» »

Vojna proti moškim, drugič.

Vojna proti moškim, drugič.

Temo vidijo: vsi
««
39 / 40
»»

PrihajaNodi ::

Pardon. Se zgodi. Poanta je da so bili prisiljeni.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

so bili prisiljeni.
"Kdo jih je pa prislilil?" "A so babe, da se niso uprl?" "A so low IQ, da niso vidl, da je to butast?"

Trivialno je pokazat ogromne luknje v sklepanju "moških".

nevone ::

Poanta je da so bili prisiljeni.


Moja poanta pa, da so jih prisilili moški, ne ženske.

In tudi niso ženske posiljevale žensk, ampak so jih tudi moški.

Če se že gremo vojno med spoloma.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:


Seveda je lahko pod Titom odprla, saj je bil feminizem in ženske pravice v socializmu zelo gor vzete, govorim o preteklosti ali o Zahodnih državah kot je USA.....

Potrjeno. Hipatija je najstnica. Verjetno niti 16. let ne šteje. Za časa Tita so feministke premetavale kamne na golem otoku. V ZDA se je moderni feminizem razpasel v zadnjem desetletju. Lažeš, da glava boli.

Unknown_001 ::

xmetallic je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Seveda je lahko pod Titom odprla, saj je bil feminizem in ženske pravice v socializmu zelo gor vzete, govorim o preteklosti ali o Zahodnih državah kot je USA.....

Potrjeno. Hipatija je najstnica. Verjetno niti 16. let ne šteje. Za časa Tita so feministke premetavale kamne na golem otoku. V ZDA se je moderni feminizem razpasel v zadnjem desetletju. Lažeš, da glava boli.


Sam res težko razumem, kako je nekdo tako zabit, da verjame v neke izmišljene pravljice. Juga je bila vse lepo in fajn dokler si držal jezik za zobmi. Ni bilo popolno se je pa dalo lepo živet če nisi po domače rečeno "drkal sistema".
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Hipatija je hudokurčna. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Hipatija je hudokurčna. ;)

Fukotožna
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

nevone ::

Je pa res tudi to, da so se ženske emancipirale tudi tako, da so porodniške trajale 1 mesec, potem so šle na delo. Toliko o privilegijih.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

xmetallic ::

nevone je izjavil:

Je pa res tudi to, da so se ženske emancipirale tudi tako, da so porodniške trajale 1 mesec, potem so šle na delo. Toliko o privilegijih.

o+ nevone

Privilegiji! Kje je enakopravnost? Ukinit porodniško. Aja to pa ne. Ta privilegij bi feministke obdržale.

D3m ::

O kakem privilegiju ti to? Je bila pač bolj sposobna od tebe. Nič takšnega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

xmetallic ::

Unknown_001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Hipatija je hudokurčna. ;)

Fukotožna

Hipatija je ena od tistih manj privlačnih žensk. Tipi je ne šmirglajo 5% zato se je, tako kot vse neprivlačne babe, spreobrnila v zagreto feministko. Redko kdaj vidiš "bombo" med feministkami. Po navadi so vse take, nefukabilne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

D3m ::

Hočeš reči nerentabilne. ;)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

xmetallic je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Hipatija je hudokurčna. ;)

Fukotožna

Hipatija je ena od tistih manj privlačnih deklet v svojem srednješolskem razredu. Tipi je ne šmirglajo 5% zato se je, tako kot vse neprivlačne babe, spreobrnila v zagreto feministko. Redko kdaj vidiš "bombo" med feministkami. Po navadi so vse take, nefukabilne.


Sej ma v skrajni sili našega Nodija :D... al kako mu je že rekla "romunski cigan".:))
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Get your dicks back in your pants guys. Niso potrebni adhominem napadi, materiala je več kot dovolj za kritiko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:

Get your dicks back in your pants guys. Niso potrebni adhominem napadi, materiala je več kot dovolj za kritiko.


Materiala je preveč.

