» »

Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10

Temo vidijo: vsi
««
10 / 18
»»

Han ::

S10 podn nov telefon. Imam rajši S7. :P S7 ekran pametno izklopi, ko ga približaš ušesu. ;)

XLapse ::

Han je izjavil:

S10 podn nov telefon. Imam rajši S7. :P S7 ekran pametno izklopi, ko ga približaš ušesu. ;)

dober troll, še vedno pa slab telefon s7 nevem kako lahko živiš v 2019 s takim telefonom iz pamtiveka, si hujš kot js v 2013 ko sm mel kr enga na tipke. Rabiš s10+ al pa Apple nek high end now
alien technology

Vazelin ::

kok slik posnameš dnevno, shintaro?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

kok slik posnameš dnevno, shintaro?

bolj malo. Samo da se važim frendici kako sm lep.

Kaj ma to veze?

S10+ owns all. Ni boljšega telefona do s11+ .. (In Note ima useless stylus, tisto je scam)
alien technology

Vazelin ::

Še vedno ima Iphone XS 2x boljši procesor>:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

Vazelin je izjavil:

Še vedno ima Iphone XS 2x boljši procesor>:D

Design pa koda bi se jokal jezus na križu, proti s10+
alien technology

krepki ::

Za zjokat se je ko beremo tvoje kozlarije,vzami rajš kakšno tabletko pa bo bolje.

T-Back ::

krepki je izjavil:

Za zjokat se je ko beremo tvoje kozlarije,vzami rajš kakšno tabletko pa bo bolje.

Pa saj ni on kriv, da je prizadet, krivi so Moderatorji, da toliko časa dopuščajo take kozlarije. To pa pomeni samo eno...

neo5468 ::

Pa to ni edina tema v kateri piše take cringe stvari btw. To mora bit system wide ip ban.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neo5468 ()

LeQuack ::

Vazelin je izjavil:

Zakaj Samsung sploh dela sve verziji lol?


V USA zaradi patentov Qualcomm, Samsung ne mora prodajati modemov, ki bili lastne izdelave, npr. Exynos, v Evropi pa lahko. Z lastno izdelavo teh čipov seveda veliko prišparajo, tako da ima S10 prodan v Evropi tudi večji profit margin, čeprav dobiš slabši produkt na koncu.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

dottor ::

Lahko je srat s polno ritjo ;)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

XLapse ::

ok malo sem se hecal... ampak vidim da me res sovražite. Tko da bom probal nič postat na forumu da me ne rabite trpet
alien technology

krepki ::

Nobeden te ne sovraži ampak takšne neumnosti kot pišeš ti,so na ravni 3 letnega otroka,ki še res ne ve kaj je življenje,pod to temo samsung galaxi s10 naj bi uporabniki dobili koristne informacije o telefonu ne pa neko hvalisanje in samovšečnost.

Tudi sam iščem neko alternativo,ker že nekaj let uporabljam iphone ampak ker je tako zaprt sistem,razmišljam o menjavi pa čeprav mi samsung ne leži,ker sem imel slabe izkušnje z njim.
Vseeno mi pa xiaomi,huawei ne ležijo zato se nagibam k samsungu s10e,ki je pribižne velikosti iphone 8,ki ga uporabljam sedaj,vse kar je večje odpade.

neo5468 ::

Samsungi so se zelo popravili od s6/s7 naprej, še posebej uporabniški vmesnik. Če si imel včasih starejšega, je danes druga pesem. Jaz sem tudi imel včasih iphone, ker android še ni bil dovolj dober, danes je pa obratno. Z s10e nimaš nič za falit. Kot celoten package ima vse.

krepki ::

Mislim,da je bil moj zadnji samsung,samsung s5 mini,ker sem potem prešaltal na iphone 5s od takrat naprej sem na iphonu 5,6 in 8 ampak to iskanje alternativ za plačevanje z telefonom mi ne leži.
Čeprav se govori ,da bo apple pay kmalu možen tudi v Sloveniji,dvomim,da bo apple ponudil manjši telefon v velikosti iphone 8,zato bi mi tale samsung s10e lepo nadomestil moj sedajni telefon.
In ob prebiranju te teme ne moreš dobit nobene koristne informacije,ker pač en model nekaj nabija brez veze in potem cela tema gre v nič.

