» »

Nakup iphone 8 - kdaj?

Nakup iphone 8 - kdaj?

1 2
3
4 5

shadeX ::

telefon ki bo imel čez pet let najnovejši OS


Sej druge točke, bi se že dalo počasi, sploh če bi v argument vključili še ceno, ampak tole.. ja..tale bo pa trd oreh za zlomit. Sploh sedaj ko lepo vidimo kako je 5S na iOS 12 še kako uporaben.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

louser ::

Polnjenje zgolj ob vklopljenem zaslonu je orav next-gen. Apple prav predvideva, da bom napravo med polnjenjen uporabljal. Verjetno zgolj med polnjenjem!!

janig ::

Da s tem ga ne mores po nesreci polnit.

Dimnik ::

shadeX je izjavil:

telefon ki bo imel čez pet let najnovejši OS


Sej druge točke, bi se že dalo počasi, sploh če bi v argument vključili še ceno, ampak tole.. ja..tale bo pa trd oreh za zlomit. Sploh sedaj ko lepo vidimo kako je 5S na iOS 12 še kako uporaben.


Nevem no, iz videa.ni videti da je hiter oz uporaben...no za mene ki uporabljam android je to zeelo počasno delovanje, nevem kako si lahko s takim telefonom zadovoljen, pa ne mislim direkt na tebe shadex

Vazelin ::


Hitrejši kot ios11

Furbo ::

Dimnik je izjavil:

shadeX je izjavil:

telefon ki bo imel čez pet let najnovejši OS


Sej druge točke, bi se že dalo počasi, sploh če bi v argument vključili še ceno, ampak tole.. ja..tale bo pa trd oreh za zlomit. Sploh sedaj ko lepo vidimo kako je 5S na iOS 12 še kako uporaben.


Nevem no, iz videa.ni videti da je hiter oz uporaben...no za mene ki uporabljam android je to zeelo počasno delovanje, nevem kako si lahko s takim telefonom zadovoljen, pa ne mislim direkt na tebe shadex

Ti gledaš video ajfona na štekajočem droidu, zato se ti zdi počasen. :))
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

aborko ::

Odkar je prišel XS android tabor enostavno nima več argumentov.:D
- 2x hitrejši proc od najhitrejših android phonov
- tam tam kamera z najboljšimi android foni
- prekrasen design
- ekran da te kap
- telefon ki bo imel čez pet let najnovejši OS
- CEO certified phone

Pod črto je to kar zajebano za flejmat :D


Haha zajebano...hihihihi... no pa dejmo fragilen all glass dizajn, bog ne daj da zadeva brez etuija zleti iz žepa po tleh...če "slučajno" gre zadnje steklo, ki bi pri drugih koštalo tam ammm 20€, je tu 400-500€ :D. Spet podpovprečna baterija... še max, ki naj bi imel oh in sploh baterijo največjo iphone baterijo vseh časov- gsm arena rating 79ur, za primerjavo recimo galaxy note 9 99ur, da raje ne omenjam kakih budget raket s po 120+ urami. Daš 1300€ - pa ti dajo "retro" žične slušalkice, 5W polnilc pa lightning kabel, dost maš, za kaj več pa vadi pare. Vse bi človek požrl, tudi te buge v jajcah od ios-a, umetne selfije, pa umotvore kot npr da nastavitve kamere rihtaš v global nastavitvah od telefona, pa pretiravanje s ceno, ampak da se iz folka norce delajo, pa že tam ~8 let prilagajo 5W polnilec je pa mal too much no, pa kaj je s slovenščino - bo kdaj?!?. Bo pa mnda Xr podrl "magičnih" 80 ur ratinga...

