» »

Mobilni podatki v ZDA

Mobilni podatki v ZDA

jazznez ::

Pozdravljeni, žena čez 2 meseca potuje v ZDA in bi potrebovala mobilne podatke (vsaj 1GB). Pri telekomu, kjer imamo sklenjeno mobilno telefonijo, nam jih dajo za 40€ (!). Ker se nama ta cena zdi rahlo pretirana, me zanima ali ima kdo izkušnje kako priti ceneje skozi. Mogoče predplačniški paket v ZDA? Nimava nobenih izkušenj kako gredo stvari čez lužo in bi bila hvaležna za pomoč oz. informacijo.

starfotr ::

https://telemach.si/mobilna/dodatni-pak...

Ne morjem verjet, da ti predlagam sicer gnilega operaterja. Vendar, to je po mone to, kar rabi.

strom_15 ::

Ali pa novi paketi pri A1 Slovenija, kjer dobiš 1 GB za 4,99EUR. Pri Telemachu je 10 EUR

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strom_15 ()

sandmat ::

jazznez je izjavil:

Pozdravljeni, žena čez 2 meseca potuje v ZDA in bi potrebovala mobilne podatke (vsaj 1GB). Pri telekomu, kjer imamo sklenjeno mobilno telefonijo, nam jih dajo za 40€ (!). Ker se nama ta cena zdi rahlo pretirana, me zanima ali ima kdo izkušnje kako priti ceneje skozi. Mogoče predplačniški paket v ZDA? Nimava nobenih izkušenj kako gredo stvari čez lužo in bi bila hvaležna za pomoč oz. informacijo.


V NY sem pred parimi leti za 15 dolarjev kar tam kupil njihovo sim kartico z 2GB prenosa. Verjetno je zdaj ceneje.

#000000 ::

sandmat je izjavil:

jazznez je izjavil:

Pozdravljeni, žena čez 2 meseca potuje v ZDA in bi potrebovala mobilne podatke (vsaj 1GB). Pri telekomu, kjer imamo sklenjeno mobilno telefonijo, nam jih dajo za 40€ (!). Ker se nama ta cena zdi rahlo pretirana, me zanima ali ima kdo izkušnje kako priti ceneje skozi. Mogoče predplačniški paket v ZDA? Nimava nobenih izkušenj kako gredo stvari čez lužo in bi bila hvaležna za pomoč oz. informacijo.


V NY sem pred parimi leti za 15 dolarjev kar tam kupil njihovo sim kartico z 2GB prenosa. Verjetno je zdaj ceneje.


pomojem je dražja, le da je 5 gb prenosa :) so se nekako adaptiral HAHA

markic222 ::

Jaz sem vzel od AT&T za 40 dolarjev (6gb data, neomejeni klici in sms-i za 30 dni). Signal je bil dober v New Yorku in v Kaliforniji. Edino at&t nima signala v Grand Canyon-u:D (ostali operaterji so imeli), Ne kupovat simke na letaliscih, ker zahtevajo 40 dolarjev za priklop simke, kar je scam.To je info od cca 3 mescev nazaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: markic222 ()

GupeM ::

Ko sva šla s punco tja, je punca šla s Telekoma na A1, da je dobila še 1 GB prenosa vi državah zunaj EU. Jaz sem že prej imel takšen paket. Pa še oba zdaj plačujeva samo 50% naročnine, ker je uporabila neko mojo kodo za znižanje naročnine :D

Je pa 1GB vrh glave, če ne boš gledal ravno YT. Najprej sva močno šparala s tem prenosom, kasneje pa sva videla, da ga nama ogromno ostaja in sva ga včasih uporabila tudi za ne-nujne zadeve (glasba v avtu, (video) klici preko Viberja). Pred tem sem klical samo z WiFi-ja, saj je v njihovih Starbucksih WiFi svinjsko hiter. Po 26 dneh sva porabila približno vsak po 500 MB. Brez preseravanja bi verjetno porabila vsak okrog 100-150 MB. Je pa ogromno lokacij z odprtim WiFi-jem, tako da načeloma bi se dalo tudi brez. Je pa seveda precej lažje z.

jernejl ::

T-Mobile ima prepaid Tourist Plan - 2GB, 21 dni, 30 USD (+davek). Kartica se dobi v njihovih štacunah po ZDA.
https://prepaid.t-mobile.com/prepaid/ma...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

Gogo ::

tule poglej: https://www.androidauthority.com/best-p... pa se odloči.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

blue ::

Za obiskovalce priporočam h2o wireless
(AT&T omrežje) sim kartico si preko amazona naročiš za $0.01..

stefi91 ::

zdravo BLUE lahko kak link za to da se nabavi v ameriki omrezje sim kartica pa kake so cene kej naprimer za kake 3tedne kaj se splaca kupit da je poceni pa da je dost intrneta itd hvala lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440908 (17254) VrtniPalcek
»

Roaming, mobilni operaterji in odprte meje (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7614681 (10122) vjreh43WAEFS
»

Potovanje v ZDA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11013376 (8811) Gogo
»

Telekom - mobilni podatki in tujina?

Oddelek: Mobilne tehnologije
162753 (2306) mojster_joni
»

Zblojena globalizacija alias zakaj je v Ameriki ceneje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
517346 (5572) T0RN4D0

Več podobnih tem