» »

Novi usb kljuci crkavajo

Novi usb kljuci crkavajo

Hud Pes ::

A ima se kdo probleme z umiranjem usb kljucev, meni je zadni crku uciri hofer 7eu32gb in ni zdrzal niti 2 meseca. U enem letu sem vrgel u smeti 4usbje in 2sd karici. Obstaja kaksen bol kvaliteten usb za dalse obdobje al so usi isti?

Mare2 ::

Meni še taprvi ključek 64 GB iz Hoferja iz leta 2014, ki je bil zelo hiter, lepo deluje.

Potrkam. :)

Dr_M ::

Men sta dva mediona 64GB crknila v parih mesecih.
Moram pa pohvalit Kingston DT100, zelo poceni in zelo vzrdzljivi, res pa niso med najhitrejsimi. Mam jih 8 komadov (8,16,32GB), zaenkrat se noben ni crknil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mzakelj ::

Iz Hofferja še sadje zgnije. Da bi elektroniko tam kupova ? No go. Se raje držim Sandiska.

Mare2 ::

Dr_M je izjavil:

Men sta dva mediona 64GB crknila v parih mesecih.
Moram pa pohvalit Kingston DT100, zelo poceni in zelo vzrdzljivi, res pa niso med najhitrejsimi. Mam jih 8 komadov (8,16,32GB), zaenkrat se noben ni crknil.


Meni je hitrost branja, predvsem zapisovanja zelo pomembna. Sploh pri 64 GB ključkih. Pri zapisovanju večjih količin podatkov kar počakaš tam tistih par sekund, medtem, ko zapisuješ. Ne rabiš vzeti dopusta. :)

https://slo-tech.com/forum/t531829/399

Dr_M ::

Jest te bolj pocasne uporabljam za upgrade map na navigaciji v avtu, ali recimo za instalacije windowsev, muska za v avto... Bolj poredko zapisujem, veckrat berem, za to so ok, za ostalo imam pa hitrejse, zdej imam SSD 512GB in zunanje ohisje naroceno, torej 400MB/s+.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gendale2018 ::

jst sem imel par let nazaj enega 64gb iz hoferja, zelo hiter, poceni, ni crknil, potem sem ga pa zgubil :))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Riff ::

Hud Pes je izjavil:

A ima se kdo probleme z umiranjem usb kljucev, meni je zadni crku uciri hofer 7eu32gb in ni zdrzal niti 2 meseca. U enem letu sem vrgel u smeti 4usbje in 2sd karici. Obstaja kaksen bol kvaliteten usb za dalse obdobje al so usi isti?


kaj hofer nima garnacije :D, ponavad je vsaj 1 let če s ene motm ??

Hud Pes ::

Mas prou glede garancije. Samo nocem reskirat da bi kdo vrtal po usbju.

Riff ::

Hud Pes je izjavil:

Mas prou glede garancije. Samo nocem reskirat da bi kdo vrtal po usbju.


aha tle je pol fora, če slučajn uspejo usposobit ni vsebina usb ja za vsakogar

matobeli ::

Ne popravljajo USB ključkov. Novi so prepoceni za izdelavo da bi se ukvarjali z starimi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer Medion usb 3.0 64 gb ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
404645 (2603) mojster_joni
»

kateri usb kljuc (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6714050 (11625) knap
»

dobil usb iz Ebaya, virus?

Oddelek: Strojna oprema
61222 (742) Phantomeye
»

USB ključek

Oddelek: Kaj kupiti
283776 (2942) mailer

Več podobnih tem