Furbo ::

Po tvoji logiki je torej neumen telefon boljši od pametnega, ker v vseh omenjenih pogledih prekosi tudi galaxy. Baterija po dva tedna, cena popravil, navadne slušalke,..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

aborko ::

Spet selektivno branje, pa neke bedaste primerjave, zgleda pogost pojav pri iJajc uporabnikih...Primerjaj primerljivo, kot sem jaz nota 9 z XS Max, si boš pogledal koliko stane zamenjava zadnjega stekla pri notu 9? Hint, ni 500EUR :) Plačaš premium ceno in ja če že hočeš, dejansko ti dajo nekatere stvari zraven, ki so slabše kot pri 10x cenejših telefonih, kot npr zgolj 5W polnilec, pa iste slušalke že itak šopajo zraven enake ohoho let...No vsaj na amoled so prešaltali že lani, pa screen/body ratio so popravili, že to je za Apple ogomen napredek, ker prej so isti dizajn štancali koliko let? Ene stvari imajo res tam tam z najboljšimi ali najboljše, npr ekran, pa zvočnike, ampak tle take pišete, ko da zdej pa res nimajo skor kaj več izboljšati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

louser ::

Podpora jim je šajs od šajsa.
Če želiš diagnostiko na telefonu z natolčenim ekranom, moraš da platiš dvesto evra ali več, ker bodo kot sami pravijo ekran med diagnostiko uničili.

klinker ::

Ekran da te kap? :D
Ga ima Samsung ze par let, zdaj ki ga prodajajao Apple-u je pa se boljsi :)
Funkcoonalnost se vedno nikakva, le omejitev je vec >:D

Dimnik ::

Fantje, prepričanih ne boste prepričali....naj se veselijo

gddr85 ::

afaik za 500€ menjajo cel okvir s steklom in njihov tech guy prešalta vse komponente, baterijo in lcd na nov okvir s steklom...spešl apple dizajn ;)

janig ::

Bravo Vazelin, da si jih malo zbudil.

pa kaj je s slovenščino - bo kdaj?!?

Ne bo. So dali hrvasko. Stari znajo hrvasko, mladi pa anglesko. S tem pokrijejo celo jugoslavijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: janig ()

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Fantje, prepričanih ne boste prepričali....naj se veselijo


No sej, za folk ki jim je potrebno diktirat kako naj uporabljajo svoj fon je prava stvar >:D

Vazelin ::

#Iphone master race crew
#ios crew
:p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

https://siol.net/digisvet/vtisi/se-malc...
Da je iPhone premijski izdelek, vemo že po pakiranju. Že res, da gre za kartonasto škatlo, ampak že sam karton je kakovosten in pri odpiranju lepo in počasi spolzi proč.

:))

gddr85 ::

"ni polnilca za hitro polnjenje"...wtf? :|:))

c3p0 ::

Saj je le $68 in že veselo fast chargaš. Če so te že oskubili najmanj jurja za Xs, boš dodal še ta drobižek...

harmony ::

Ahim je izjavil:


AOSP build zadnjega androida (P) obstaja za Nexus 5, ki je izsel skupaj z iPhonom 5S jeseni 2013 - torej najstarejsim, na katerem menda se tece zadnji iOS (12).

Ceprav mora biti svojevrstna izkusnja poganjati nov iOS na telefoncku z 1 GB RAMa in 640x1136 pixel ekranom ... It's magical :))


Aha. Kaj pa je z 5454 ostalih Android telefonov? Tudi dobijo najnovejso Android devetko? In ja 5s mi sluzi kot second telefon, poleg mrcine xs-a

feryz ::

Kako odklepaš tanova jajca?
BTW, tamala ima 7plus in je mrtvo hladno zavrnila menjavo za XS Max. Ne menja niti pod razno.

shadeX ::

Kakšen pa je njen razlog?

Ahim ::

harmony je izjavil:

Ahim je izjavil:


AOSP build zadnjega androida (P) obstaja za Nexus 5, ki je izsel skupaj z iPhonom 5S jeseni 2013 - torej najstarejsim, na katerem menda se tece zadnji iOS (12).