Sej je sama začela, te pa naj si svojo žüpo jé
k jo je skuhala.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Saj sem jo vabil na kosilo in kavo pa sem vedno dobil košarico. Te pa naj bo sama!

xmetallic ::

vostok_1 je izjavil:

Get your dicks back in your pants guys. Niso potrebni adhominem napadi, materiala je več kot dovolj za kritiko.

Politične korektnosti se pa ne bomo šli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj sem jo vabil na kosilo in kavo pa sem vedno dobil košarico. Te pa naj bo sama!


Mislim, kot bi rekel Jelenčič...

EVO! Žentelmen v pravem pomenu besede.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

nevone ::

"romunski cigan"


Rekla mu je romunski krubir, ne cigan, pri tem pa lahko omenim še ta privilegij žensk, ki so kurbe, če ne podarijo devištva in ves ostali fuk enemu izbrancu, moški so pa frajerji, če podrejo ogromno žensk.

Skratka, čisto brez veze se napihujete. Z vaše pozicije moči, ki jo kot moški imate, pravite, ker ste (tehnološko) pametnejši in (fizično) močnejši, bi se lahko obnašali veliko primerneje. Očitno se morate na ženskah potem sproščati, ker vam tista pamet očitno ne služi tako dobro, da tega ne bi potrebovali.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

PrihajaNodi ::

Rekla mu je romunski krubir, ne cigan, pri tem pa lahko omenim še ta privilegij žensk, ki so kurbe, če ne podarijo devištva in ves ostali fuk enemu izbrancu, moški so pa frajerji, če podrejo ogromno žensk.


Tu se ne bi strinjal s teboj. Če ženska vsaj kolikor toliko izgleda se lepo uredi ima na voljo cel kup tipov ki jih lahko izbira. Da bi pa povprečen Janez izbiral in dejansko izbral neko, ki vsaj tolikor kolikor izgleda, malo verjetno.

Romunski cigan, kurbir? Še kaj?

nevone ::

Privilegiji! Kje je enakopravnost? Ukinit porodniško. Aja to pa ne. Ta privilegij bi feministke obdržale.


Ja, ukinit, otroke pa v kante za smeti, ane?

Poleg tega se je uvedla porodniška tudi za moške, tako da privilegiji se počasi izenačujejo. In ženske nimamo nič proti.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

xmetallic ::

nevone je izjavil:

Očitno se morate na ženskah potem sproščati, ker vam tista pamet očitno ne služi tako dobro, da tega ne bi potrebovali.

Lahko se tudi na desanki šakić samo ni tok vlažna pa topla.

PrihajaNodi ::

nevone je izjavil:

Privilegiji! Kje je enakopravnost? Ukinit porodniško. Aja to pa ne. Ta privilegij bi feministke obdržale.


Ja, ukinit, otroke pa v kante za smeti, ane?

Poleg tega se je uvedla porodniška tudi za moške, tako da privilegiji se počasi izenačujejo. In ženske nimamo nič proti.

o+ nevone


Koliko ima moški porodniške? 3 tedne?

xmetallic ::

nevone je izjavil:


Ja, ukinit, otroke pa v kante za smeti, ane?

Otroke pa v varstvo.


nevone je izjavil:


Poleg tega se je uvedla porodniška tudi za moške, tako da privilegiji se počasi izenačujejo. In ženske nimamo nič proti.

Jaz nimam nič proti temu, da so ženske na porodniški. Samo izpostavljam ta dvojna merila, ki jih imajo feministke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Unknown_001 ::

nevone je izjavil:

"romunski cigan"


Rekla mu je romunski krubir, ne cigan


Pa to je še huje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

nevone je izjavil:

"romunski cigan"


Rekla mu je romunski krubir, ne cigan, pri tem pa lahko omenim še ta privilegij žensk, ki so kurbe, če ne podarijo devištva in ves ostali fuk enemu izbrancu, moški so pa frajerji, če podrejo ogromno žensk.

