» »

Xperia XA1 oče polniti preko baterije.

Xperia XA1 oče polniti preko baterije.

cegu ::

Kakšne 2 tedna nazaj se mi mobilnik ni več polnil, ko sem ga povezal na prenosno bakterijo. Najprej sem miskil, da je le stara baterija.

Poskusil sem baterijo na dveh drugih napravah, brez problema.

Poskusil sem kabel na drugi napravo - brez problema.

Poskusil sem tuj kabel na moj mobilnik - ne polni. Včasih se pokaže znak da polni, nato preskakuje med polni in ne polni, enkrat se je pri vtičniku celo pregreval.

Ko mobilnik polnim preko adapterja na 220V z originalnim polnilcem, ni nobenega problema.

Telefon je torej fuc, zanima me ce kdo ve ali se da to popraviti ali pa vsaj, kaj je električnega narobe da dela preko omrežja, ne pa preko prenosne baterije.

Preko avto polnilca tudi polni brez problema.

Nasvet potrebujem zato ker odhajam v divjino za 3 tedne in nimam durge možnosti, razen ce kupim drug telefon... Ta pa se niti ni odplačan.

DeeCoy ::

Si poskusil z drugim kablom iz baterije do telefona? Npr. z original? Če to ne dela, potem je baterija slabše kvalitete.

cegu ::

Sem probal. Z drugim kablom in drugo bakterijo.
Dela , razen na mojem telefonu.

Nevem kako deluje USB C polnjenjem ampak nekaj mora biti drugače od navadnega.

gusto ::

cegu je izjavil:

Kakšne 2 tedna nazaj se mi mobilnik ni več polnil, ko sem ga povezal na prenosno bakterijo.

cegu je izjavil:

Sem probal. Z drugim kablom in drugo bakterijo.


Meni tudi ne deluje, če priklopim na bakterijo.:))

Sumim da je tvoja baterija bolj vprašljiva. Katero pa imaš? Jaz bi razmišljal o nakupu nove, še prej bi si pa kakšno sposodil od kolega in sprobal na telefonu.

DeeCoy ::

Verjetno kriva kitajska elektronika v bateriji. Če polni na vseh ostalih polnilcih, samo iz baterije ne, potem je razlog jasen.

cegu ::

Je delal lepo leto in pol.

Baterija lepo polni vse druge naprave. Druge baterije ne polnijo mobilnika.

Izključujem baterijo kot krivca.

DeeCoy ::

Poskusi z garancijo na telefon.. Sam dvomim da bojo kaj rešli, ker njim bo normalno polnilo. Skoraj sigurno ni kriv USB-c vhod, potem bi drugi polnilci tut zajebavali. Če je problem, je verjetno na plati.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Reset bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
321593 (1177) DeeCoy
»

Usb C kabel iz kitajske

Oddelek: Pomoč in nasveti
295131 (4004) VIP58
»

Samsung S3 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91163 (1060) Hangover
»

Prvo polnjnje GSM-a - zakaj 16 ur?

Oddelek: Loža
264614 (3773) boych

Več podobnih tem