» »

Huawei P20 ali Mate 10 PRO

Huawei P20 ali Mate 10 PRO

xda develope ::

Zdravo!
Zanima me ali ima kdo izkušnje z zgoraj omenjenima telefonoma. Iz vidika zmogljivosti sta tako rečeno enaka(skoraj) najbolj mi je pa pomembna kamera(slike in videoposnetki). Mogoče kdo ve kateri ima to boljše. Torej najpomembnejši faktor sta mi kamera in baterija. Lahko pa tudi druge predloge v podobnem cenovnem razredu(v primeru da je boljši od dahin dveh).
Lp

Ezoterik ::

oneplus 6, lg v40, samsung galaxy 8 (9), lg v30, mi8, xperia xz2, se nek asus je tud... Telefoni so med seboj zelo različni in pač mogu boš ugotovit kaj od katerih funkcij ti največ pomen.

gusto ::

Oba sta top telefona, jaz bi vzel Mate 10 Pro, mi je (subjektivno) eden najlepših/elegantnih telefonov, napram P20 ima AMOLED zaslon, IP67 standard, po testih boljšo baterijo. Po moje v kameri ni neke hude ali v praksi opazne razlike. Ima pa P20 720p@960fps video, Mate pač ne.

Andrej51 ::

Glede na nickname ti bo verjetno pomembno, da se Huaweiom ne da več odklepat bootloaderja.

xda develope ::

Andrej51 je izjavil:

Glede na nickname ti bo verjetno pomembno, da se Huaweiom ne da več odklepat bootloaderja.

Hehe...te cajti so že mim. Se mi neda vec ubadat z tem

Reaper ::

Imam Mate 10 Pro in sem zadovoljen. V primerjavi, ki si jo navedel je vsekakor Mate boljša izbira. Če bi bil v izboru P20 Pro bi pa odločitev bila odvisna od osebnih preferenc ampak zopet z nobenim ne bi nič zgrešil, P20 Pro ima edino malo boljšo kamero.

xda develope ::

Reaper je izjavil:

Imam Mate 10 Pro in sem zadovoljen. V primerjavi, ki si jo navedel je vsekakor Mate boljša izbira. Če bi bil v izboru P20 Pro bi pa odločitev bila odvisna od osebnih preferenc ampak zopet z nobenim ne bi nič zgrešil, P20 Pro ima edino malo boljšo kamero.

Okej, danes sem gledal p20 pro in mate 10 pro ter mate 20 pro. Bolj se nagibam k p20 pro, že zaradi tega ker imata druga dva slabšo kamero. Pač barve itd.

Reaper ::

Bi prej rekel da bi morala biti kamera na Mate 20 Pro boljša od tiste na P20 Pro. Se pravi od najslabše do najboljše Mate 10 Pro -> P20 Pro -> Mate 20 Pro

xda develope ::

No povem iz testiranja da ni tako. Na matih je dosti bolj sprana barva

Zgodovina sprememb…

Reaper ::

Sw updejti? Kakor koli, jaz bi vsekakor vzel Mate serijo če bi zdaj kupoval telefon. Kar se tiče nians pri fotoaparatu pa nisem tako občutljiv,sem pa prepričan da bodo ns Mate kamero s posodobitvami še izboljšali,je le najmočnejši telefon podjetja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Reaper ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei P20 Pro ali P30 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
447316 (4464) GRT
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814966 (9472) M-XXXX
»

Huawei p20 pro ali samsung s9+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9014314 (11652) cordoba
»

Kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
5862 (780) Domobrancek

Več podobnih tem