» »

Nero 6 - Drive is in use...

Nero 6 - Drive is in use...

Alkoman ::

saj vem, da boste nekateri rekli: "pa zakaj instalirate novejso verzijo, ce vam prejsnja normalno dela...":D , pa vseeno bi vas prosil za pomoc. Ko sem instaliral Nerota 6.0.0.11, mi je par cedejev normalno zapekel, potem pa naenkrat, ko dam burn mi izpise sporocilo Drive is in use by another application.
Prej sem zaprl vse programe, kot so Daemon tools..., ki bi lahko bili krivi za to, pa vseeno nic ... Ce pa instaliram staro verzijo 5.5.10.42 pa dela vse normalno.
Prosil bi za nasvete, pa ne recimo taksne, kot so "pa uporabljaj staro verzijo"8-) . Upam, da nisem prezahteven:D

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \

Trinitron ::

Pa uporabljaj staro verzijo! :D Hecam se.

Tut jest mam rajš novejše verzije.:) Torej... Poskusi reinštalirat novejšo verzijo. Če pa to ne pomaga pol pa ne vem. Če ti stara verzija dela uredu, bi ti tut nova mogla.

Alkoman ::

:) tudi to sem ze probal (3x)... pa nalozil all_plugin za nero 6 cca. 7,7MB.
Ne vem, mogoce je kaj na tem, da mi je kar naenkrat (mislim, da je to bil ta Nero 6) moj CD recorder (Plextor 48X24X48) prestavil na PIO nacin, ki pa sem ga seveda nazaj nastavil na DMA. Mislim, da mi od takrat javlja to napako.

Potem pa sem tudi ze odstranil celotni IDE kanal, kjer imam RW, pa odstranil CDRW, pa mi vedno izpise isto opozorilo:|

lp
/// --- I Am What I Am --- \ \ \


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167242 (25440) yani2000
»

Word 2003 in novejša različica

Oddelek: Pomoč in nasveti
61227 (1094) 18zimoni
»

Izšel OpenOffice.org 2.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
6411356 (8988) Jst
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141864 (1501) Predator
»

Konkurenca Nero-tu

Oddelek: Programska oprema
111067 (817) meacho

Več podobnih tem