» »

Halucinogene gobe

Halucinogene gobe

«
1
2

black ice ::

So te gobe "dovoljene" v Sloveniji?
Zelo verjetno ne, ampak vseeno vprašam ker sem že nekaj iskal pa ne najdem / nisem zmožen najti. :|

gzibret ::

Dovoljene niso, rastejo pa ;)
Vse je za neki dobr!

PaX_MaN ::

Če hočeš koga fentat, ker se ti zdi njegova glava od hudiča in se potem zgovarjati, da si bil 'psihično nesposoben' or sth, kar.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

black ice ::

<blockquote>Če hočeš koga fentat, ker se ti zdi njegova glava od hudiča in se potem zgovarjati, da si bil 'psihično nesposoben' or sth, kar.</blockquote>

Ja itak. Temo sem odprl zato, ker me zanima če so te gobe kao dovoljene pri nas. Samo vprašal sem, če boš pa ponoči lažje spal ti pa povem da ne nameravam nikogar poslati na obisk k "stvarniku". Zadovoljen?

gzibret hvala na konkretni informaciji. Mogoče veš kako je pa s tem v ZDA? Glede na to da na veliko prodajajo te stvari preko interneta... Saj vem, verjetno kot z marihuano - kao za raziskovalne namene ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Yohan del Sud ::

Nisem konzumator teh zadev, ampak glede na čuto je zadevanje z gobami bolj podobno ruski ruleti (če nisi ravno dr. mikolog). Imaš jih pa puno v gozdu nad svojo hišo če veš kaj iščeš. Baje.
www.strancar.com

black ice ::

Nisem konzumator teh zadev, ampak glede na čuto je zadevanje z gobami bolj podobno ruski ruleti (če nisi ravno dr. mikolog). Imaš jih pa puno v gozdu nad svojo hišo če veš kaj iščeš. Baje.


Ja, to je res. Vendar nisem ne specialec kar se gob tiče, niti me ta možnost ne mika...

IceIceBaby ::

Dvomim, da so v USA legalne. Nekaj časa nazaj so se v Amsterdamu prodajale v določenih trgovinah. Imeli so jih pakirane v plastične lončke v hladilnikih :) Ampak pred časom so jih tudi nizozemci prepovedali, če se ne motim.

PacificBlue ::

Ja nizozemci so jih prepovedali. Je pa v Sloveniji jih možno najti na Smrekovcu,kot še verjetno kje drugje.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

gzibret ::

> Mogoče veš kako je pa s tem v ZDA?

Na žalost ne vem, samo vseeno dvomim, da so legalne.
Vse je za neki dobr!

Tear_DR0P ::

zadaneta tudi rdeča in panterjeva mušnica - samo je vprašanje če si jih brez skalpela in mikroskopa sposoben dozirati tako malo, da se ne bi resno zastrupil in umrl
jeba z gobami je v tem, da ne veš kako dobra letina je in koliko česa vsebujejo
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

koyotee ::

ah, mušnic nebi blo treba lih s skalpelom, kak gram, 2 suhih :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

gzibret ::

Tear_drop - prosim, da ne kvasiš več neumnosti, da ne boš imel kakega nadobudnega mladeniča na vesti! Resno.
Vse je za neki dobr!

dolenska ::

hmm ko sem bil mali star tam okol 6let, sem šel z bratom in s prijatlom na travnik. tam je bila jasa kjer smo nabral une lišaje al gobe ki rastejo na drevesu. no zvili smo jih in prižgali. nekaj časa smo sedeli in vlekli tisti dim. vsebolj je vse postajalo smešno in moj frend je postajal malce zelenkast. vsi smo istih let.
takrat je bilo vse smešno in zabavno. dobr da nam je ugasnil dim in da nismo več prižgali ker buh veče bi sedajle pisal tale post.
vglavnem s tem se ni za igrat in kaj kmalu se lahko zgodi kaj tragičnega.

mi smo dobro uro sedeli na travniku potlej smo pa šli domov. potlej nas je bolela glava, bruhali smo....
stari brez veze...

black ice ::

hmm ko sem bil mali star tam okol 6let, sem šel z bratom in s prijatlom na travnik. tam je bila jasa kjer smo nabral une lišaje al gobe ki rastejo na drevesu. no zvili smo jih in prižgali. nekaj časa smo sedeli in vlekli tisti dim. vsebolj je vse postajalo smešno in moj frend je postajal malce zelenkast. vsi smo istih let.
takrat je bilo vse smešno in zabavno. dobr da nam je ugasnil dim in da nismo več prižgali ker buh veče bi sedajle pisal tale post.
vglavnem s tem se ni za igrat in kaj kmalu se lahko zgodi kaj tragičnega.

