» »

UFC - tema

UFC - tema

««
13 / 20
»»

49106 ::

Chimaev-Burns sem prespal, sem pa gledal "izrezek vseh udarcev" in po tem sodeč lahko trdim, da je dobil izenačen dvoboj. Oba sta bila blizu (T)KO-ju, nisem pa videl konkretnega wreslanja. Naslednji naj bi bil Covington, bo pa problem kardio, sploh ker bo najverjetneje 5 rund in ne 3.

Gledati sem začel proti koncu druge runde, ko je Sterling imel Jana na tleh. Tudi tretjo je dobil, četrto in peto pa izgubil. Sherdog "sodniki" so drugo rundo ocenili celo 10-8.

The Official Result
Aljamain Sterling def. Petr Yan via Split Decision (48-47, 47-48, 48-47)

Sherdog Scores
Jay Pettry scores the round: 10-9 Yan (48-46 Sterling)
Tristen Critchfield scores the round: 10-9 Yan (48-46 Sterling)
Tyler Treese scores the round: 10-9 Yan (48-46 Sterling)




Pričakoval izjemno izenačene dvoboje in (simbolično) stavil na vse tri outsiderje, ampak samo Zombie je imel upravičeno kvoto 6 :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

Mi ni uspelo gledati preveč pozna ura.


Alexander Volkanovski je premagal Chan Sung Jung TKO

Aljamain Sterling po sodniški odločitvi premagal Petr Yan. Tukaj sem presenečen.

Khamzat Chimaev po sodniški odločitvi premagal Gilbert Burns. Tokrat Khazmat ni zmagal preprečljivo nekateri celo pravijo, da ni ?

Za borbo Aljamain Sterling in Petr Yan je potrebno pogledati samo prvo rudno. Rundi 2 in 3 sta od Sterlinga, rundi 4 in 5 od Yana.

Torej za koga točkuješ prvo rundo, tisti je zmagal borbo. Moram še enkrat pogledati, ampak moj prvi vtis je bil, da je Yan bil boljši v prvi rundi, bil je bolj aktiven, imel je iniciativo, držal je center oktagona, je pa res, da neke akcije po mojem spominu ni bilo.

P.S.: Preden sem odposlal moje sporočilo, sem malo poguglal po netu, kakšno je mnenje. Če izvzamemo Sherdog forum, kateri je bolj navijaški kakor strokoven, je mnenje, da je Yan prvo rudno odnesel. Istega mnenja je tudi Dana White, kateri pa vseeno ne bo takoj dopustil tretjega dvoboja, kar mislim, da je pravilno. Saj nima smisla gledati samo dveh borcev kako se borita v razponu 2 ali več let.

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

Mi ni uspelo gledati preveč pozna ura.


Alexander Volkanovski je premagal Chan Sung Jung TKO

Aljamain Sterling po sodniški odločitvi premagal Petr Yan. Tukaj sem presenečen.

Khamzat Chimaev po sodniški odločitvi premagal Gilbert Burns. Tokrat Khazmat ni zmagal preprečljivo nekateri celo pravijo, da ni ?

Brez skrbi, je zmagal, problem je samo, da je večina ljudi verjetno pričakovala konec v prvi rundi ali vsaj do konca borbe in je torej Burns presegel pričakovanja, Khazmat pa jih ni niti dosegel, kaj šele presegel. Je pa res, da bi lahko bilo kateri borec bil kdaj koli knokavtiran. Oba sta bili blizu tega, Khazmat celo večkrat kakor Burns.

Tako da so tudi sodniki enoglasno dodelili zmago Khamzat Chimaevu. Opazil sem, da se je njegov trener med borbo zeloooo razjezil nanj, ne vem pa, zakaj. Izgleda, se ni držal taktike in je zato bil celo 2-3 v nevarnosti KO-ja. Sem menja, da je taktika borba bila nespametna, podobno kakor Justin Gaethje na začetku kariere. Atraktivno, ampak vedno na robu. Po moje trenerja sploh ni poslušal, hotel je samo zmagati z predajo ali KO, ne pa z odločitvijo.