Ceprav mora biti svojevrstna izkusnja poganjati nov iOS na telefoncku z 1 GB RAMa in 640x1136 pixel ekranom ... It's magical :))


Aha. Kaj pa je z 5454 ostalih Android telefonov? Tudi dobijo najnovejso Android devetko? In ja 5s mi sluzi kot second telefon, poleg mrcine xs-a

Izbral sem samo en telefon, narejen v imenu firme, ki dela operacijski sistem, in slucajno tak, ki ga dejansko posedujem; postena primerjava? Za ostalih 5454 bos pa sam pobrskal ... In ker imas dva telefona, bos lahko pobrskal 2x hitrejse!

Magical I tells you!

harmony ::

Ahim je izjavil:

harmony je izjavil:

Ahim je izjavil:


AOSP build zadnjega androida (P) obstaja za Nexus 5, ki je izsel skupaj z iPhonom 5S jeseni 2013 - torej najstarejsim, na katerem menda se tece zadnji iOS (12).

Ceprav mora biti svojevrstna izkusnja poganjati nov iOS na telefoncku z 1 GB RAMa in 640x1136 pixel ekranom ... It's magical :))


Aha. Kaj pa je z 5454 ostalih Android telefonov? Tudi dobijo najnovejso Android devetko? In ja 5s mi sluzi kot second telefon, poleg mrcine xs-a

Izbral sem samo en telefon, narejen v imenu firme, ki dela operacijski sistem, in slucajno tak, ki ga dejansko posedujem; postena primerjava? Za ostalih 5454 bos pa sam pobrskal ... In ker imas dva telefona, bos lahko pobrskal 2x hitrejse!

Magical I tells you!

Delas se neumnega in to dobro ves! Ti povem NI POSODOBITEV. Naprej nimava kaj debatirat, saj se mislim izgubljat cas z ljudmi, ki kar nekaj bluzijo. Ja, tudi na mojmu Samsungu S5, ki se valja doma sem gor lahko instaliral android osmico, ampak kako? Tako, da sem brskal in bral forume in instaliral neke neuradne na pol bagave zadeve.

louser ::

Mimogrede, Apple enači verzijo operacijskega sistema z verzijo varnostnih posodobitev. Android ne deluje nujno tako.

Vazelin ::

Lol sem bil v pon v trgovini in probam malo to silno odzivnost novih Samsungov. Po swipu s prstom v desno (da se prikažejo tisti notificationi al kaj je že) že vidno trokira in laga. :)) In to Galaxay S9+. Drugič je potem zalaufalo in ni bilo več videti zamika. Sam wtf to ne morejo naštimati pri tako močnem telefonu, da to dela u nulo??? To je prva stvar ki jo dost ljudi sproba. Ista težava že na S7. :/

Izgleda mene android tabor še lep čas ne vidi. Nočem flejmat ampak žal nisem navdušen, čeprav so telefoni zelo privlačni. Žal ampak animacije in občutljivost toucha je pri Applu daleč najbolj gladko in prefinjeno izvedeno. Nočem biti whore ampak mene te stvar motijo. :/ Izgleda je treba še vedno nabaviti iPhone, da te osnovne zadeve vedno, v vsakem momentu delujejo gladko.

;(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

louser ::

Pa veš, da ima bolj ali manj Apple (zgolj?) tekoče animacije. Saj te na nek način razumem, da to mešaš z odzivnostjo.

Vazelin ::

Ne, opazno zatrokiralo je prvič, ko sem swapnil desno na home screenu. To je drugo kot to, da so na iphonu bolj tekoče animacije.

louser ::

Ne razumeš razlike v delovanju.

Je pa moral Samsung bodisi v redu zajebati v razvoju (sicer tako kot Apple itak ne zmorejo), bodisi so v ozadju šišmarili nepotrebni servisi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

blackbfm ::

Izgleda mene android tabor še lep čas ne vidi. Nočem flejmat ampak žal nisem navdušen, čeprav so telefoni zelo privlačni. Žal ampak animacije in občutljivost toucha je pri Applu daleč najbolj gladko in prefinjeno izvedeno. Nočem biti whore ampak mene te stvar motijo. :/ Izgleda je treba še vedno nabaviti iPhone, da te osnovne zadeve vedno, v vsakem momentu delujejo gladko.


