» »

PC ne zazna ONDA tablice

PC ne zazna ONDA tablice

Marilyn ::

živjo ekipa,

torej PC ne zazna ONDA dual OS tablice, nikoli je ni. Sem inštaliral nove Windowse 10 (na tablici), updejtal drajverje na tablici ter pcju, tudi z povezano tablico pa še zmeraj nič. Je to običajno ali morem še kaj dodatno omogočiti na rač., da mi jo zazna?

ima morda še kdo tako tablico in isti problem?
  • spremenilo: Marilyn ()

Ales ::

Zazna..? Kako, telepatsko? :))

Najbrž hočeš reči, da si tablico z zagnanimi Windows 10 preko USB povezal na Windows 10 računalnik in pričakuješ, da ti jo bo zaznalo kot external storage device.

Ne bo šlo kar tako, Windows 10 tablet se obnaša kot Windows 10 računalnik. Ni dovolj, da dva Windows računalnika povežeš z USB kablom, onadva pač ne vesta, kaj bi rad od njiju.

Kar v bistvu iščeš je deljenje datotek med dvema Windows računalnikoma. Obstaja več načinov za to, malo poišči, poskusi, če ne bo šlo, vprašaj ponovno...

drzni86 ::

Jo ne zazna tudi če preklopiš v android?

Marilyn ::

Nimam androida gor.

drzni86 ::

Ok. Sem mislil, da je gor, ker sem videl, da je "ONDA dual OS".

Potem pa kar po metodi, ki jo je napisal Ales. :D

Marilyn ::

Ales je izjavil:

Zazna..? Kako, telepatsko? :))

Najbrž hočeš reči, da si tablico z zagnanimi Windows 10 preko USB povezal na Windows 10 računalnik in pričakuješ, da ti jo bo zaznalo kot external storage device.

Ne bo šlo kar tako, Windows 10 tablet se obnaša kot Windows 10 računalnik. Ni dovolj, da dva Windows računalnika povežeš z USB kablom, onadva pač ne vesta, kaj bi rad od njiju.

Kar v bistvu iščeš je deljenje datotek med dvema Windows računalnikoma. Obstaja več načinov za to, malo poišči, poskusi, če ne bo šlo, vprašaj ponovno...


sem predvideval, da bi jo PC vseeno moral zaznati preko serial bus controllers.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wacom tablica na dela na w10...

Oddelek: Pomoč in nasveti
101296 (1084) prowb
»

win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
193629 (2671) Frenckie
»

Microsoft z novimi triki za namestitev Windows 10 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
13152344 (44739) opeter
»

HP Elite x3 je mobilni telefon ali računalnik

Oddelek: Novice / Windows Mobile
4012556 (10481) Motion
»

Sinhronizacija med dvema Windows računalnikoma

Oddelek: Programska oprema
61250 (1072) dunda

Več podobnih tem