To te lahko drago stane, Justin Gaethje je to tudi izkusil in sedaj se bori dosti bolj taktično. In zato pač malo manj atraktivno.

oo7 ::

Ta vikend UFC 274




Upam, da Gaethje vzame pas Oliveiri. Oliveira je dober na tleh kako je pa kaj Gaetthje na tleh ?

oo7 ::

UFC 274: Pre-Fight Press Conference

oo7 ::

Charles Oliveira to be stripped of lightweight belt after failing to make weight for UFC 274

Oliveira came at 155.5 pounds, a half-pound over the limit for a lightweight title fight. As a result, the title is now considered vacant -- and Saturday night, only his opponent, Justin Gaethje, is eligible to win the belt. This would have been Oliveira's second title defense.

https://www.espn.com/mma/story/_/id/338...

oo7 ::

Charles Oliveira ob naslov zato, ker je bil pretežak 200 gramov. Škoda sem se veselil borbe.

oo7 ::

Aja borba se lahko še vedno zgodi in če zmaga Justin bo dobil pas če zmaga Oliveira ne dobi pasu.

Ganon ::

Mene bolj skrbi za Fergusona. Chandler ga bo ubil.

drvo ::

Dobra fajti. Jaz navijam za Rose, Fergusona in Gaethje-ja. Tony je pa norec, nikoli ne veš v kakšni izvedbi ga dobiš. Chandler pa ima zaenkrat tudi negativno bilanco v UFC, res pa je, da je imel top nasprotnike.

oo7 ::

Ferguson je tank :)

oo7 ::

drvo je izjavil:

Dobra fajti. Jaz navijam za Rose, Fergusona in Gaethje-ja. Tony je pa norec, nikoli ne veš v kakšni izvedbi ga dobiš. Chandler pa ima zaenkrat tudi negativno bilanco v UFC, res pa je, da je imel top nasprotnike.



Sem navijal za iste kot ti ampak nič se ni izlšo ;(

oo7 ::

Tony prvič v karieri doživel KO in to kar brutalen.

Oliveira pa je bil dvakrat na riti pa v tretje je Gejčija prebrnil na rit in ga zadavil.

oo7 ::

Oliveira rad davi na tleh tako, da je brez vezna borba s Mcgregorjem katerega je klical ob koncu borbe. Upam na borbo Oliveira vs Islam Makarev dva mojstra na tleh >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

drvo ::

oo7 je izjavil:

drvo je izjavil:

Dobra fajti. Jaz navijam za Rose, Fergusona in Gaethje-ja. Tony je pa norec, nikoli ne veš v kakšni izvedbi ga dobiš. Chandler pa ima zaenkrat tudi negativno bilanco v UFC, res pa je, da je imel top nasprotnike.



Sem navijal za iste kot ti ampak nič se ni izlšo ;(


Ja, v vseh borbah bi lahko šlo v obe smeri. Toni je v prvi imel svoje momente, do atomskega KO, Justin in Oliveira sta šla od začetka na polno, Rose in Esparza pa bi moralo biti, po mojem mnenju, neodločeno, ker sta se 25 minut gledali, Rose je imela 3 udarce več, Esparza pa 2:1 takedowne v katerih ni nobena storila nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: drvo ()

49106 ::

oo7 je izjavil:



Oliveira pa je bil dvakrat na riti pa v tretje je Gejčija prebrnil na rit in ga zadavil.


Daleč od tega, da bi bil v riti. Niti v sanjah si ne bi mislil, da bo borbo do konca kontroliral tako kot je.

oo7 je izjavil:

Oliveira rad davi na tleh tako, da je brez vezna borba s Mcgregorjem katerega je klical ob koncu borbe. Upam na borbo Oliveira vs Islam Makarev dva mojstra na tleh >:D


Oliveira je top lightweight contenderje premagal stoje. (Makhachev, ne Makarev).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

oo7 ::

49106 je izjavil:

oo7 je izjavil:



Oliveira pa je bil dvakrat na riti pa v tretje je Gejčija prebrnil na rit in ga zadavil.


Daleč od tega, da bi bil v riti. Niti v sanjah si ne bi mislil, da bo borbo do konca kontroliral tako kot je.

oo7 je izjavil:

Oliveira rad davi na tleh tako, da je brez vezna borba s Mcgregorjem katerega je klical ob koncu borbe. Upam na borbo Oliveira vs Islam Makarev dva mojstra na tleh >:D


Oliveira je top lightweight contenderje premagal stoje. (Makhachev, ne Makarev).



Ne, da je bil v riti ampak dobesedno je dvakrat padel na rit.

Zadnjih 11 borb katere je Oliveira dobil je bilo 7x submission 2x TKO 1x KO in 1x sodniška odločitev.

oo7 ::

All Angles of Michael Chandler Shocking KO of Tony Ferguson at UFC 274!



BRUTALNO !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

49106 ::

No, ja. Proti Poirierju in Toniju je konkretno uporabljal grapling.

oo7 ::

49106 je izjavil:

No, ja. Proti Poirierju in Toniju je konkretno uporabljal grapling.