Skratka, čisto brez veze se napihujete. Z vaše pozicije moči, ki jo kot moški imate, pravite, ker ste (tehnološko) pametnejši in (fizično) močnejši, bi se lahko obnašali veliko primerneje. Očitno se morate na ženskah potem sproščati, ker vam tista pamet očitno ne služi tako dobro, da tega ne bi potrebovali.

o+ nevone


You still don't understand.

You don't advance from always being polite, considerate and not an asshole.
Človeštvo je napredovalo, ker one part of annoying, degenerate men were feed up with the shit of, another part of annoying, degenerate men.
Večina moških bi najraje drug drugemu lobanijo razbila, ampak every now and then se najde nek tretji, ki gre obema na živce pa se zmenijo, da bodo njemu razbili lobanijo.
Rabijo pa pri tem interkontinentalno raketo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Unknown_001 ::

vostok_1 je izjavil:



You don't advance from always being polite, considerate and not an asshole.
Človeštvo je napredovalo, ker one part of annoying, degenerate men were feed up with the shit of, another part of annoying, degenerate men.


Vostok, zabluzil si. Če nekdo lepe besede ne razume ni druge kot da dvigneš glas in razložiš v njegovem jeziku.

Ps. Če se ti seveda ljubi. Najpametneje bi bilo seveda ignorirati.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

windigo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Koliko ima moški porodniške? 3 tedne?


Očetovski dopust znaša 90 dni, od tega je treba 15 dni porabiti v enem kosu v prvih 6 mesecih otrokove starosti, materinski dopust pa znaša 105 dni, od tega 28 dni pred predvidenim datumom poroda in 77 dni po porodu (če je porod prezgoden, tistih 28 dni izgubi), od česar je večji del tega včasih komaj zadosti za okrevanje po malo bolj kompliciranem porodu. Starševski dopust si lahko starša poljubno razdelita. Kdo točno je tu priviligiran?

D3m ::

15 koledarskih ali 11 delovnih dni.

90 noben ne koristi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

PrihajaNodi ::

D3m je izjavil:

15 koledarskih ali 11 delovnih dni.

90 noben ne koristi.


90 dni za fotra? Itak to nihče ne more vzet, ker bi jih zmetali vse na cesto.

Romunke imajo 24 mesecev pa 80 ali 85% od plače, moški pa 15 delovnih dni.

Zgodovina sprememb…

windigo ::

PrihajaNodi je izjavil:

90 dni za fotra? Itak to nihče ne more vzet, ker bi jih zmetali vse na cesto.


V firmi za katero delam, pomečejo na cesto mame, ki si vzamejo drugo leto starševskega dopusta (po nemški zakonodaji).

D3m ::

90 dni niso plačani, samo 15 dni.
|HP EliteBook|R5 6650U|

windigo ::

D3m je izjavil:

90 dni niso plačani, samo 15 dni.

Tako je bilo včasih. Zdaj je plačanih 90 dni.

D3m ::

Kaj je plačano?
|HP EliteBook|R5 6650U|

windigo ::

D3m je izjavil:

Kaj je plačano?

Zmotil sem se, plačanih je 30 dni, oziroma 22 delovnih dni.
90 dni je bil neplačani očetovski dopust, ki pa ga ni več.

nevone ::

Jaz nimam nič proti temu, da so ženske na porodniški. Samo izpostavljam ta dvojna merila, ki jih imajo feministke.


Feministke nimajo nič dvojnih meril, kleni moški le nočejo na porodniško, ker vedo, da to ni noben privilegij.

In spet boš izvlekel na plano ene ženske, ki res ne želijo delati drugega, kot s tem gibanjem greniti življenje moškim zaradi lastnih frustracij, pridobljenih bog ve kje.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

nevone ::

You still don't understand.

You haven't got a clue, what I understand and what I don't.

You don't advance from always being polite, considerate and not an asshole.