Ja eni uporabljamo napravo, drugi pa za 1500 eur gledate animacije v OS:)) kar se user experienca, fluidnosti, animacij tice mislim da ios4 oz android lolipop je bil nek mejnik kjer so bile res razlike prej-potem, od takrat pa samo še pilijo finese. To kar se danes dr*ate da nekaj ne deluje dovolj gladko so samo vaše obsesivne kompulzivne motnje - govorim za os, ne za posamezne (ne)optimizirane aplikacije.

Kar se toucha tiče je pa samo stvar navade

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Vazelin ::

Mnja eni smo precej občutljivi na malenkosti;)
Kot sem že pisal jaz osebno niti ozadja ali melodije ne spremenim (pa ne zato da bi trigeral andrid fane).
Imam nekaj aplikacij in dobršen del mailov gledam na telefonu. To je pa to.

SE je meni skoraj perfekt telefon. dela brez trokiranja po več letih brez reseta

Ps: poglej si naokoli linke touch latency. Ni samo stvar navade :p

Aja XR bo okoli 900 eur. Kak eur manj raje.
Lahko XS sploh upraviču 3 stotake več?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gddr85 ::

kakšno vprašanje, da sploh podvomiš o postavitvah in upravičenosti cen iphone-ov

louser ::

Lahko XS sploh upraviču 3 stotake več?

Niti XR jih ne upraviči, a vseeno sprašješ o XS?

Kot če bi vprašal, ali Pixel 3 upraviči tisto mizerno baterijo za tistih 700 evrov.
Ne, je ne. Jo pa opraviči Sony Xperia XZ2 Compact za slabih 300 evrov manj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

klinker ::

Vazelin je izjavil:

Lol sem bil v pon v trgovini in probam malo to silno odzivnost novih Samsungov. Po swipu s prstom v desno (da se prikažejo tisti notificationi al kaj je že) že vidno trokira in laga. :)) In to Galaxay S9+. Drugič je potem zalaufalo in ni bilo več videti zamika. Sam wtf to ne morejo naštimati pri tako močnem telefonu, da to dela u nulo??? To je prva stvar ki jo dost ljudi sproba. Ista težava že na S7. :/

Izgleda mene android tabor še lep čas ne vidi. Nočem flejmat ampak žal nisem navdušen, čeprav so telefoni zelo privlačni. Žal ampak animacije in občutljivost toucha je pri Applu daleč najbolj gladko in prefinjeno izvedeno. Nočem biti whore ampak mene te stvar motijo. :/ Izgleda je treba še vedno nabaviti iPhone, da te osnovne zadeve vedno, v vsakem momentu delujejo gladko.

;(


Ne nabijaj no. Vam trokira glava ko vidite kako drugo znamko ki ni Apple ;((

feryz ::

shadeX je izjavil:

Kakšen pa je njen razlog?
Odklepanje.

Dimnik ::

Točno tako....
Strokovnjak u pm, potem pa sprašuje če je telefon vreden 300e več od drugega modela....
Vazelin, nehaj se sliniti tu na forumu in pojdi, vzemi za tebe to novo čudo, brez fizičnih tipk, tralala,.itd..pa da slučajno neboš spreminjal kake nastavitve v telefonu...

Ahim ::

harmony je izjavil:

Delas se neumnega in to dobro ves! Ti povem NI POSODOBITEV. Naprej nimava kaj debatirat, saj se mislim izgubljat cas z ljudmi, ki kar nekaj bluzijo. Ja, tudi na mojmu Samsungu S5, ki se valja doma sem gor lahko instaliral android osmico, ampak kako? Tako, da sem brskal in bral forume in instaliral neke neuradne na pol bagave zadeve.

Na jabolcniku na sreco ni treba skozi tako kalvarijo ... bagave zadeve dobis redno kar neposredno od velikega vodje? ;)

MAGICAL!!! :))

Vprasal si za (citiram iz tvojega sporocila) "en jebeni android, ki je star 5 let in je dobil najnovejsi android". Ne zdaj jokat in spilat se vecjo budalo, ker si dobil odgovor, ki ti ne ustreza.

harmony ::

Vceraj je dobila zena huaveji p20tko. Haha. Vic od telefona oziroma OS-a. Za njene potrebe bo vredu, saj ne igra igric, ne uporablja veliko aplikacij, ampak da bi to sranje od Androida vlacil okrog ni sans.