Ja samo Toni in Porier verjetno nista tako dobra na tleh kot Islam. Tako, da vprašanje če bi Oliveira hotel Islama sploh imeti na tleh ?

Ganon ::

Jaz se strinjam s Khabibom, naslednji v vrsti za borbo za prvaka, mora biti Islam. In naj prosim nikoli več ne omenijo Conorja, ker postaja prekleto utrujajoče. Klovn je v zadnjih petih letih dosegel eno samo zmago in še to zrežirano. UFC naj bi bila resna organizacija in ne lokalni cirkus.

oo7 ::

Ja samo kdo se zdaj bori za pas, ker ga nima nobeden ?

Rankirani lightveit borci



1 Charles Oliveira

2 Dustin Poirier

3 Justin Gaethje

4 Islam Makhachev

5 Michael Chandler

6 Beneil Dariush

7 Rafael Dos Anjos

8 Gregor Gillespie

9 Conor McGregor

10 Tony Ferguson

Prvo in drugi rankirani ? Oliveira in Porier ?

Ganon ::

Oliveira je prvi tekmec, to je že določeno. Drugega bodo izbrali kasneje, trenutno je neznanka.

oo7 ::

Porierja in Gatheja je premagal nazadnje tako, da bi bilo najbolje, da dobi priložnost Islam.

oo7 ::

Jon Jones vs. Stipe Miocic 'Makes Sense' for UFC Fight This Summer, Says Dana White

https://bleacherreport.com/articles/100...


Jon Jones a big betting favorite against Stipe Miocic ahead of potential heavyweight debut

https://thebodylockmma.com/ufc/jon-jone...

oo7 ::

UFC 275 - 11 junij 2022




Jiri je nevaren in ima zelo zanimiv slog ampak verjetno ga bo Glover zadavil na tleh ?

Prejšnji teden pa se je bivši prvak Jan Blachowiz boril proti Rakiću kateremu pa je odpovedalo koleno.

oo7 ::

UFC 275 zelo zanimiva borba bo tudi Sevchenko vs Santos. Talia Santos ima samo 1 poraz Valentina pa je trenutna prvakinja.

arnecan1 ::

Zadnje čase sem izpadel iz rednega spremljanja borb. Enostavno preveč je vsega.

Bom se malo poskusil poglobiti. Tale Santoseva mi je popolna neznanka.

Glede Čeha in Brazilca bi brez predhodnega razmišljanja rekel vsaj 60:40 za Čeha. Ampak stari maček ni za odpis, ima KO moč, izredne izkušnje in prednost na tleh. Ne bi se čudil, da ga Čeh tepe rundo ali dve, potem pa izgubi.

oo7 ::

Čeh iz stoje ja na tleh pa mislim, da nima šans razen če je zadnje čase treniral samo na tleh. Enako je bilo z Janom.

oo7 ::

oo7 je izjavil:

Čeh iz stoje ja na tleh pa mislim, da nima šans razen če je zadnje čase treniral samo na tleh. Enako je bilo z Janom.


:)) kako sem narobe predvideval - Jiří Procházka def. Glover Teixeira (c) Submission (rear-naked choke)

arnecan1 ::

oo7 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Čeh iz stoje ja na tleh pa mislim, da nima šans razen če je zadnje čase treniral samo na tleh. Enako je bilo z Janom.


:)) kako sem narobe predvideval - Jiří Procházka def. Glover Teixeira (c) Submission (rear-naked choke)

Žal mi je Gloverja, me je presenetil in se boril izredno srčno in dobro za svoja leta,.

Čeh pa nespametna borba, zmagal samo zaradi razlike v letih. Če bi bila ta borba 5 let nazaj, bi bil GLover favorit za zmago in bi to odnesel.

paraboŁa ::

Kakšen title fight, noro! Glover je res pokazal, da še zdaleč ni za odpis.
Celoten fight card je bil hud.

oo7 ::

18 junij 2022 - UFC on ESPN: Kattar vs. Emmett



Main card
Featherweight Calvin Kattar vs. Josh Emmett
Lightweight Donald Cerrone vs. Joe Lauzon
Welterweight Tim Means vs. Kevin Holland
Middleweight Joaquin Buckley vs. Albert Duraev
Lightweight Damir Ismagulov vs. Guram Kutateladze
Middleweight Julian Marquez vs. Gregory Rodrigues





25 junij 2022



Main card
Lightweight Arman Tsarukyan vs. Mateusz Gamrot
Welterweight Neil Magny vs. Shavkat Rakhmonov
Heavyweight Josh Parisian vs. Alan Baudot
Lightweight Thiago Moisés vs. Christos Giagos
Bantamweight Nate Maness vs. Umar Nurmagomedov
Middleweight Chris Curtis vs. Rodolfo Vieira