mi smo dobro uro sedeli na travniku potlej smo pa šli domov. potlej nas je bolela glava, bruhali smo....
stari brez veze...


dvomim da so lesne gobe halucinogene :)

Tear_DR0P ::

@gzibret in ostali
eden izmed simptomov zastrupitve z muskarinom so halucinacije - posledica pa precejkrat smrt - to niso buče. torej če želiš halucinirat od gob, lahko tudi z mušnico, lahko pa kar s ciankalijem, da bo hitreje konec
ja lahko se zadaneš z mušnico - sem videl človeka ki se je in je preživel (bil sem tam od trenutka ko je rekel da bo mušnico pojedel, pa do trenutka ko se je z avtom odpeljal domov) - bral pa dosti o ljudeh, ki jim ni uspelo - tako da če nimate samomorilskih nagnjenj ne poskušat - tudi psilocibink ne.

gobe so super stvar, lepo jih je opazovati, v naravi, razumeti kako delujejo (psilocibinke so na primer gniloživke, "jejo" mrtvo travo, zato jih najdete v parkih in na pokopališčih), prav tako pa je zanimivo poznati njihove strupe - kjer recimo zelo užitna tintnica (ki jo je btw tudi zežko pripraviti, ker hitro propada), pomeni resne zastrupitve, v kolikor pijete alkohol

še enkrat - uživanje mušnic je smrtno nevarno!!
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

t3hn0 ::

halucigene gobice so dobi pri "lokalnih preprodajalcih drog"...

tako da ti priporocam da malce popvrasas kaksna je kej zaloga naokol. vendar ti pa ne priporocam takojsnega nakupa, pred tem bi bilo fajn, ce vzames nekaj testnega vzorca za probat, ce je zadeva vredu ;)

cene se gibljejo nekako 10eur/g, za efekt halucinacij pa je ponavadi potrebnih 1-2g (odvisno od kvalitete).
^.^

gzibret ::

Amanita muscaria in Amanita pantherina sta resda halucinogeni, samo je toliko variatet, pa tudi jakost se spreminja od rastišča do rastišča. Nevarnost je tudi, da lahko dež spere krpice in rdečo ali rumenkasto barvo, pa jo lahko čudovito zamenjamo z Amanita phalloides. Ta pa ti uniči jetra.

V glavnem - pustite mušnice pri miru.

Poleg tega imamo tudi rod Psilicybe (najbolj znana je Psylocybe cubensis). Pri njih pa je velika nevarnost z zamenjavo s prav tako smrtno nevarno (in tudi halucinogeno) Inocybe geophylla ali pa smrtno nevarno in nič kaj halucinogeno Cortinarius orellanus.

V glavnem... kupite gobe v coffee shopu, če jih je že glih treba jest.
Vse je za neki dobr!

imagodei ::

For the record: Rdeča mušnica je nevarna! Vendar pa je bistveno manj nevarna, kot to navajajo običajne gobarske knjige. Efekti v manjših dozah so med drugim tudi halucinacije, v večjih dozah pa lahko pride tudi do kolapsa centralnega živčnega sistema, izgube zavesti, krčev in kome. Smrtne žrtve so ponavadi otroci. V manjših količinah jo včasih uporabljajo kot rekreativno halucinogeno drogo, ni pa to pogosta praksa, ker učinki niso preveč zadovoljivi.

Panterjeva mušnica je pa hudičevo nevarna, PERIOD. Vsebuje mnogo več muskarina, kot rdeča mušnica, zato se z njo ne igrat.

Psilocibinke so povsem druga klasa in niso pretirano nevarne, kar se tiče direktnega učinka na zdravje (vožnjo pod vplivom npr. močno odsvetujem; prav tako kakršno koli jemanje te droge brez prisotnosti prisebne osebe). Kako je z zamenjavo z drugimi gobami ne vem, ker jih nikdar nisem nabiral v naravi. Opozorilo je pa na mestu... Tako kot pri vseh drugih gobah - če niste prepričani, kaj nabirate, ne nabirajte in ne jejte spljoh!
- Hoc est qui sumus -

black ice ::

Torej: Psylocybe cubensis so te halucinogene gobe.
Nekje sem že zasledil to ime, se mi zdi da na wikipediji...