Tukaj se že celo temo prepucavate in zmerjate, pa se niste premaknili za milimeter naprej, kvečjemu malo nazaj. No, naredili ste korak naprej pri bildanju svojega ega. Nekaj je. :)

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

90 dni za fotra? Itak to nihče ne more vzet, ker bi jih zmetali vse na cesto.
Jaz sem, dvakrat.

xmetallic je izjavil:

Politične korektnosti se pa ne bomo šli.
Seveda ne. Zasopihani bajsiji kot ste tule, v življenju druge možnosti kot žaljenje žensk baje itak nimate.

nevone je izjavil:

ukaj se že celo temo prepucavate in zmerjate, pa se niste premaknili za milimeter naprej
O, seveda smo se. Ugotovili smo, da ZaphodBB sovraži ženske, ker so njegova mati vozili kamijon.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

Feministke nimajo nič dvojnih meril, kleni moški le nočejo na porodniško, ker vedo, da to ni noben privilegij.


Kako ni privilegij? Mislim, kot vsi moški pretepajo ženske in se izogibajo odgovornosti. Če pa nisi sposoben za rihtat froca potem jih pač ne narediš, ampak vsekakor je privilegij da si lahko z svojim otrokom.

Jaz sem, dvakrat.


Bravo. Namesto kolesarjenja si pač malo več časa preživel doma.

kallia ::

nevone je izjavil:


Feministke nimajo nič dvojnih meril, kleni moški le nočejo na porodniško, ker vedo, da to ni noben privilegij.


Porodniška ni privilegij?
Kaj pa to da morajo moški dlje delat za penzion, kljub temu da živijo manj časa? A to je pa privilegij? V tvoji feminizirani župci v lobanji definitivno :D

jype je izjavil:

Zasopihani bajsiji kot ste tule, v življenju druge možnosti kot žaljenje žensk baje itak nimate.


Smešno da to ti izjaviš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kallia ()

KAVINSKY ::

kallia je izjavil:

Kaj pa to da morajo moški dlje delat za penzion, kljub temu da živijo manj časa? A to je pa privilegij? V tvoji feminizirani župci v lobanji definitivno



> pri isti plači je pokojnina žensk višja
> 95% smrti na delovnem mestu je pri nas moških
> 80% samomorov je pri nas moških
> splošna mobilizacija moških nad 18 let v primeru vojne
> težja slabo plačana fizična dela so skoraj 100% moška domena
> večja verjetnost, da ženska dobi otroke v postopku ločitve
> ...


AmPaK PiNk ŽiLetKa StAne 20cEnToV VeČ KoT ČrNa. Reeeeeeeeeeee!

kallia ::

KAVINSKY je izjavil:

kallia je izjavil:

Kaj pa to da morajo moški dlje delat za penzion, kljub temu da živijo manj časa? A to je pa privilegij? V tvoji feminizirani župci v lobanji definitivno



> pri isti plači je pokojnina žensk višja
> 95% smrti na delovnem mestu je pri nas moških
> 80% samomorov je pri nas moških
> splošna mobilizacija moških nad 18 let v primeru vojne
> težja slabo plačana fizična dela so skoraj 100% moška domena
> večja verjetnost, da ženska dobi otroke v postopku ločitve
> ...



Groza da se dopusti taka odprta diskriminacija. Za doseg enakopravnosti bo treba v današnjem moralnem času drastičen poseg da se izenačimo. Predlagam da se uzakoniti prisilni vpis izključno žens v vojsko. Sploh sedaj ko na vratih Evrope stoji zlobna patriarhija Rusije. Moškim je treba pa prepovedat kakršnokoli bojevanje. Konec koncev so ženske itak bolj sposobne od moških.

Prisilna evtanazija in delo v skladišču je, mislim da nam vsem, popolnoma jasno orodje za doseg enakopravnosti in popravilo te zgodovinske ne enakopravnosti.

gruntfürmich ::

jype je izjavil:

Mimogrede: Jaz ti komot povem, kako zapeljat babo: Ne se obnašat kot kreten.
si siguren da si ti pravi naslov za nasvete kako zapeljati žensko?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

nevone ::

si siguren da si ti pravi naslov za nasvete kako zapeljati žensko?


