» »

Medion TV odpre samo Netflix

Medion TV odpre samo Netflix

-žiga- ::

Imam nek 40 colski Hoferjev Medion LCD TV, ki ga uporabljam za predvajanje filmov z diska in youtube.
1 leto je deloval brez težav, danes pa je sredi youtube videa preklopil na "try 30-day free Netflix" in tam obstal.
Na daljincu prime le tipka za izklop/vklop, ampak ko se vklopi nazaj spet vrže na ta Netflix. Ročne kontrole na TV pa lahko samo premikajo glasnost.
Ideje preden ga odnesem nazaj?

opeter ::

Problem je baje zastarela programska oprema:
https://community.medion.com/t5/Video/M...

ich hab gerade mal nach dem Thema gegoogelt. Die älteren Geräte von andern Herstellern funktionieren auch nicht mehr. Schuld hat Google/ YouTube, die haben auf HTML5 umgestellt und das kann die alte Hardware in älteren TV's nicht mehr. Aber Google hat auch gleich die Lösung. Entweder man kauft sich einen Streamingstick, oder besser gleich einen neuen Fernseher. Und wer beides nicht will , kann ja auch eine Spielekonsole benutzen.


Neuradno, če programska oprema ni narejena v/za HTML5, potem predvajanje ne deluje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

-žiga- ::

Odlično...
Čeprav tu jim samo youtube aplikacija ne dela, meni pa sploh nič, ker ne morem iz "try Netflix".
Očitno je najbolje, da ga čimprej odnesem nazaj.

Moj TV je sicer malo novejši model - MD31140.

Mare2 ::

-žiga- je izjavil:

Odlično...
Čeprav tu jim samo youtube aplikacija ne dela, meni pa sploh nič, ker ne morem iz "try Netflix".
Očitno je najbolje, da ga čimprej odnesem nazaj.

Moj TV je sicer malo novejši model - MD31140.

Pa ti ga bodo kar vzeli nazaj?

starfotr ::

Boljši deal bi bil, da ti vrnejo denar ali del denarja in si kupis en box, recimo xiaomi mi.

-žiga- ::

Pustimo se presenetiti:)
Glede na to da je še v garanciji hkrati pa ne deluje vec, ne vidim podlage za zavrnitev.

starfotr je izjavil:

Boljši deal bi bil, da ti vrnejo denar ali del denarja in si kupis en box, recimo xiaomi mi.


Ja, se strinjam.
Jih bom jutri kontaktiral in videl, kaj se lahko zmenimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: -žiga- ()

-žiga- ::

Update:
Ni mi še zneslo kontaktirati trgovine/servisa, sem pa ugotovil, da je težava v daljincu. Očitno se je "zataknil" na tipki Netflix, tako da vedno takoj skoči v ta meni.
Ko sem dal baterije iz daljinca, se TV normalno vklopi, ne morem pa s tistimi tremi ročnimi gumbi gledati Youtubea ali stvari z diska, ker ne morem priti do menija.
Izgleda bo potrebna samo menjava daljinca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoc - nemšcina

Oddelek: Šola
6912 (821) SeMiNeSanja
»

Nov HI-end PC

Oddelek: Kaj kupiti
331660 (1660) AapocalypseE
»

eBay - prosim za pravni nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5210606 (8772) mn
»

Samsung 931MP

Oddelek: Kaj kupiti
51355 (1038) markomad
»

Let's talk in other languages not slovenian (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
925421 (3598) Goodspeed

Več podobnih tem