Egidij88 ::

Telefon je dober, kakšno informacijo bi še rad.

neo5468 ::

Iphone 8 je drugače še vedno dober. Jaz bi na tvojem mestu to furov še minimalno 2 leti, mogoče več.

KAVINSKY ::

neo5468 je izjavil:

Pa to ni edina tema v kateri piše take cringe stvari btw. To mora bit system wide ip ban.



Nehajte se sploh ukvarjati z njim. Dečko išče pozornost.

anketar ::

ne vem kako majo drugi narejeni sam bigxby je pa majka, kolkr sm mel možnost probavat, live translate top šit

XLapse ::

anketar je izjavil:

ne vem kako majo drugi narejeni sam bigxby je pa majka, kolkr sm mel možnost probavat, live translate top šit

jaz ga ne uporabljam. Je za kej , kaj recimo ga lahko rabim? Nevem meni se zdi bv čim je assistant v principu mi je 'meh'
alien technology

T-Back ::

krepki je izjavil:

Mislim,da je bil moj zadnji samsung,samsung s5 mini,...

Ja, če si uporabljal S5 mini, ni čudno, da se ti je samsung zameril.

Vazelin ::

Niso bile S5 mini težke underpowered smeti?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

T-Back ::

Vazelin je izjavil:

Niso bile S5 mini težke underpowered smeti?

Že S5 je bil eden največjih failov v tistem obdobju, kaj šele mini.

ziga1990 ::

anketar je izjavil:

ne vem kako majo drugi narejeni sam bigxby je pa majka, kolkr sm mel možnost probavat, live translate top šit


počaki da ti napove vreme moj ga zmeraj serje z temperaturo na polno
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

chucki ::

Še drugič vprašam, če kdo ve... Ali je po menjavi ekrana s10+ še vedno vodoodporen?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ziga1990 ::

chucki je izjavil:

Še drugič vprašam, če kdo ve... Ali je po menjavi ekrana s10+ še vedno vodoodporen?


če je bil menjan pravilno ja
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

T-Back ::

chucki je izjavil:

Še drugič vprašam, če kdo ve... Ali je po menjavi ekrana s10+ še vedno vodoodporen?

Itak, da je, če ga boš menjal na uradnem servisu.
Sploh pa ne vem kaj sprašuješ tukaj. Zato imaš servis in tam vprašaj. Tam boš izvedel 100% kaj bo, če tudi ne bo:|

bambam20 ::

T-Back je izjavil:


Že S5 je bil eden največjih failov v tistem obdobju


Zakaj že?

XLapse ::

chucki je izjavil:

Še drugič vprašam, če kdo ve... Ali je po menjavi ekrana s10+ še vedno vodoodporen?

kaj lahko te vprašam.. Kaj si že razbil ekran ?
alien technology

chucki ::

Imas par strani nazaj sliko. Padel je iz visine cca. 70cm iz police na parket. Je pa imel slim ohisje kot zascito. So mi pa pod garancijo menjali ekran in baterijo, ampak me skrbi da zdaj ni vodoodporen.... 14dni sem ga imel v skatli, ker sem cakal ovitek, potem pa je po tednu uporabe sel adijo ;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Machete ::

Jaz imam tega: https://www.amazon.de/gp/product/B07NVT...
Je precej oklepnik, ampak sem se že navadil (sprijaznil) in je tudi že preživel 2 padca. Na s8 sem imel tanjšega, ki ni objel zavihanega roba, in ga v vogalu tudi razbil (tega).

*Chucki. glede garancije... predvidevam, da je servis dobil drugačno zgodbo, kot mi tukaj?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

c3p0 ::

Pod garancijo misliš Se zgodi "garancijo"? Meni je padel iz 50cm na kamen, pa sem poškodbo prav iskal, ena mikro udrtina.

D3m ::

Firbec je bil premočan pa sem malo tukaj pokukal....

Insta regret!
|HP EliteBook|R5 6650U|

krepki ::

Kako je pa z garancijo pri samsungu a je enako kot pri iphone od dneva aktivacije ali od dneva nakupa?

ziga1990 ::

krepki je izjavil:

Kako je pa z garancijo pri samsungu a je enako kot pri iphone od dneva aktivacije ali od dneva nakupa?


dneva nakupa
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

krepki ::

Torej lahko kupiš pri preprodajalcih,ki dobijo kupljen telefon na telekomu itd,praktično nov zapakiran z letom in pol garancije,če telefon ne gre takoj v prodajo naprej.

ziga1990 ::

krepki je izjavil:

Torej lahko kupiš pri preprodajalcih,ki dobijo kupljen telefon na telekomu itd,praktično nov zapakiran z letom in pol garancije,če telefon ne gre takoj v prodajo naprej.


ja tako to gre
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

destroyer2k ::

krepki je izjavil:

Kako je pa z garancijo pri samsungu a je enako kot pri iphone od dneva aktivacije ali od dneva nakupa?