Seveda. Reče: Used se gor na štango bova tko hitrej pršla ...

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kallia ::

gruntfürmich je izjavil:

jype je izjavil:

Mimogrede: Jaz ti komot povem, kako zapeljat babo: Ne se obnašat kot kreten.
si siguren da si ti pravi naslov za nasvete kako zapeljati žensko?


Verjetno ga je kdaj kakšna počohalo po glavi, oz ga pobožala po pleši in misli da jo je zapeljal.

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Saj sem jo vabil na kosilo in kavo pa sem vedno dobil košarico. Te pa naj bo sama!


Res je, Nodi, slabo si začel, potem pa nazadoval, ampak poglej na zadevo s pozitivne plati, boš vsaj na viagri prišparal.

kallia ::

FormerUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Saj sem jo vabil na kosilo in kavo pa sem vedno dobil košarico. Te pa naj bo sama!


Res je, Nodi, slabo si začel, potem pa nazadoval, ampak poglej na zadevo s pozitivne plati, boš vsaj na viagri prišparal.


A pri tebi moški rabijo viagro? Hmmm...

FormerUser ::

jype je izjavil:


Ne lastim si zaslug, ravno nasprotno. Zgolj spletu okoliščin se lahko zahvalim, da se nisem znašel med idioti, ki sovražijo ženske, ker je že prva, s katero sem se resno zapletel, bila odrasla in odgovorna in sva si lahko privoščila zrel odnos brez vseh čustvenih, družinskih ali družbenih izsiljevanj. Mato989 sicer verjame, da ima v življenju več točk, ker je imel spolne odnose z več različnimi partnerji, a mene to ne moti: Če ga taka igra veseli, naj si le da duška. Seveda moraš razumeti tudi to, da je odnos odprt in da je monogamen zgolj iz obupa: Jaz sem plešast, ona pa univerzitetno diplomirana inženirka in torej nimava možnosti, da bi do spolnosti prišla kje drugje (če verjameš tistim, ki "igrajo na točke").


Seveda, pametni štartajo na kvaliteto, neumni pa na kvaniteto, že od nekdaj, na vseh področjih.

FormerUser ::

kallia je izjavil:


A pri tebi moški rabijo viagro? Hmmm...


Ne skrbi, Nodi bo že vedel o čem govorim, tebe se pa itak ne tiče.

kallia ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:


Ne lastim si zaslug, ravno nasprotno. Zgolj spletu okoliščin se lahko zahvalim, da se nisem znašel med idioti, ki sovražijo ženske, ker je že prva, s katero sem se resno zapletel, bila odrasla in odgovorna in sva si lahko privoščila zrel odnos brez vseh čustvenih, družinskih ali družbenih izsiljevanj. Mato989 sicer verjame, da ima v življenju več točk, ker je imel spolne odnose z več različnimi partnerji, a mene to ne moti: Če ga taka igra veseli, naj si le da duška. Seveda moraš razumeti tudi to, da je odnos odprt in da je monogamen zgolj iz obupa: Jaz sem plešast, ona pa univerzitetno diplomirana inženirka in torej nimava možnosti, da bi do spolnosti prišla kje drugje (če verjameš tistim, ki "igrajo na točke").


Seveda, pametni štartajo na kvaliteto, neumni pa na kvaniteto, že od nekdaj, na vseh področjih.


Jype je povzel pravljico o Notradamskem zvonarju na primer svojega življenja. Realnost je popolnoma drugačna.

FormerUser je izjavil:

kallia je izjavil:


A pri tebi moški rabijo viagro? Hmmm...


Ne skrbi, Nodi bo že vedel o čem govorim, tebe se pa itak ne tiče.


Tudi jaz vem o čemu govoriš. Zvonko pač rabi razlog da pokliče Stojana :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kallia ()
««
39 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26639034 (34584) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179305 (70984) HODL

Več podobnih tem