» »

Vojna proti moškim, drugič.

Vojna proti moškim, drugič.

Temo vidijo: vsi
««
38 / 40
»»

jype ::

Tako se obnašajo predvsem zato, ker so pod izjemnimi čustvenimi pritiski, saj njihova identiteta postaja nezaželjena, celo sramotna. Kot je za intelektualno šibke ljudi običajno, se te identitete potem še bolj oklepajo, ker je to v resnici vse, kar v svojih žalostnih eksistencah posedujejo.

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:


Ali rabiš še kakšen drug dokaz, da je feminizem v obliki, kot jo ženete, zgrešen?


Zakaj bi bil zgrešen, če pa več kot očitno daje rezultate?


Pojdi se lizat sredi Savdske Arabije in Katarja, pa tam skakat naga, če si tako dobra bojevnica, da te vidim kako dolgo boš s svojimi feministkami zdržala... kurčit se v državi kjer si varna je lepo, za pravo bitko na ulici seveda nimaš jajc, kot ostale LGBTjevke in dušebrižniki iz vseh vetrov...

Ker na ulici ne bo milosti do tebe v državah kjer bi se morale borit... jasno je da babnce najbolj protestirajo tam kjer vedo da jih ne bodo tepli in zapirali, čim pa se je treba it borit na fronto v Savdsko Arabijo pa se vse feministke skrijete... že videno.

Iz česar lahko sklepamo da več damo svobode babncam bolj protestirajo za še več... treba zatret v kali :))
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

Mato989 je izjavil:

čim pa se je treba it borit na fronto v Savdsko Arabijo pa se vse feministke skrijete... že videno.

Unknown_001 ::

FormerUser je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Sja si ti postavila tak nizek standard. Mi bi se čist lepo pogovrajal da nis ti s svojimi frustracijami osebno napadala vseh po vrsti...

Ma que mona que que...
Tu non riesci capire il Cazzo!


Bo jype povedal, ki vas bolje pozna, ker meni se zdi, da so to samo neki izgovori, kot ponavadi. Pa čestitke za sposobnost multi-lingvalnega preklinjanja.


OIDA
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

ZaphodBB ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

Kreteni so.



Saj, če hodi kot raca, izgleda kot raca in se oglaša kot raca, ne more biti drugega kot raca.

Zato pa vemo, da sta z jypetom fašista.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

jype ::

ZaphodBB je izjavil:

Zato pa vemo, da sta z jypetom fašista.
Fašisti se radi pretvarjate, da so fašisti tisti, ki vam ne dovolijo, da bi drugim kratili pravice.

Mato989 ::

jype je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Zato pa vemo, da sta z jypetom fašista.
Fašisti se radi pretvarjate, da so fašisti tisti, ki vam ne dovolijo, da bi drugim kratili pravice.


ne bluzi!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

FormerUser ::

jype je izjavil:

Tako se obnašajo predvsem zato, ker so pod izjemnimi čustvenimi pritiski, saj njihova identiteta postaja nezaželjena, celo sramotna. Kot je za intelektualno šibke ljudi običajno, se te identitete potem še bolj oklepajo, ker je to v resnici vse, kar v svojih žalostnih eksistencah posedujejo.


Saj, nezadovoljni in sovražni ljudje so vedno obstajali, je pa internet povzročil to, da se mnogo lažje najdejo, kongregirajo na forumih ter podžigajo en drugega in nihče si očitno ne beli prav veliko glave s tem, dokler ne začnejo inceli, naciji in kompanija streljati in paradirati po ulicah, potem je pa že rahlo pozno. Tako da nisem ravno optimist glede smeri v katero zavijamo.

jype ::

FormerUser je izjavil:

nisem ravno optimist glede smeri v katero zavijamo.
Organiziraj strelske tečaje, nauči se delat eksplozivna telesa in se pripravljaj na vojno. Vostok pravi, da bo vsak hip počilo.

IMO je (tako kot večina desničarskih kretenov v tej temi) histeričen shizofrenik, ki ima težave z razločevanjem resničnosti od fikcije konzervativne propagande, ampak saj nas nič ne stane, če se vrnemo kakih sto let v preteklost in se še enkrat spustimo v svetovno klanje ali dve, kajne?

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:

čim pa se je treba it borit na fronto v Savdsko Arabijo pa se vse feministke skrijete... že videno.