Čeprav je samsung tema enostavno morem izpostaviti, da tudi na APPLE strani piše od datum nakupa oz. predaje dostavne sluzbe.

https://www.apple.com/si/legal/statutor...

dottor ::

Jaz sem bil danes na Telemachu po S10 pa se je zataknilo ker sem bil eno leto brez naročnine (lani je potekla in sem kar pustu isto in jo nisem preklical niti podpisal nove pogodbe), pa morejo zdej nekaj v Ljubljani porihtat. Seveda so že vsi na prvomajskih dopustih :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Han ::

Potlej imaš še en teden časa, da si premisliš. ;)

dottor ::

Ah ni dosti za si premislit več :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

krepki ::

Egidij88 je izjavil:

Telefon je dober, kakšno informacijo bi še rad.

Predvsem mi je pomemben fotoaparat in baterija,ampak danes sem si vzel malo več časa in prebral komentarje na tujih forumih in kar naenkrat sem spet dobil odpor do samsunga.
En opisuje,da je zaslon zelo krhek,da je telefon dal v torbico poleg denarnice in ko ga je hotel vzet v roke je bil zlomljen zaslon,drugi spet opisuje,da mu v eni uri porabi 10% baterije v mirovanju,torej je napaka,da se baterija brez veze prazni tako hitro še vedno prisotna,kot je bila na s5 in s6 telefonih verjetno tudi na ostalih.

Han ::

To mirovanje je lahko zelo različno definirano. S7 npr. v mirovanju izgubi zgolj 2% v pol dneva, če ga pustiš popolnoma pri miru in je povezan zgolj v G3 omrežje.

blackbfm ::

Do battery draina lahko pride na kateremkoli telefonu, bodisi zaradi firmware buga - kar odpravijo z udpdejti, bodisi zaradi 3rd party aplikacije. Lahko imas dva popolnoma identicna pa bo en žrl bistveno več ker ga bos imel na lokaciji s slabsim signalom.

ziga1990 ::

Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

dottor ::

Foldi se lomijo, S10/5G gorijo :)) Držim pesti da jim uspe vsaj navaden S10 poštimat, da pohitrijo čitalec prstnega odtisa in optimizirajo porabo baterije :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Machete ::

Jaz moram res nekaj ukrepati, ker tole je nevzdržno slabo, mogoče celo servis, samo ne da se mi biti brez 1 mesec. Baterijo polnim že skoraj 2x na dan, s tem da res pazim in imam celo ločljivost že na 1520x720.. Kateri app bi mi kaj priporočili za malce boljšo analizo dogajanja? Hvala.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

krepki ::

In ko sem jaz par postov nazaj napisal,da so to večni problemi samsunga z baterijo,kjer sem jaz imel problem z dvema telefonoma s5 in s6,kjer je neka celica porabljala baterijo in neprestano iskala signal,sem pa izpadel lol.
Tako,da hvala čim več takšnih informacij mogoče še koga odvrnejo od nakupa in mu prišparajo živce.
Tako,da zaenkrat ostajam pri iphone.

Han ::

Jaz bi cegl resetiral na tovarniške nastavitve in potem izklopil vse, kar ne rabim... 3G namesto 4G se tudi precej pozna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

bambam20 ::

Han je izjavil:

Jaz bi cegl resetiral na tovarniške nastavitve in potem izklopil vse, kar ne rabim... 3G namesto 4G se tudi precej pozna.



Kaj boš s 3 G? Potem lahko imaš en star telefon. 3G je neuporaben za splet.
««
10 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

menjava stekla na telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6419376 (6540) pygmalion
»

Iščem normalen "majhen" telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
425329 (3538) buttcrack
»

Galaxy S10 vs iPhone 11

Oddelek: Mobilne tehnologije
447043 (5981) m0LN4r
»

Samsungov dobiček se je prepolovil (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7719542 (16429) louser

Več podobnih tem