The Player ::

jp z rdečo mušnco se da zadevat in celo vem recept!
Glasi se tkole:
- najdš mušnco
- jo 4-krat prekuhaš v vreli vodi vsaj po 30 minut
- potem jo narežeš na majckene koščke in jo spečeš z jajcem
- ko je "jed" pripravljena odkriznete en grižljaj, dobro prežvečite in NUJNO pljunite ven!

Recept ni moj, zato ne odgovarjam na posledice in stranske učinke. Pa tudi, če recepta ne bi poznal, lahko rečm sam to: Rdeča mušnca je smrtno nevarna!

c0dehunter ::

Lol :\
Pjep, če bi rad magic mushrooms, pejt to pjeba ko prodaja ganđo, in mu preprosto reč da rabiš 1g gobic. On bo že vedel kje jih dobit (sigurno ne v goši).
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

PacificBlue ::

Včeraj sem zaužil 30 g surovih halucigenih gob. Trip je trajal od pol 11 do 5 zjutraj. Rezultat? The most profounding experience of my life.8-O
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

Doman ::

30g surovih je priblizno enako 3g suhih. Si lahko predstavljas kako je bilo meni ko sem pojedel 6g suhih :)

PacificBlue ::

Si predstavljam.:) In upam,da si bil kje v naravi in ne doma zaprt v sobi...8-O
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

c0dehunter ::

S prijatli že dolgo načrtujemo podvig - vsak 1g >:D Upam da bomo to uspeli realizirat čimprej.
Strah me je edino, da ne bi bla kje v bližini kaka prometna cesta, jaz bi pa videl morje (brez zajebancije).
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Doman ::

Ponavadi nimaš takih hardcore halucinacij kot na tripu. Nekje v podzavesti še vedno veš kaj počneš.

PacificBlue ::

Najbolje je to početi kje v gozdu, na samem. Druženje z "normalnimi ljudmi" takrat ni priporočljivo..Vsaj za izkušnjo, je kr moteče.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

c0dehunter ::

Kaj bi ti moglo to delat, če bi vzel v vremenu, kot je danes - nevihte, bliskanje, strele >:D

Kako dolgo pa traja to (1g)?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

ivanuscha ::

Pacificblue, Doman - dej prosim mal povejta kako je to zgledal, kakšni so bli filingi in kaj sta vidla! 8-)

Doman ::

Huda preiskusnja psihicne stabilnosti. Zelo poglobljeno sem razmisljal o treh stvareh hkrati. Predmeti so bili bolj podolgovati, svetle barve so žarele, zidovi so bili pinki, luči pa rdeče barve. Zelo močno pospešeno švicanje, ki začne v dlaneh. Vse okoli tebe se ustavi, da o tem, da se ura dobesedno ustavi, ker je 10min kot 3ure :) Sneg je bil rdeč, o lučeh, nasproti se vozečih vozil, pa raje ne bom zgubljal besed...
Ne glej se v ogledalo, izklopi telefon, bodi v prijetni družbi in uživaj v tem novem svetu. Gob ne podcenjuj, ker znajo biti zelo pasje, prav tako pazi tudi na plesen, ki jo lahko dobiš na črne trgu. Še najbolje je, da si naročiš trose in si posadiš gobe v en akvarij. Boš bil vsaj dobro prepričan o kvaliteti gob, ker je pri gojenju gob potrebno zelo pazit na sterilnost, ker se goba zelo hitro okuži. Pri nas gob ni skoraj nikoli, pa še takrat so zelo slabe, zato imaš lahko na polici namesto akvarija z ribico, akvarij z gobami :)

Imaš pa na forumu shroomery.com,konoplja.org&drogart ter drugih podobnih straneh ogromno informacij o gobah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Doman ()

PacificBlue ::