Savdijke imajo svoje gibanje in bijejo svojo bitko, nobene potrebe ni, da jim mi dol hodimo soliti pamet kako in kaj. Mi smo pa že malo naprej in smo glavne bitke že izbojevale sedaj so pa ostale še podrobnosti, zakoreninjeni kulturni vzorci, ki se jih ne da spreminjati na ulicah ampak s svojim ravnanji in zgledi v vsakdanjem življenju in pa seveda s konstantnim pristikom na politiko, ker kot je lepo vidno iz primerov v svetu, pravice niso zapisane v kamnu ampak se kaj hitro lahko tudi odvzamejo, če se zaspi na lovorikah.

FormerUser ::

jype je izjavil:

Vostok pravi, da bo vsak hip počilo.



Na kateri fronti pa?

jype ::

FormerUser je izjavil:

Na kateri fronti pa?
Google maps izmišljenih front žal ne najde, tako da ne morem dat linka, lahko pa ponovim za njim: "Zahod" se bo "samouničil", "močni voditelji" nas bodo "premagali" in "belci" bomo "izumrli".

O ženskah razmišlja bolj malo, a če njegove preroške misli povzamem, gre za shizofrenijo vrste "posilstvo je naravno" in "ženske itak uživajo v njem in si ga skrivaj želijo".

Preostanek mačističnega slo-techa se s temi rečmi bolj ali manj vedno strinja, jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Na kateri fronti pa?
Google maps izmišljenih front žal ne najde, tako da ne morem dat linka, lahko pa ponovim za njim: "Zahod" se bo "samouničil", "močni voditelji" nas bodo "premagali" in "belci" bomo "izumrli".

O ženskah razmišlja bolj malo, a če njegove preroške misli povzamem, gre za shizofrenijo vrste "posilstvo je naravno" in "ženske itak uživajo v njem in si ga skrivaj želijo".


Tipičen white supremacist in šovinist torej. Me je pred časom presenetilo, ko sem prebrala, da so tudi v LJ želeli narediti mitinig v podporo RooshV-ju in da se je nekaj zadetkov celo prikazalo na kraju dogodka, torej tipi s takšnimi pogledi, ki se upajo tudi javno izpostaviti, definitivno obstajajo, je pa vprašanje koliko jih je, sodeč po forumih kar nekaj, od bolj milih do zelo radikalnih, koliko je to odraz dejanskega stanja na terenu, je pa uganka.

tikitoki ::

Bolj zaskrbljujoce je, da je vedno vec prfuknjenih zensk z radiklanimi idejami, ki jih lahko prosto sirijo okoli.

Unknown_001 je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Kot, da je to treba uradno prijaviti:)? Zensko oplodis, ona otroka noce, oce otroka hoce. End of story.


Sej... dokler ne pridemo do pojma "preživnina".


Kar je absolutno nemogoce uveljaviti, ce je zenska iz primerne drzave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

jype ::

tikitoki je izjavil:

Bolj zaskrbljujoce je, da je vedno vec prfuknjenih zensk z radiklanimi idejami, ki jih lahko prosto sirijo okoli.
Res? Razgrni, ovrednoti, utemelji, potem ti bomo pa, če ti iz lastnega pisanja še ne bo jasno, razložili zakaj nič od zapisanega ni zaskrbljujoče.

tikitoki ::

S fanatiki nima smisla debatirati.

FormerUser ::

tikitoki je izjavil:

Bolj zaskrbljujoce je, da je vedno vec prfuknjenih zensk z radiklanimi idejami, ki jih lahko prosto sirijo okoli.


Ker itak so ženske tiste, ki hodijo na strelske pohode in so na sploh odgovorne za 90% najbolj nasilnih kaznivih dejanj v družbi, ane.

PrihajaNodi ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Na kateri fronti pa?
Google maps izmišljenih front žal ne najde, tako da ne morem dat linka, lahko pa ponovim za njim: "Zahod" se bo "samouničil", "močni voditelji" nas bodo "premagali" in "belci" bomo "izumrli".

O ženskah razmišlja bolj malo, a če njegove preroške misli povzamem, gre za shizofrenijo vrste "posilstvo je naravno" in "ženske itak uživajo v njem in si ga skrivaj želijo".


