.

Dopust pa-na jesen september/oktober. Vožnja v avtu, čeprav je klima, raje proti večeru, zgodaj zjutraj, ne v največji vročini.

aja forum...en tak bolj strog in rigorozen je mojpes.net, malo bolj ohlapen je pesjanar.si...so pa forumi bistveno manj aktivni zadnjih nekaj let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AnjaNja ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova mačka :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5511878 (9299) harmony
»

Mačke, tiste kosmate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13222972 (18478) Kenpachi
»

Mačje pogodbe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5411433 (9392) MTB
»

kje spi vaša mačka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6618626 (15689) gendale
»

Resen problem s psičkom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812297 (10410) koyotee

Več podobnih tem