Jaz bi dodal še to, da prvi del tripa je zelo kul, smeh(stvari so smešne za umret dobesedno) in take fore..Ampak stvar prihaja počasi, kot v valovih..zelo je občuten občutek v želodcu, prav kot nekakšno žgečkanje, kot da bi tista kepica gob v trebuhu oddajala veliko energije, ki se iz želodca širi po vsem telesu. Pazit moraš tudi na to da se ne sliniš..ker takrat ti je lahk slabo. Sem imel občutek, do neke točke, da to je to..da več me ne bo več prijelo..sem bil kr rahlo razočaran, da nisem vzel več..Ampak vseeno bilo je fajn..prav nabit si z energijo(recimo ob 10 zvečer sem bil direkt za v posteljo, z gobicami pa mi je uspelo brez kakršnega koli zehanja preživet do 5 zjutri:)..tisti prvi del, ki traja približno 2 uri(ampak glede časa, kot je že povedal Doman je tu brezveze govoriti, ker čas se takrat tako razvleče, da ne moreš verjet) je tisti talepši del..potem pa ko gobice začnejo popuščati, potem pa vidiš zakaj se imenujejo "nore gobe":).Tisto kar prihaja potem je kot kakšen "brainstorming"..prehajanje med tem svetom in svetom , ki ti ga pokažejo gobice.Imel sem močan občutek povezanosti z vsem kar obstaja..zelo zanimivo je recimo da dobesedno spoznaš oz. uvidiš namene človeka..ali so njegovi nameni slabi ali dobri..ob človeku ki ima bolj negativne misli, se prav počutiš nelagodno. Tvoja čustva so takrat veliko bolj dojemljiva..da bi te kdo recimo takrat kaj užalil ali besedno napadel..počutil bi se ful v bedu.
Kakršne koli stvari takrat početi je skoraj nemogoče..zelo težko se je skoncentrirati, brati recimo je zelo težko..
Potem predmeti oddajajo bolj izrazite barve, recimo že oči kolegov so veliko bolj sijale..vem, da ko sem šel na malo potrebo za en travnik, sem vmes gledal tisto neverjeno zeleno travo, vse je valovalo..skoraj bi me potegnilo noter:)Zanimivo je če zapreš oči..jaz sem opazoval prav mavrične vzorce, kot nekakšen fraktale, ki so se gibali in zvijali..bolj proti koncu tripa sem videl malo tega tudi če sem imel odprte oči.
Ampak vsi ti pojavi niso nič v primerjavi z tistim kar se dogaja v tvoji glavi, v tvoji zavesti..Vmes smo resno razmišljali, da bi vzeli še več, ampak po tistem ko gobice začnejo popuščati pa si želiš, da en lep čas tega ne bi več poskusil. Samo moraš se kontrolirat, ne smeš zapadit v te hude "flashe".Meni je recimo proti koncu zelo pomagalo da sem kdaj pa kdaj pogledal v nebo. Imel sem pa drugače občutek velikega razumevanja stvari..prav spraševal sem se in dobival odgovore nazaj..ampak veliko tega se potem tudi ne spomniš.Pod vplivom teh gobic sem imel občutek, da je vse iluzija, kar nas obdaja.

Zelo zelo pomembno pa je okolje v katerem se nahajaš, najboljša možnost je da se gre nekam v gozd ali pa naravo, čist na samo..takrat je izkušnja najbolj močna.Pa še to alkohol in gobice ne spadajo skupaj.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

c0dehunter ::

Looks good enough. I'll take it. :D

Kolikor sem bral, tudi niso škodljive, če jih naprimer vzameš samo enkrat.. Gobice se mi tudi ne zdijo nič slabega, oz. da bi na to gledal kot na kakšno resnejšo drogo, ki so pa res nevarne in zasvojljive ;(
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

koyotee ::

In katera droga je zate res nevarna in zasvojljiva?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

PacificBlue ::

@koyotee

Kemija je sranje, vse kar pride iz narave pa je v redu. Ampak kot pri vsaki stvari, tudi tu ne smeš pretiravati. Pa gobice nikakor niso zasvojljive..prej nasprotno.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

BuBBle.D ::

c0dehunter: četudi boš vzel 1g zelo dobrih gob, halucinacij ne boš imel, le smeha ne bo manjkalo.
|MSI MPG Z690 EDGE|Intel Core I7-13700K|64GB Viper Steel 3600Mhz|
|Zotac Trinity 3090 OC|EK-Nucleus AIO CR360 Lux D-RGB|
|ASUS TUF Gaming GT501|Corsair AX1200W|Samsung Odyssey G7 32"|

OrkAA ::

PacificBlue: Saj tudi kemija pride iz narave, al jo slučajno začaramo? To ločevanje je malo mimo za moje pojme.

Valvoline ::

Upam samo da tele poste ne bo prebral kakšn škifec iz narko oddelka :=) lol
Drugače pa... Not a bad idea man,realy......

PacificBlue ::

Saj tudi kemija pride iz narave, al jo slučajno začaramo? To ločevanje je malo mimo za moje pojme.