UFC 276: Adesanya vs. Cannonier


Main Card
Middleweight Israel Adesanya (c) vs. Jared Cannonier
Featherweight Alexander Volkanovski (c) vs. Max Holloway
Middleweight Sean Strickland vs. Alex Pereira
Women's Flyweight Lauren Murphy vs. Miesha Tate
Bantamweight Pedro Munhoz vs. Sean O'Malley
Lightweight Brad Riddell vs. Jalin Turner
Welterweight Robbie Lawler vs. Bryan Barberena
Welterweight Ian Garry vs. Gabriel Green
Women's Flyweight Jessica Eye vs. Maycee Barber
Middleweight Uriah Hall vs. André Muniz
Lightweight Bobby Green vs. Jim Miller
Middleweight Brad Tavares vs. Dricus du Plessis
Women's Bantamweight Jessica-Rose Clark vs. Julija Stoliarenko

Ganon ::

Je bil Cannonier na plačanem dopustu? Niti B od borbe.

paraboŁa ::

Kako sta odboksala Lawler in Barberena :o. Kak volumen ima slednji, nerealno.

Cannonier je po mojem mnenju imel čisto preveč strahospoštovanja do Izzija. Imo bi se moral zagnati vanj kot svinja v frišne buče.

Volkanovski je krajl v svoji diviziji, nič mu ne more blizu, epic.

oo7 ::

23 julij 2022







30 julij 2022

oo7 ::

Danes UFC 277

UFC 277: Final Faceoffs

Ganon ::

Nihče ne bo komentiral, kako je Edwards spektakularno nokavtiral prepotentnega Usmana? Poslal ga je v drugo dimenzijo. :))

Hatchback678 ::

Sem vesel za Edwardsa ker je Usman res tisto klasično Nigerijsko teslo.

Saj ne da je kakšna razlika napram Adesanyi.

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Nihče ne bo komentiral, kako je Edwards spektakularno nokavtiral prepotentnega Usmana? Poslal ga je v drugo dimenzijo. :))



Nisem gledal, sem bil pa malo šokiran nad rezultatom ampak zadovoljen :D Bravo Edwards.

arnecan1 ::

Zelo zadovoljen, da je Usman šel malo spat.

Zelo zadovoljen.

Britanec mi ni polepšal samo dneva, ampak kar cel teden. Ta človek mi res gre na jetra, najbolj med vsemi UFC borci. Adesanya pa je drugi.

In ne. Nima to veze z raso ali Afriko. Francis Ngannou npr. mi je kar simpatičen. Predvsem odkar ga je Stipe prizemljil na tla.

Paddy Pimblett npr. mi gre na jetra. Ali pa Amanda Nunes in predvsem Ronda Rousey.

oo7 ::

UFC 279: Chimaev vs. Diaz



10 SEPTEMBER 2022




Welterweight Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz

Welterweight Tony Ferguson vs. Li Jingliang

Catchweight (180 lb) Daniel Rodriguez vs. Kevin Holland

Women's Bantamweight Irene Aldana vs. Macy Chiasson

Light Heavyweight Johnny Walker vs. Ion Cutelaba

Heavyweight Shamil Abdurakhimov vs. Jailton Almeida

Featherweight Hakeem Dawodu vs. Julian Erosa

Middleweight Jamie Pickett vs. Denis Tiuliulin

Heavyweight Jake Collier vs. Chris Barnett

Women's Featherweight Norma Dumont vs. Danyelle Wolf

Bantamweight Alateng Heili vs. Chad Anheliger

Women's Strawweight Elise Reed vs. Melissa Martinez

Welterweight Darian Weeks vs. Yohan Lainesse











UFC 280: Oliveira vs. Makhachev



22 oktober 2022


Lightweight Charles Oliveira vs. Islam Makhachev

Bantamweight Aljamain Sterling (c) vs. T.J. Dillashaw

Bantamweight Petr Yan vs. Sean O'Malley

Lightweight Beneil Dariush vs. Mateusz Gamrot

Women's Flyweight Katlyn Chookagian vs. Manon Fiorot

Welterweight Belal Muhammad vs. Sean Brady

Middleweight Makhmud Muradov vs. Caio Borralho

Light Heavyweight Nikita Krylov vs. Volkan Oezdemir

Women's Strawweight Marina Rodriguez vs. Amanda Lemos

Featherweight Zubaira Tukhugov vs. Lucas Almeida

Lightweight Jamie Mullarkey vs. Magomed Mustafaev

oo7 ::

Ufc 279 in 280 kar nekaj zanimivih borb.

Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz - tukaj se mi zdi, da Diaz nima šans ?

Charles Oliveira vs. Islam Makhachev - tole bo dobra borba sploh, ker sta oba dobra borca na tleh >:D stavim na Islama

Aljamain Sterling (c) vs. T.J. Dillashaw - Dillashaw mi je precej neznan pa ima tudi že kar nekaj porazov. Škoda, ker ni Petr Yan škoda za tisti ilegalni udarec s kolenom.

Petr Yan vs. Sean O'Malley - tole bo zanimiva borba. O'Malley zaenkrat zelo uspešen ampak nekateri pravijo, da je imel več ali manj lahke nasprotnike ?

oo7 ::

Kar se pa tiče pound for pound rankinga pa je Usman po porazu izgubil kar tri mesta. Prej je bil številka 1.



1 ALEXANDER VOLKANOVSKI

2 Israel Adesanya

3 Charles Oliveira

4 Kamaru Usman

5 Francis Ngannou

6 Leon Edwards

7 Aljamain Sterling

8 Dustin Poirier

9 Deiveson Figueiredo

10 Jiří Procházka

11 Max Holloway

12 Jon Jones

13 Stipe Miocic

14 Petr Yan

15 Brandon Moreno

oo7 ::

Najbolj pa čakam na borbo Jon Jones vs Stipe Miocic v težki kategoriji. Se že kaj ve kdaj bo ? Drugo leto verjetno.

Ganon ::

arnecan1 je izjavil:

Adesanya pa je drugi.


Me je sram priznati, da mi je bil na začetku všeč. Zdaj dobim kurjo polt, ko vidim naduteža. Njegovo vedenje in odnos do ostalih borcev je neprebavljiv. Nujno potrebuje prizemljitev. Zasluži si konkreten nokavt.

Zulf ::

Ganon je izjavil:

arnecan1 je izjavil:

Adesanya pa je drugi.


Me je sram priznati, da mi je bil na začetku všeč. Zdaj dobim kurjo polt, ko vidim naduteža. Njegovo vedenje in odnos do ostalih borcev je neprebavljiv. Nujno potrebuje prizemljitev. Zasluži si konkreten nokavt.

Sj ga bo, Pereira...

lisaac ::

Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz : Meni se zdi ta fight zelo 50:50. O Diazu mislim, da ne rabim zgubljat besed, kariera govori zase. Medtem Chiamev je bil hype, dokler ni naletel na Gilberta Burnsa, ki mu je zadal kar nekaj udarcev in je bila slika Chimaeva čist druga kot pred fightom. Mene ni prepričal v zadnjem fightu, tako da nebom nič presenečen če ga bo Diaz uspaval.

Charles Oliveira vs. Islam Makhachev : Islam se mi zdi podobna zgodba kot Chimaev zgoraj. Pravega fighta sploh še ni imel (razen fight proti Hookerju). Oliviera se mi zdi 2 razreda močnejši nasprotnik. Oliviera je vrhunski stand fighter kot tudi na tleh, medtem ko za Islama to ne velja. Zdi se mi da je tukaj 70:30 na strani Oliviere.

Aljamain Sterling (c) vs. T.J. Dillashaw : Sterling se mi je po tistem prvem figthu z Yannom rahlo zasral..ampak nato ga je v revanši lepo nažgačkau..kljub temu, da je bil velikem pritisku javnosti ravno zaradi prvega fighta. Tle mislim da bo Sterling zmagal.

Petr Yan vs. Sean O'Malley : Oba sta vrhunska fighterja..tud tle gre lahko v katero koli stran, sam pa bom "navijal" za Seana tukaj. Zdi se mi bolj dodana vrednost UFCju kot Yan.


Kar se tiče pa Usmana..skrajni čas da ga je nekdo dobesedno prizemljil..upam, da bo Adesanya kmalu to probal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lisaac ()

49106 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

lisaac ::

49106 je izjavil:



priceless reakcija Alia Abdelaziza v ozadju...trenutek spoznanja, da nimaš nobenega prvaka več pod svojim okriljem
««
13 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Boks (strani: 1 2 3 463 64 65 66 )

Oddelek: Šport
3286394116 (1475) Ganon
»

Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17033611 (27259) Jst
»

Boksarski dvoboj leta z zamudo zaradi težav s spletnim prenosom

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
359447 (6343) Vazelin
»

UFC 200

Oddelek: Šport
142598 (2012) leiito
»

Profesionalni borec v striptiz klubu brutalno pretepel štiri moške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15431595 (25589) Avenger

Več podobnih tem