Potem pa vzamem v roke svoj XS in zacutim olajsanje. Glatko odpiranje, glatko zapiranje aplikacij, kamera ck ck dela takoj, nobenih stekanj, fejs ID bam in mas ze odklenjen fon...

Master_Yoda ::

Hm, cudno na mojem 2 leti starem (pred 3 leti izdanem z android 6) Redmi Note 3, ki trenutno poganja Android 9 je tudi vse gladko, pa sem takrat dal okoli 150 EUR zanj... Ampak vsakomur svoje :D

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Wow, face id!? A da so ga že dali noter?
BTW dela tudi pri zaprtih očeh. Najprej razmišljaj sam.
OK, saj tudi fingerprint. Ampak to paranoiki lahko začutijo.

harmony ::

OMG kot eni otroci iz vrtca ste tle. Dejansko ko se bere to temo bi clovek pomislil, da komunicira z otrocki.

Dejte se naprej jokat. Jaz imam moznost dobiti katerkol telefon (ga firma placa) in niti slucajno mi ne pride na misel, da bi posegel po kaksnem Androidu. Kdo pa se to nuca v poslovnem svetu? Prej bi uporabljal svoj star blekberi, ki se valjda v predalu doma. Mogoce primerjat blekberi vs samsung s9...pa da vidimo razlike.

shadeX ::

Ahim je izjavil:

harmony je izjavil:

Delas se neumnega in to dobro ves! Ti povem NI POSODOBITEV. Naprej nimava kaj debatirat, saj se mislim izgubljat cas z ljudmi, ki kar nekaj bluzijo. Ja, tudi na mojmu Samsungu S5, ki se valja doma sem gor lahko instaliral android osmico, ampak kako? Tako, da sem brskal in bral forume in instaliral neke neuradne na pol bagave zadeve.

Na jabolcniku na sreco ni treba skozi tako kalvarijo ... bagave zadeve dobis redno kar neposredno od velikega vodje? ;)

MAGICAL!!! :))



Wow.. dejansko si se potrudil dobit nekaj povezav, do sicer že prastarih bugov, ki so bili že odpravljeni (iOS 9, 10, 11 bug).

Glede iOS 12 in aktualnega problema, kjer se XS iPhoni niso polnili ob priklopu na kabel.. no tudi to je bilo popravljeno.




Kritiziraj raje namerne odločitve vodstva, kot so molčanje o upočasnjenih telefonih zaradi slabih baterij, ne pa zaradi bugov, ki dejansko ugrejo v masovno produkcijo in jih podjetje potem v kratkem času tudi zakrpa.

louser ::

LTE signal jih tudi tokrat zajebava. Mislim, ne Apple. Kupce, ki narobe držijo telefon.

Ahim ::

shadeX je izjavil:

Ahim je izjavil:

harmony je izjavil:

Delas se neumnega in to dobro ves! Ti povem NI POSODOBITEV. Naprej nimava kaj debatirat, saj se mislim izgubljat cas z ljudmi, ki kar nekaj bluzijo. Ja, tudi na mojmu Samsungu S5, ki se valja doma sem gor lahko instaliral android osmico, ampak kako? Tako, da sem brskal in bral forume in instaliral neke neuradne na pol bagave zadeve.

Na jabolcniku na sreco ni treba skozi tako kalvarijo ... bagave zadeve dobis redno kar neposredno od velikega vodje? ;)

MAGICAL!!! :))



Wow.. dejansko si se potrudil dobit nekaj povezav, do sicer že prastarih bugov, ki so bili že odpravljeni (iOS 9, 10, 11 bug).

Glede iOS 12 in aktualnega problema, kjer se XS iPhoni niso polnili ob priklopu na kabel.. no tudi to je bilo popravljeno.




