» »

Aftermarket android auto?

Aftermarket android auto?

Tero ::

Pozdravljeni.
V službi veliko vozim malo starejši kombi. peugeot boxer. Za svoje delo veliko uporabljam GPS navigacijo. Po izkušnjah se mi najbolje obnese google maps. A zelo tečno mi postaja vse to vedno lepit na vetrobansko steklo oziroma drugi priseski in sistemi da lahko gledam na telefon. Da ne omenim da je zadeva tudi nadležna ker se zadeva malo premika tako da težko tipkam na touch, zadeva se odlepi med vožnjo in zadnjič ko je bilo malo vroče brez klime se je telefon začel pritoževati da je prevroč??! Pa tudi viseči kabli me izredno motijo ki mi zastirajo pogled. Ker na firmi ne zgleda da bi kmalu se kupil nov kombi me zanima ali obstaja kakšna drugačna trajneša rešitev? Aftermarket avtoradio mogoče? . Meni oesebno bi bilo najboljše če bi se uporabil kar android auto da lahko kar uporabljam obstoječi telefon in da se ta tudi polni. Koliko vem obstajajo tudi avtoradiji z android direktno? Kako na enem ali drugem deluje prostotočno klicanje in internet? Pa glede na to da seo avtoradiji v kombiji bolj na sredini avta kako zgleda navigacija iz večjega kota?
Pa glede google maps če mogoče kdo ve če se da kako routa "sestavi" na pc-ju v pisarni in da se to pošlje na telefon?
hvala
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Scorpy84 ::

Pozabi na to, da bi prek radia upravljal telefon oziroma aplikacije. Sicer se na papirju slisi lepo, ampak osvezevanje je nadlezno pocasno in dokaj nefukcionalno. Uporabljal carplay in mirrorlink. Android auto tudi dvomim da kaj boljse dela. Jaz imam na berlingotu na sredi (nad radiem) narejeno ohisje s tablico in ventilator , pa se zadeva niti malo ne greje, tudi reze sem naredil, da lahko zajame zrak ko dam pihanje na sprednjo sipo.

borisk ::

Tero je izjavil:

Pozdravljeni.

Pa glede google maps če mogoče kdo ve če se da kako routa "sestavi" na pc-ju v pisarni in da se to pošlje na telefon?
hvala


seveda, najboljše je če si prijavljen z enakim računom kot na telefonu, med okencem za izbiro destinacij in navodili za pot je pasica "pošlji navodila na telefon", klikneš izbereš telefon (lahko pošlješ tudi kot SMS ali mail) in imaš routo v notification baru...

kalorijagr ::

Scorpy84 je izjavil:

Pozabi na to, da bi prek radia upravljal telefon oziroma aplikacije. Sicer se na papirju slisi lepo, ampak osvezevanje je nadlezno pocasno in dokaj nefukcionalno. Uporabljal carplay in mirrorlink. Android auto tudi dvomim da kaj boljse dela. Jaz imam na berlingotu na sredi (nad radiem) narejeno ohisje s tablico in ventilator , pa se zadeva niti malo ne greje, tudi reze sem naredil, da lahko zajame zrak ko dam pihanje na sprednjo sipo.


Meni android auto deluje izjemno tekoče, še nikoli ni nič zaštekalo. :)

springfield ::

Meni tudi Android Auto in CarPlay delujeta tekoce, kot bi uporabljal sam telefon.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija: slovensko vodenje

Oddelek: Na cesti
325000 (3857) Konlov
»

navigacija v avtu

Oddelek: Pomoč in nasveti
275372 (4362) feryz
»

Prikazovanje zastojev v navigaciji-SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14619583 (16135) Mare2
»

Mirrorlink v avtu

Oddelek: Pomoč in nasveti
82280 (1650) Thunder wave
»

carplay / android auto naprave

Oddelek: Mobilne tehnologije
145414 (5000) primo

Več podobnih tem