Tipičen white supremacist in šovinist torej. Me je pred časom presenetilo, ko sem prebrala, da so tudi v LJ želeli narediti mitinig v podporo RooshV-ju in da se je nekaj zadetkov celo prikazalo na kraju dogodka, torej tipi s takšnimi pogledi, ki se upajo tudi javno izpostaviti, definitivno obstajajo, je pa vprašanje koliko jih je, sodeč po forumih kar nekaj, od bolj milih do zelo radikalnih, koliko je to odraz dejanskega stanja na terenu, je pa uganka.


Iskreno, kdaj si seksala zadnji put?

Mato989 ::

Nedolžna še je...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Iskreno, kdaj si seksala zadnji put?
Mene se pa ne upaš vprašat, a?

Mato989 ::

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Iskreno, kdaj si seksala zadnji put?
Mene se pa ne upaš vprašat, a?


Kdaj si nazadnje seksal z kero ki ni mati tvojih otrok ali pa živi s tabo =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FormerUser ::

PrihajaNodi je izjavil:


Iskreno,....


Iskreno.... se to ne tebe ne tvojega plesnivega oneta, ki si ga vlačil po beznicah od Romunije do Tajske, popolnoma nič ne tiče.

jype ::

Mato989 je izjavil:

Kdaj si nazadnje seksal z kero ki ni mati tvojih otrok ali pa živi s tabo =)
Po teh kriterijih sem še devičnik.

Omeniti moram še, da je "z kero" zločin zoper slovenski jezik, kulturo in narod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

FormerUser je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Iskreno,....


Iskreno.... se to ne tebe ne tvojega plesnivega oneta, ki si ga vlačil po beznicah od Romunije do Tajske, popolnoma nič ne tiče.


Ali je onet ali O-net? Fino bi bilo vedet, ker to vpliva na dusevno zdravje človeka.

Cervantes ::

Prihaja doba seksi robotk.
Končno!

FormerUser ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kdaj si nazadnje seksal z kero ki ni mati tvojih otrok ali pa živi s tabo =)
Po teh kriterijih sem še devičnik.

Omeniti moram še, da je "z kero" zločin zoper slovenski jezik, kulturo in narod.


Potem pa RESPECT, če nimaš ravno harema doma ali otrok posejanih naokoli.

ZaphodBB ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kdaj si nazadnje seksal z kero ki ni mati tvojih otrok ali pa živi s tabo =)
Po teh kriterijih sem še devičnik.

Omeniti moram še, da je "z kero" zločin zoper slovenski jezik, kulturo in narod.


Potem pa RESPECT, če nimaš ravno harema doma ali otrok posejanih naokoli.

Lej jo. Pa jo imamo.

Hahahahahahahaha. V jok si me spravila. Vsaka čast.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

FormerUser ::

ZaphodBB je izjavil:


Hahahahahahahaha. V jok si me spravila. Vsaka čast.


A si fovš, ali kaj? Pa reče se "vsa čast" ne "vsaka čast", kot patriot bi to moral vedeti.

ZaphodBB ::

FormerUser je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:


Hahahahahahahaha. V jok si me spravila. Vsaka čast.


A si fovš, ali kaj? Pa reče se "vsa čast" ne "vsaka čast", kot patriot bi to moral vedeti.

Ne. Samo spet se je izkazalo, da ste feministke zgolj "temporarily embarassed tradthots".
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

FormerUser ::

ZaphodBB je izjavil:




Ne. Samo spet se je izkazalo, da ste feministke zgolj "temporarily embarassed tradthots".


No, hvala za še eno novo besedo iz vašega bizarnega vokabularja in pa seveda ponovno potrditev, da niti približno ne veste kaj naj bi feminizem bil oziroma si ga povsem po svoje tolmačite.

Zgodovina sprememb…

ZaphodBB ::

FormerUser je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:




Ne. Samo spet se je izkazalo, da ste feministke zgolj "temporarily embarassed tradthots".


No, hvala za še eno novo besedo iz vašega bizarnega vokabularja in pa seveda ponovno potrditev, da niti približno ne veste kaj naj bi feminizem bil oziroma si ga povsem po svoje tolmačite.

A zameriš človeku, ki zblojencem ne verjame na besedo?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

FormerUser ::

ZaphodBB je izjavil:


A zameriš človeku, ki zblojencem ne verjame na besedo?


Feminizem je utemeljen na veliko bolj logičnih postavkah kot šovinizem, pa začuda bolj verjameš slednjemu, seveda zato ker ti tako bolj odgovarja.

Mato989 ::

jype je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kdaj si nazadnje seksal z kero ki ni mati tvojih otrok ali pa živi s tabo =)
Po teh kriterijih sem še devičnik.


