» »

Google Chrome vohuni?

Google Chrome vohuni?

bMozart ::

Najbolj občutljiva funkcija v Chromu "Report details to Google" pri "Clean up computer" se avtomatsko prižge na ON, vedno, ko reštartam brskalnik v Windows 7. Še kdo to opazil?

Report details to Google
Includes information about harmful software, system settings, and processes on your computer

(software_reporter_tool.exe - The Software Reporter Tool scans the computer's drive and reports these scans to Google.)
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

gendale2018 ::

a ni to že splošno znano da chrome (oziroma vsi googlovi izdelki) vohuni?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Ales ::

Bog ve, kaj mu dogaja. Nehaj uporabljati ta spyware, pa bo zadeva rešena sama od sebe, škoda časa za ukvarjanje s tem.

Firefox ali Chromium z Inox patchsetom ali (pogojno) Vivaldi.

Ribič ::

Zato sem pa jaz že od rojstva na Firefox-u.
Vse ribe so mi pobegnile!

srus ::

gendale2018 je izjavil:

a ni to že splošno znano da chrome (oziroma vsi googlovi izdelki) vohuni?


Dodaj še Apple. Jaz večino njihovih izdelkov imenujem “prazne nakupovalne košarice s katerimi je mogoče nakupovati le v Applovih trgovinah.”

In ob tem te spremenijo iz potrošnika v produkt.

darkolord ::

bMozart ::

darkolord je izjavil:

ungoogled-chromium

Hvala za link. Sem že bil na chromiumu in kaže da bo treba nazaj... na ungoogled chromium. Firefox pa jasno tudi zraven poganjam že ves čas :>
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bMozart ()

__Devil__ ::

Mogoče kdo ve zakaj me vedno izpiše iz Slo-techa chrome, vsak dan. Prej me ni nikoli, po več let. Bom poskusil odstranit en chromeFB black extension. Edit: vem, da je offtopic, tudi krogec ob miški nenehno utripa, kot da vedno nekaj nalaga.. Mogoče sem v esetu blokiral kako povezavo.. Nevem. Tudi flash sem moral ponovno omogočiti ročno za eno stran na "always".

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Kar mene najbolj triggera je to, da se mi je enega lepega dne začel chrome avtomatsko poganjati ob zagonu računalnika. Praktično niti login ni izveden in mi vzadaj že laufa. What the actual fuck samo...

hojnikb ::

to dela že od nekdaj.
#brezpodpisa

__Devil__ ::

Meni pa je všeč, da se chrome vklopi takoj ob vklopu računalnika, lahko nadaljuješ delo s pritiskom na en gumb (vklop).

gendale2018 ::

sj a se itak ne zažene takoj, tudi če ni že prej v ramu?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

nsa_ag3nt ::

njyngs je izjavil:

Kar mene najbolj triggera je to, da se mi je enega lepega dne začel chrome avtomatsko poganjati ob zagonu računalnika. Praktično niti login ni izveden in mi vzadaj že laufa. What the actual fuck samo...

https://chromium.woolyss.com/ , v settings, advanced, "Continue running background apps when Chromium is closed" moraš izklopiti.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

janezvalva ::

__Devil__ je izjavil:

Mogoče kdo ve zakaj me vedno izpiše iz Slo-techa chrome, vsak dan. Prej me ni nikoli, po več let. Bom poskusil odstranit en chromeFB black extension. Edit: vem, da je offtopic, tudi krogec ob miški nenehno utripa, kot da vedno nekaj nalaga.. Mogoče sem v esetu blokiral kako povezavo.. Nevem. Tudi flash sem moral ponovno omogočiti ročno za eno stran na "always".


settings -> advanced -> clean browsing data -> advanced / time range = all history ( počekiraj vse kvadratke)

njyngs ::

nsa_ag3nt je izjavil:

njyngs je izjavil:

Kar mene najbolj triggera je to, da se mi je enega lepega dne začel chrome avtomatsko poganjati ob zagonu računalnika. Praktično niti login ni izveden in mi vzadaj že laufa. What the actual fuck samo...

https://chromium.woolyss.com/ , v settings, advanced, "Continue running background apps when Chromium is closed" moraš izklopiti.

Ni problem, da ne bi vedel izklopiti. Problem je, da je lepega dne začel to delat, brez da bi eksplicitno jaz to zahteval.

__Devil__ ::

janezvalva je izjavil:

__Devil__ je izjavil:

Mogoče kdo ve zakaj me vedno izpiše iz Slo-techa chrome, vsak dan. Prej me ni nikoli, po več let. Bom poskusil odstranit en chromeFB black extension. Edit: vem, da je offtopic, tudi krogec ob miški nenehno utripa, kot da vedno nekaj nalaga.. Mogoče sem v esetu blokiral kako povezavo.. Nevem. Tudi flash sem moral ponovno omogočiti ročno za eno stran na "always".


settings -> advanced -> clean browsing data -> advanced / time range = all history ( počekiraj vse kvadratke)


Ampak nebi rad izbrisal zgdodovine vsega, piše preko 10.000 browsing data..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se rešit Googla?

Oddelek: Informacijska varnost
475257 (3489) gendale2018
»

Katere Windowse naložiti na HP Compaq 6710b?

Oddelek: Pomoč in nasveti
403014 (1275) hojnikb
»

Chrome praznuje 10 let

Oddelek: Novice / Brskalniki
397484 (5109) gendale2018
»

CHROME težava. sm googla pa ne najdem nč

Oddelek: Pomoč in nasveti
182225 (1804) konspirator
»

JavaScript: Firefox 4 hitrejši od Chroma

Oddelek: Novice / Brskalniki
3811719 (10104) RejZoR

Več podobnih tem