» »

Bliža se dan, ko bo NASA spet vozila ljudi v vesolje

1
2
»

Unknown_001 ::

Okapi je izjavil:

No ja, če bi lahko prišel v eni uri v Avstralijo, bi bilo to vsekakor dobrodošlo. Zdaj se cijaziš 22 ur.

In kaj manjka letalom? Direktna linija perhaps?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Letalo vozi 20 ur predolgo. Moraš kdaj v kakšnem sedeti 12+ ur, pa boš potem povedal, kaj mu manjka.

Unknown_001 ::

Okapi je izjavil:

Letalo vozi 20 ur predolgo. Moraš kdaj v kakšnem sedeti 12+ ur, pa boš potem povedal, kaj mu manjka.


A ti misliš da boš z raketo ful hitrejši.

Priprave na vzlet itd. procedure plus to da ni vsak dovolj FIT da preživi pospeške ... jup... can't wait.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jb_j ::

Unknown_001 je izjavil:

jb_j je izjavil:

jst navijam za pocen polete v vesolje,
in bo res komercialno potovanje.

tko kot sem 1x že pisu, kombinacija maglev launch sistema (samo je problem, ker bi to moral bit enormno), do končne hitrosti, in potem rocket boosterji. pa moral bi bit s krili, da se ne bi zavrtel po maglev launchu.
al sm samo v googlu to isku, to pa ne vem.

In kam bi potoval? Jaz osebno bi šel kvečjem gor pogledat pa nazaj na zemljo. Bolj kot ne praktično useless doživetje ampak vsaj za lušt bi bilo.


ma ja če smatraš useless doživetje obisk morja in tujih krajev, bi se strinjal s tabo.

samo meni to ni useless.

dobr, majo pa helijev cepelin, samo je high-end, bi pa šel, za par dni par km nad zemljo in oblaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Unknown_001 ::

jb_j je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

jb_j je izjavil:

jst navijam za pocen polete v vesolje,
in bo res komercialno potovanje.

tko kot sem 1x že pisu, kombinacija maglev launch sistema (samo je problem, ker bi to moral bit enormno), do končne hitrosti, in potem rocket boosterji. pa moral bi bit s krili, da se ne bi zavrtel po maglev launchu.
al sm samo v googlu to isku, to pa ne vem.

In kam bi potoval? Jaz osebno bi šel kvečjem gor pogledat pa nazaj na zemljo. Bolj kot ne praktično useless doživetje ampak vsaj za lušt bi bilo.


ma ja če smatraš useless doživetje obisk morja in tujih krajev, bi se strinjal s tabo.

samo meni to ni useless.

dobr, majo pa helijev cepelin, samo je high-end, bi pa šel, za par dni par km nad zemljo in oblaki.


Useless zato ker se porsbi bistveno preveč virov zato da lahko rečeš HOW Nice, Earth really isn't flat. Vedno pa bo pri stroških poleta glavno vprašanje cena potrebne energije da te spravijo gor. In ta ne bo nizka.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starliner je obtičal v orbiti

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
247508 (5656) 7982884e
»

SpaceX-ova kapsula za prevoz ljudi prihaja na ISS

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
176569 (5006) Dr_M
»

Junij 2019: NASIN prvi vnovični polet s človeško posadko

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
55585 (4088) Ahim
»

Boeing in SpaceX bosta vozila ljudi v vesolje, prvi tudi turiste

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
188032 (5878) BigWhale
»

Aprila prvi komercialni polet na ISS

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
84674 (3301) Invictus

Več podobnih tem