» »

Miska zmrzuje

Miska zmrzuje

heero ::

Pozdravljeni

Miska po 10 - 15 minut (ne vedno) zacne zmrzovati in utripa (rgb lucke) potem po 10 minut pa crkne lucke gorijo se naprej kazalec se ne premakne dokler je ne odklopim in spet priklopim v usb

Miska je Cooler Master sgm-3040-ksoa1

V cem bi lahko bil problem?

Ahim ::

Slaba pobezava (neustrezno prikljucen USB kabel, lahko tudi znotraj ohisja, ce gre za sprednji USB port)?

Glup driver (odstrani tistega od proizvajalca misi in uporabi navaden USB HID driver, ki pride z Windowsi)?

heero ::

racunalnik in miska sta nova usb drzi trdo miska je priklopljena zadaj
prej ni delalo teh tezav to se je zacelo teden nazaj misko pa imam ze 3 meseca
driverje sem tudi probal ista napaka
pogledal sem tudi za virusi pa ne najde nic razen ce je v sistemu kaka napaka v registu je mozno da bi zaradi tega delalo tezave?

GrX ::

Priklopi miš, še na kak drug rač.

Unknown_001 ::

O pizda, nesi jim nazaj in uveljavi reklamacijo, če še nisi ruknu stran garancijskega listka. Nekateri imate res preveč časa v svojem življenju, da se vam sploh da s tem ukvarjat pa ugotavljat zakaj delovno sredstvo, ki ga potrebuješ ne dela kot bi moglo. Sej če bi šlo za hobi ajde... nes nazaj pa zahtevaj novo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Ahim ::

heero je izjavil:

racunalnik in miska sta nova usb drzi trdo miska je priklopljena zadaj
prej ni delalo teh tezav to se je zacelo teden nazaj misko pa imam ze 3 meseca
driverje sem tudi probal ista napaka
pogledal sem tudi za virusi pa ne najde nic razen ce je v sistemu kaka napaka v registu je mozno da bi zaradi tega delalo tezave?

Se ena moznost je kak "power saving" v Windowsih (za USB porte). Izklopi tovrstno sranje, saj nic ne prihranis z vidika porabe energije.

Na tej povezavi pise kako to naredis.

Sploh izkljuci vse, kar dejansko naredi vec skode kot koristi (edino za monitor z LED osvetlitivjo je smiselno, da gre v spanje po nekaj casa neuporabe).

heero ::

Po dolgem ugotavljanju je problem v web kameri ki se je prelomil kabel in se je ob premiku vklapljala in izklapljala kar je posledicno zmrzovalo pc in resetiralo pc


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

USB kluček dela,miška in tipkovnica ne

Oddelek: Pomoč in nasveti
181931 (1662) miraldinjos
»

Problem z razer copperhead

Oddelek: Pomoč in nasveti
14978 (881) Jst
»

kako bi porpavil lasersko miško?

Oddelek: Strojna oprema
392540 (1871) nodes
»

Računalnik ugasnjen, optična miš sveti, zakaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241883 (1403) Scorpia
»

Problemi z mišjakom

Oddelek: Pomoč in nasveti
6962 (871) Yacksy

Več podobnih tem