Bravo, se mi je kar zdelo... tip brani ženske a v lajfu več kot z 1-2 ni spal... epska, take mam najraje, kot da bi mi moj softič bratranec razlagal kako zapeljat babo ko je 1 mel v lajfu

FormerUser je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:




Ne. Samo spet se je izkazalo, da ste feministke zgolj "temporarily embarassed tradthots".


No, hvala za še eno novo besedo iz vašega bizarnega vokabularja in pa seveda ponovno potrditev, da niti približno ne veste kaj naj bi feminizem bil oziroma si ga povsem po svoje tolmačite.


Ja, feministke prvega vala bi se smejale če bi prišle v stik z vami... če kdo ne ve kaj je feminizem ste to novodobne feministke ki se ne borite za enakopravnost ampak za ženske privilegije... nenazadnje celo ime feminizem ni nič nevtralno ampak predvsem za ženske... toliko o enakopravnosti.

Če ste ženske za feminizem pa naj današnje babnce opravijo enako ur vojaških rokov kot vsi moški v zgodovini... saj veš enakopravnost pa to =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:


Ja, feministke prvega vala bi se smejale če bi prišle v stik z vami... če kdo ne ve kaj je feminizem ste to novodobne feministke ki se ne borite za enakopravnost ampak za ženske privilegije... nenazadnje celo ime feminizem ni nič nevtralno ampak predvsem za ženske... toliko o enakopravnosti.


Če kdo ne ve kaj je feminizem potem so to troli kot si, ki so pobrali 5 parol in 5 memov o feminizmu na netu in jih zdaj nonstop ponavljajo in prodajajo za suho zlato.

Mato989 je izjavil:

Če ste ženske za feminizem pa naj današnje babnce opravijo enako ur vojaških rokov kot vsi moški v zgodovini... saj veš enakopravnost pa to =)


Takoj zatem, ko boste s pomočjo presajenih maternic spravili na svet toliko ljudi kot jih je
živelo na zemlji do leta 2018. Lahko kar začnete.

ZaphodBB ::

Ja, feministke prvega vala bi se smejale če bi prišle v stik z vami... če kdo ne ve kaj je feminizem ste to novodobne feministke ki se ne borite za enakopravnost ampak za ženske privilegije... nenazadnje celo ime feminizem ni nič nevtralno ampak predvsem za ženske... toliko o enakopravnosti.

Če bi kaj vedel, bi vedel, da je bil že prvi val zgolj boj za ženske privilegije in ne za enakopravnost.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Mato989 ::

ZaphodBB je izjavil:

Ja, feministke prvega vala bi se smejale če bi prišle v stik z vami... če kdo ne ve kaj je feminizem ste to novodobne feministke ki se ne borite za enakopravnost ampak za ženske privilegije... nenazadnje celo ime feminizem ni nič nevtralno ampak predvsem za ženske... toliko o enakopravnosti.

Če bi kaj vedel, bi vedel, da je bil že prvi val zgolj boj za ženske privilegije in ne za enakopravnost.


Seveda je bil, ampak tam je bila tudi borba za volilno pravico ipd... tisto bi seveda podpiral... takrat se niso borile za kvote v upravah in odborih =)

FormerUser je izjavil:


Mato989 je izjavil:

Če ste ženske za feminizem pa naj današnje babnce opravijo enako ur vojaških rokov kot vsi moški v zgodovini... saj veš enakopravnost pa to =)


Takoj zatem, ko boste s pomočjo presajenih maternic spravili na svet toliko ljudi kot jih je
živelo na zemlji do leta 2018. Lahko kar začnete.


Se vidi kako neumna si, vojaški rok je politična uredba, materinstvo pa naravna... to je enako kot da bi tebi moralo špricnit toliko sperme kot meni... wtf...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

nevone ::

Seveda je bil, ampak tam je bila tudi borba za volilno pravico ipd... tisto bi seveda podpiral... takrat se niso borile za kvote v upravah in odborih =)

Tole je pa takšna laž, da se je niti sam ne zavedaš. Če bi ti živel v tistih časih, bi bil na strani tistih, ki so trdili, da zato ker ženske prispevajo premalo, naj nimajo volilne pravice. Za vas mora vedno nekdo orat ledino.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ZaphodBB ::

nevone je izjavil:

