» »

Legalnost "norih" (psilocybe) gob

Legalnost "norih" (psilocybe) gob

1
2
»

gendale2018 ::

blackbfm je izjavil:

niso gobe ampak čiste snovi


seveda ne moreš vedet kaj točno dobiš, niti kako škodljivo lahko vpliva kljub temu da je kemično lahko snov podobna.. naravne stvari so preverjene skozi stoletja, pa že tu je nevarnost, tako da po pameti

terstiraš lahko z določenimi snovmi, ki jih lahko kupi vsak (to sicer ni 100%, ampak je poceni in boljše kot nič), če te res skrbu daš daš v laboratorij analizirat (recimo https://energycontrol-international.org...

lohk ti pa povem da je ok trgovina in dobiš kar naročiš :D

silim pa seveda ne nobenega, tko da komur ni do tega naj ne uporablja :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

shadeX ::

blackbfm je izjavil:

Zakaj pa, točno? A travo tud šteješ sem?


been there done that, te zadeve ti ne dajo dobesedno nič, samo brezvezne blodnje.. tudi travo


Zanimivo. Meni odkar je bila trava predstavljena jo uporabljam kot orodje, katerega uporabljam za:

- Sprostitev
- Delo

Kar je važno je da vsak posameznik spozna koliko potrebuje (in kakšna vrsta mu ustreza), da pride do željenega efekta. "Blodenj" kot jih opisuješ, sicer ne maram... mi je pa všeč, ker mi trava omogoča preklop na povsem drug način razmišljanja, ki ga trezen ne bi nikoli dosegel, kar je sploh za delo ključnega pomena. Ne verjamem, da bom kot ti spoznal, da je trava slaba, ker sem do sedaj videl samo njeno pozitivno stran.

Seveda se zadevam po potrebi (načeloma 1x vikend - sprostitev) in 1x na teden (delo). Takrat si zapišem vse svoje misli, ideje v knjigo in nato drugi dan trezen preberem še enkrat skoz, kjer ostane nekje 30% stvari, ki jih potem tudi uporabim oz. zrealiziram.

Phantomeye ::

blackbfm je izjavil:

V kolikor sicer nisi kakšen psihotik ti bo odlično in priporočam


Tole je slab nasvet, saj imaš lahko prikrito psihično bolezen ki se je ne zavedaš in gobe/trava so lahko točno tisti trigger ki sproži vse. Ta snov v gobah ni tam zato da bo ljudem fajn da bodo tripal brezskrbno, ampak je v osnovi strup s katerim se goba brani.


Ja, tudi hren, feferoni, ingver, tobak (nikotin) kava (kofein)... vsebujejo snovi, ki so primarno namenjene obrambi pred škodljivci. Ampak mi ljudje v tem uživamo.

Meglenko ::

Kaj pa če jst dva growboxa iz Slovenije pošiljam po pošti v Črno Goro? Namreč kolega me je prosil naj mu naročim dva growboxa iz Nizozemske na svoj naslov v Sloveniji in mu potem iz Slovenije pošljem v Črno Goro, ker on ne more direktno naročiti.
Ali lahko imam kakšnih težav, če dva zapakirana growboxa pošljem po pošti iz Slovenije v Črno Goro?
Hvala vnaprej!

borisk ::

meh, lahk jih maš za solato al pa feferone....

Bob Rock ::

Meglenko je izjavil:

Kaj pa če jst dva growboxa iz Slovenije pošiljam po pošti v Črno Goro? Namreč kolega me je prosil naj mu naročim dva growboxa iz Nizozemske na svoj naslov v Sloveniji in mu potem iz Slovenije pošljem v Črno Goro, ker on ne more direktno naročiti.
Ali lahko imam kakšnih težav, če dva zapakirana growboxa pošljem po pošti iz Slovenije v Črno Goro?
Hvala vnaprej!

Dokler ne pozenejo, ni problema(ce imajo tudi v CG podobne zakone kot mi)...lahko pa startajo ze med transportom, ce dolgo casa traja.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11620822 (754) Horas
»

Halucinogene gobe legalnost in kje kupit

Oddelek: Loža
3713294 (8191) BRBR
»

Nore gobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5514298 (12317) Cervantes
»

Halucinogene gobe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7732576 (15548) Phantomeye
»

ali so to taprave nore gobe?

Oddelek: Loža
2210275 (8907) gendale

Več podobnih tem