» »

Avstrija-nakup Pomoc!

Avstrija-nakup Pomoc!

gonzales ::

Ja vem, o tem se je ze kar nekaj pisalo na forumu. Pa vendar, prosim tiste, ki ste ze kupovali v Avstriji (v okolici Graz-a), v katerih trgovinah ste imeli dobre izkusnje (akcije, ugodne cene, garancija, velika izbira).
Namervam kupiti: Asus kt7v 133a Duron 800 256Mb RAM 30Gb DTLA Prophet Mx 32Mb SB Live! USR int. CDRW Teac 12x
Komentar????

Dami ::

V keri trgovini pa misliš to kupit? Jst še nism kupval, sam mislim še letos en Notebook kupit (tud v Grazu). Sam če bi, bi rajš po delih (kje je najceneje) pol si pa sam doma sestavu....pa še prešvercaš lahk...cele kište glih ne morš skrit, sploh če je Big Tower:)

blue96 ::

JOOOOOJ, ce mi verjamete alpa tud' ne, sem jaz iz turčije, ja prov ste prebral!! presvercal tipkovnico... pol pa glejte zabite kapse na letaliscih, hehe...:8):\
.

SkIDiver ::

Švercat ni problem če znaš. Moj stric je prešvercu celo dnevno sobo iz Nemčije v Slovenijo pa se boga in pol. 486 je prešvercu z monitorjem vred.

Kaj cmo. Eni cariniko so butasti.:D

Poglavarcek ::

Poglej si ta link trgovine v Grazu, kjer imajo kar ugodne cene. Imajo tudi cenik na pejdžu.
Broser Computer
8-O

Rott-von-weiler ::

v gracu maš še birga mi smo tam kupovali pa je kr uredu pa še zmenit se da da ti tisti merveštojer odšteje kr v trgovini tak da pol ne rabiš tam na meji štemplavat kr je mene carinik vido ko sn šou štemplat si me zapomno pol pa gnjavo:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

Webmojster ::

V Avstriji se pomoje full splaca kupit .. cene so itak za 5 do 10 jurjev nizje + dobis se mehrwert "shtoyer" nazaj.



Prisparas 15k komot pri writeru:))

Trdi ::

Kaj p a u italiji, a kdo kupuje? Menda je v stari gorici neka zelo dobra trgovina. CDRW Teac 12×zapisovanje je 30 cukov.
Trdota d.o.o.

G[e]c ::

Ja dej povej kje je ta stacuna jest bi si su teaca kupt

Dalmatinc ::

Ja essedi:D

G[e]c ::

Ma kdo naslov kje je to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovina / Avstrija

Oddelek: Kaj kupiti
63380 (3180) Dami
»

Cene strojne opreme v Sloveniji sedaj in v EU

Oddelek: Loža
325725 (4670) Caligula
»

Najcenejše Rač. trgovine?!?

Oddelek: Kaj kupiti
312592 (1777) overman
»

fotoaparat iz avstrije

Oddelek: Kaj kupiti
141529 (1228) Matty
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242028 (1449) Pat_MaGroin

Več podobnih tem