» »

Samsung smart tv in usb problem

Samsung smart tv in usb problem

Laki_ laik ::

Imam samsung ue32d5500 in do sedaj nisem imel problemov z gledanjem filmov iz usb ključeka.Zdaj pa sem danes poskušal gledat iz novega patriota 128Gb ključeka pa mi začne predvajat film vendar vse na nekaj sekund prekine in se vrti kolešček kot ko za nalaganje in potem zopet predvaja nekaj sekund in poten vse ponovno.Se da kaj storiti ali ni pomoči.Ključek je formatiran v ntfs formatu.
Hvala
Lp

Mare2 ::

Prečekiraj ključek v računalniku, poskusi tudi Fat32. :)

Laki_ laik ::

Fat32 mi ne koristi ker podpira le do 4gb datoteke/filme.Ključek je formatiran v ntfs prav zaradi tega ker iz njega želim gledat večje filmčke.

Z dosedanjim adata 8gb ključkom ni nikoli bilo težav in je tudi v ntfs formatiran.Predvajanje iz ključeka v računalniku deluje bp.

Zgodovina sprememb…

Han ::

Nekateri ključki niso kompatibilni, poleg tega je lahko problem tudi v samem video zapisu. Slednje lahko rešiš z MKVToolNix programom. V "mkvmerge GUI" prej dodaj parametra --engage no_cue_duration in --engage no_cue_relative_position (Output zavihek).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Laki_ laik ::

Nikjer nisem zasledil da nebi bil ta ključek kompatibilen.Govora pa je o tem ključku : https://www.ceneje.si/Izdelek/5179806/r...
Nikjer nisem zasledil da nebi bil kompatibilen z samsungovimi tv-ji.V video zapisu ni problem ker sem poskusil isti film na adati in na tem patriotu in na enem dela na drugem pa ne.

Han ::

Verjetno je problem v kapaciteti. Do 64 GB bi moral delovati brezhibno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Laki_ laik ::

Nevem.Mi pa prenosni trdi disk(1tb) deluje brez problema in film predvaja tako kot mora.

Han ::

Kot že rečeno, dočeni ključki niso kompatibilni. Imam starejši SanDisk Contour 16 GB, ki ne deluje na nobenem Samsungovem TV.

TOP ::

Laki_ laik je izjavil:

Nevem.Mi pa prenosni trdi disk(1tb) deluje brez problema in film predvaja tako kot mora.

Točno tako kot pri meni stem ,da tud primeni z določenih USB ključev je prekinjalo in zato uporabi 1tb disk,včem je problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Laki_ laik ::

Problem je v tem ker trdi disk ni moj.Ključek sem pa nabavil glih zaradi tega da ga bom rabil za gledanje filmov.

Han ::

Če ga ne moreš porabit nikjer drugje, ga vrni in vzemi drugega. 64 GB ADATA S102 PRO preverjeno deluje, mogoče tudi 128 GB.

https://www.nakupovanje.net/izdelki/rac...

https://www.nakupovanje.net/izdelki/rac...

Poskusiš lahko še tole:

ImageUSB -> Zero USB drive -> format.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Laki_ laik ::

Da dopolnim gled mojega problema.Včeraj priklopil ponovno usb ključek in poskušal predvajat film in gre brez problema kot da nikoli nebi bilo nič.Torej nevem kaj je bilo ampak sedaj se je vse uredilo samo od sebe.
Hvala vsem.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 64 GB ali 128 GB USB Ključ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509536 (5685) Han
»

USB ključ, čim hitrejši

Oddelek: Strojna oprema
223077 (1435) zzitop
»

kateri usb kljuc (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6714050 (11625) knap
»

Hiter usb 3.0 ključek

Oddelek: Kaj kupiti
305109 (4197) trojnis252

Več podobnih tem