Seveda je bil, ampak tam je bila tudi borba za volilno pravico ipd... tisto bi seveda podpiral... takrat se niso borile za kvote v upravah in odborih =)

Tole je pa takšna laž, da se je niti sam ne zavedaš. Če bi ti živel v tistih časih, bi bil na strani tistih, ki so trdili, da zato ker ženske prispevajo premalo, naj nimajo volilne pravice. Za vas mora vedno nekdo orat ledino.

o+ nevone

Pustimo neprijetna mizoginistična dejstva, kot je da širom sveta volilna pravica ni imel nič opraviti s spolnimi organi...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

FormerUser ::

Mato989 je izjavil:


Se vidi kako neumna si, vojaški rok je politična uredba, materinstvo pa naravna...


Ne, ti si stupiden. Moški niso hodili k vojakom zaradi oblike svojih genitalij ampak zato ker so fizično močnejši od žensk, kar je seveda biološko, ne pa družbeno pogojeno.

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Na kateri fronti pa?
Google maps izmišljenih front žal ne najde, tako da ne morem dat linka, lahko pa ponovim za njim: "Zahod" se bo "samouničil", "močni voditelji" nas bodo "premagali" in "belci" bomo "izumrli".

O ženskah razmišlja bolj malo, a če njegove preroške misli povzamem, gre za shizofrenijo vrste "posilstvo je naravno" in "ženske itak uživajo v njem in si ga skrivaj želijo".


Tipičen white supremacist in šovinist torej. Me je pred časom presenetilo, ko sem prebrala, da so tudi v LJ želeli narediti mitinig v podporo RooshV-ju in da se je nekaj zadetkov celo prikazalo na kraju dogodka, torej tipi s takšnimi pogledi, ki se upajo tudi javno izpostaviti, definitivno obstajajo, je pa vprašanje koliko jih je, sodeč po forumih kar nekaj, od bolj milih do zelo radikalnih, koliko je to odraz dejanskega stanja na terenu, je pa uganka.


Torej kar jype napiše vzameš za sveto besedo?

Sama najbrž ne moreš sklepati ali kako?
Upam, da ni to tista matriarhija katero tako čislaš. Patriarhat nas je naučil, da razmišljamo s svojo glavo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mato989 ::

FormerUser je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Se vidi kako neumna si, vojaški rok je politična uredba, materinstvo pa naravna...


Ne, ti si stupiden. Moški niso hodili k vojakom zaradi oblike svojih genitalij ampak zato ker so fizično močnejši od žensk, kar je seveda biološko, ne pa družbeno pogojeno.


Oni so šli v vojsko KER SO MORALI... ženska ni rabila rodit če ni želela =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

nevone ::

Oni so šli v vojsko KER SO MORALI... ženska ni rabila rodit če ni želela =)


Kdo jim je pa držal puško za vrat, če niso hoteli? Moški, ne ženske. In ti isti moški so tudi žensko posilili, če je hotela otroka ali ne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: nevone ()

Mato989 ::

nevone je izjavil:

Oni so šli v vojsko KER SO MORALI... ženska ni rabila rodit če ni želela =)


Kdo jim je pa držal puško za vrat, če niso hoteli? Moški, ne ženske. In ti isti moški so tudi žensko posilili, če je hotela otroka ali ne.

o+ nevone


Še enkrat, če niso so šli prisilno, kot moj foter, ženska tudi če je bila posiljena je lahko splavila =) Neprimerljivo...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

FormerUser ::

@vostok-1

Torej kar jype napiše vzameš za sveto besedo?

Sama najbrž ne moreš sklepati ali kako?


Je kar konsistentno s tistim kar pišeš v tej temi.

Upam, da ni to tista matriarhija katero tako čislaš. Patriarhat nas je naučil, da razmišljamo s svojo glavo.


Ni videti, da bi vi kaj dosti razmišljali s ta pravo glavo.

nevone ::

ženska tudi če je bila posiljena je lahko splavila =)


Zaphoda vprašaj, če je res lahko.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

@vostok-1

Torej kar jype napiše vzameš za sveto besedo?

Sama najbrž ne moreš sklepati ali kako?


Je kar konsistentno s tistim kar pišeš v tej temi.

Upam, da ni to tista matriarhija katero tako čislaš. Patriarhat nas je naučil, da razmišljamo s svojo glavo.


Ni videti, da bi vi kaj dosti razmišljali s ta pravo glavo.