Ja vem, sem se mal nerodno izrazil..verjetno pa tk veš kaj sem mislil.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

hokuto ::

Kemija je sranje, vse kar pride iz narave pa je v redu.

Je jasno ja kaj si mislil, samo nisi pa tega dobro pre-mislil. Ze samo v tej temi malo nad tabo imas veckrat omenjene cisto naravne zadeve, ki nikakor niso v redu (tu ciljam na strupene gobe, ce tvoj uvid morda ni vec na shrooms-level ;), pa so dalec od edine ali vsaj redke zadeve, ki "pride iz narave", pa ni "v redu".
doke!

PacificBlue ::

@hokuto

Ne dlakocepi:)

Sibirski vrač ti bo verjetno dal vedeti, da so tudi rdeče mušnice v redu. Vse se da..samo preklemano dobro morš poznat zadeve pa je.
|AMD Ryzen 7800X3D|Phantom Spirit 120|ASUS ROG Strix B650E-E|Samsung 990 Pro|
|64GB G.Skill Trident Z5|ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC|
|Seasonic Vertex GX-1200|Thermaltake CERES 500|Dell Alienware AW3423DWF|

c0dehunter ::

Slabe droge in res škodljive?
Razne sintetične snovi, mešanice, ki ne veš kaj je noter (ali pa).
Da si lažje predstavljaš - en primer:
Weed, gobice - naravna stvar; Trde droge - kemijske zmesi, mnogo bolj agresivnejše.
Primerjava bi bila tablete, ki jih kupiš v lekarni in "domača" lekarna, ko si zdraviš bolezen z rožami, ki niso tako agresivne kot tablete.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Tear_DR0P ::

ki ne veš kaj je noter

Weed, gobice - naravna stvar;

kdo ti pa garantira sestavo za tele?
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

t3hn0 ::

Tear DROP: samo ta ki to vzgoji ;)

vendar pa se ve da je veliko zadev (trava na prvem mestu) spricanih z drugimi substancami...
^.^

c0dehunter ::

As with many psychoactive substances, the effects of psychedelic mushrooms are subjective and unpredictable. A common misconception, even seen in the professional environment, is that the effects experienced from psilocybin are due to a poisonous nature of the compound, yet the National Institute for Occupational Safety and Health, a branch of the Center for Disease Control, rated psilocybin less toxic than aspirin.[13] The intoxicating effects of psilocybin-containing mushrooms typically last anywhere from 3 to 7 hours depending on dosage, preparation method and personal metabolism.[14][15]
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Tio2 ::

Kupi na holandski set za gojenje gobic, dobis ga po posti, spore niso nedoveljene.

Lahko odpres anonimno postno st. ali pa stvar lahko dobis v bliznji drzavi vedno preko poste.

V par tednih znam, da imas koncen proizvod, ki si ga samo ti tikal, tako, da ne bo kakega popravka, ki ga dilerji poznajo..

lp

Tear_DR0P ::

tehno tisti ki vzgoji ganjo, ti ne more garantirati % katrana in % THCja, niti procentov kakih drugih reči - prav tako ti "gobar" ne bo sposoben ugotoviti koliko česa vsebuje goba - in si z nakupom "naravnih" zadev enako slep, kot s sintetičnimi drogami
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

OrkAA ::

V določenih primerih bi znala bit "kemija" celo bolj varna, ker je proizvajalec sam točno izračunal kaj in v kakšni količini je dal noter.

C_maniak ::

ja, ČE kupuješ od proizvajalca. drugače pa pri kemiji dosti lažje vmesnih 10 dilerjev doda not kar hoče in kolikor hoče.

Tio2 ::

ja, za nekatere dilerji ne obstajajo, pac ce nisi od prijatelja kupil, je to 97% rezana stvar, kar daj analizirat.

imagodei ::

Tio2> "kar daj analizirat"

Seveda, na policijo javi, da imaš drogo doma in da bi jo rad dal analizirat. To je najbolj poceni. Pa če imaš slučajno večjo količino doma, dobiš še brezplačno sobo v hotelu ****.
- Hoc est qui sumus -
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

halucinogene gobe in ayahuasca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11620729 (661) Horas
»

Halucinogene gobe legalnost in kje kupit

Oddelek: Loža
3713243 (8140) BRBR
»

Kdo pozna te gobe? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7223796 (16465) Nagi Bator
»

Halucinogene droge (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6915161 (13249) gendale

Nore gobice v naravi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16341338 (28807) Gandalfar

Več podobnih tem