Kritiziraj raje namerne odločitve vodstva, kot so molčanje o upočasnjenih telefonih zaradi slabih baterij, ne pa zaradi bugov, ki dejansko ugrejo v masovno produkcijo in jih podjetje potem v kratkem času tudi zakrpa.

Seveda sem se potrudil - ne pisem kar nekaj kot tista dva pacienta nekoliko visje v tej temi :)

Ves na kaj sem se naletel ob iskanju reference za najbolj svez (meni poznan) problem? Tole:



Meni je osupljivo, da za neko tako cisto osnovno stvar, kot je polnjenje telefona, ocitno uspejo dodati bug prakticno v vsako vecjo revizijo sistema, da ga potem lahko odpravljajo. Za hec sem takrat pogledal se za "reception problems", pa se mi res ni vec ljubilo linkov limat gor, ker jih je bilo ze tako vrh glave dovolj ...

Sploh ni poanta v tem, da so nekatere tezave "prastare", temvec v tem, da se kar naprej pojavljajo ... leto za letom. Ne morem se spomniti niti enega primera, kjer bi kak proizvajalec tako vneto kvaril in popravljal neke aspekte svojega produkta.

Se strinjam glede neprimernega odziva in slabega dizajna sistema glede (ne)delovanja baterij, ceprav mene vodstvo kateregakoli podjetja ne gane; njihova naloga je cimvec zasluziti, ce je pa raja glupa, pa naj bo. Vodstvo svoj cilj ocitno uspesno dosega (veliko zasluzi), se pravi, da jih ni kaj kritizirat :)

blackbfm ::

Sploh ni poanta v tem, da so nekatere tezave "prastare", temvec v tem, da se kar naprej pojavljajo ... leto za letom. Ne morem se spomniti niti enega primera, kjer bi kak proizvajalec tako vneto kvaril in popravljal neke aspekte svojega produkta.


Mogoče gre za serije telefonov s težavami na nekem low level hw nivoju ki jih potem popravljajo z workaroundi..to mi je edina logična razlaga

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

feryz ::

harmony je izjavil:

OMG kot eni otroci iz vrtca ste tle. Dejansko ko se bere to temo bi clovek pomislil, da komunicira z otrocki.

Dejte se naprej jokat. Jaz imam moznost dobiti katerkol telefon (ga firma placa) in niti slucajno mi ne pride na misel, da bi posegel po kaksnem Androidu. Kdo pa se to nuca v poslovnem svetu? Prej bi uporabljal svoj star blekberi, ki se valjda v predalu doma. Mogoce primerjat blekberi vs samsung s9...pa da vidimo razlike.
Koja fora! Kdo pa nuca jabuk v službi!? Neuporaben telefon. Kolega ga ima, še največ uporablja gmail in gmaps. Se ti zdi, da za to rabiš Appla?

Doma imamo 2x S9+, Note 9, Iphone 7Plus in XS Max (S5, S6, S7 in S8, ki so po predalih niti ne štejemo). Samo hči je na Applu. Drugi smo androidni. In mislim, da smo kar povprečni. Vsaj v zgornjem razredu.

Vazelin ::

feryz je izjavil:

Koja fora! Kdo pa nuca jabuk v službi!? Neuporaben telefon. Kolega ga ima, še največ uporablja gmail in gmaps. Se ti zdi, da za to rabiš Appla?.

CEO, sestanek, android na mizi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

gddr85 ::

o poglej, telefon z in-display fingerprint skanerjem
pa ne tega kazat tle v iphone temi, bo še kdo ljubosumen :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gddr85 ()

janig ::

Apple je sel na novejsih telefonih na face id. Je tako tezko to razumet?
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790587 (76455) MrStein

Prehod android - IOS ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14023978 (20793) Mavrik
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202599 (167347) shadeX
»

Q2: Android telefoni obvladujejo 2/3 svetovnega trga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10829278 (26376) Jst
»

Kateri high-end pametni telefon? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
24258539 (51666) PrimozR

Več podobnih tem