Potem se konsistentno motiš. Tako kot jype.

Sicer pa bi nam zaupala v katero age kategorijo spadaš?
80', 90', 00'?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

jype ::

Mato989 je izjavil:

Bravo, se mi je kar zdelo... tip brani ženske a v lajfu več kot z 1-2 ni spal... epska, take mam najraje, kot da bi mi moj softič bratranec razlagal kako zapeljat babo ko je 1 mel v lajfu
"Neverjetno, tip se ukvarja s kripto, a v lajfu ni ene frekvenčne analize naredu."

Mimogrede: Jaz ti komot povem, kako zapeljat babo: Ne se obnašat kot kreten.

Mato989 je izjavil:

Ja, feministke prvega vala bi se smejale če bi prišle v stik z vami...
Drži, feministke prvega vala niso podpirale kvot, temveč terorizem.

Mato989 je izjavil:

Če ste ženske za feminizem pa naj današnje babnce opravijo enako ur vojaških rokov kot vsi moški v zgodovini... saj veš enakopravnost pa to =)
"Ker so moški idioti, morate tudi ženske postat idioti, če želite biti enakopravne." ali, kot se je izrazil znameniti fizik Pauli: Not even wrong @ Wikipedia

FormerUser je izjavil:

Potem pa RESPECT, če nimaš ravno harema doma ali otrok posejanih naokoli.
Ne lastim si zaslug, ravno nasprotno. Zgolj spletu okoliščin se lahko zahvalim, da se nisem znašel med idioti, ki sovražijo ženske, ker je že prva, s katero sem se resno zapletel, bila odrasla in odgovorna in sva si lahko privoščila zrel odnos brez vseh čustvenih, družinskih ali družbenih izsiljevanj. Mato989 sicer verjame, da ima v življenju več točk, ker je imel spolne odnose z več različnimi partnerji, a mene to ne moti: Če ga taka igra veseli, naj si le da duška. Seveda moraš razumeti tudi to, da je odnos odprt in da je monogamen zgolj iz obupa: Jaz sem plešast, ona pa univerzitetno diplomirana inženirka in torej nimava možnosti, da bi do spolnosti prišla kje drugje (če verjameš tistim, ki "igrajo na točke").

FormerUser je izjavil:

Ne, ti si stupiden. Moški niso hodili k vojakom zaradi oblike svojih genitalij ampak zato ker so fizično močnejši od žensk, kar je seveda biološko, ne pa družbeno pogojeno.
Trdim, da to ni res: Moški so hodili k vojakom zato, ker so preveč bebavi, da bi se uprli tej idiotiji, kot so eventuelno potem se. Trajalo je zelo dolgo, da so oporečniki dosegli možnost civilnega služenja, celo v državi, ki se je osvobodila izpod avtoritarnega režima.

ZaphodBB je izjavil:

Če bi kaj vedel, bi vedel, da je bil že prvi val zgolj boj za ženske privilegije in ne za enakopravnost.
Gospod "moja mama je vozila kamijon" Zaphod dobro ve, da je bilo takrat v njemu ljubih državah ženskam prepovedano upravljati vozila, a se zelo rad spreneveda.

PrihajaNodi ::

nevone je izjavil:

Oni so šli v vojsko KER SO MORALI... ženska ni rabila rodit če ni želela =)


Kdo jim je pa držal puško za vrat, če niso hoteli? Moški, ne ženske. In ti isti moški so tudi žensko posilili, če je hotela otroka ali ne.

o+ nevone


Kdo jim je držal puško za vrat? Se šališ? V WW2 so imeli rusi posebne odredi v druguh vrstah da so streljali na vojek v prvih, če so pobegnili.

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kdo jim je držal puško za vrat? Se šališ? V WW2 so imeli rusi posebne odredi v druguh vrstah da so streljali na vojek v prvih, če so pobegnili.
A nisi do konca prebral odstavka, ki ga je zapisala nevone?

nevone ::

kdo jim je držal puško za vrat? se šališ? v ww2 so imeli rusi posebne odredi v druguh vrstah da so streljali na vojek v prvih, če so pobegnili.


kaj sem pa jaz trdila? da nisi ti že preveč pil danes? :)

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: AndrejO ()
««
38 / 40
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija: žrtve posilstev bodo morale policiji predati mobilne telefone (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26639012 (34562) vostok_1

Šeriatsko pravo (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
67179245 (70924) HODL

Več podobnih tem