» »

Softmod r9700>FireGL

Softmod r9700>FireGL

Hehe ::

a pozna kdo rešitev, kako tazadne firegl drajverje "zmodat" da bodo delale na radeonu9700 - le tazadnji firegl drajverji podpirajo dx9.
oz.
a pozna kdo rešitev, kako sledeči problem v solidworksu2003:
ko maš skico z merami in greš z mišjo čez eno od teh mer, kr zginejo (tko nekak)
lp&v naprej hvala za pomoč

boom-bar ::

Ta zadni drajverji od ATIja ZAHTEVAJO DX9
Legalizirajte mehke droge!!!

Hehe ::

ne mi rečt, da pol delajo samo z aplikacijami spisanimi za dx9. itak da delajo tudi starejše igrce, ki so pisane za dx8...

OwcA ::

ne mi rečt, da pol delajo samo z aplikacijami spisanimi za dx9.

Seveda delajo tudi s strejšimi. Vsak DirectX je kompatibilen za nazaj.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Hehe ::

zdej pa še povejte, kako softmodat drajverje. rivatuner ma samo patch samo za tastare drajverje, ki ne podpirajo dx9 :(

m.i.h.a. ::

Če se ne motim bi poleg pripomočkov za to početje moral dobiti tudi navodila, vsaj jaz sem jih dobil, ko sem nameraval gf 4 4200 spremenit v quadro4. No naredil pa ŠE nisem, ker mam bolj malo časa. Poglej pa na guru3d, za navodila.

Hehe ::

sej problem je v tem, da rivatuner (www.guru3d/rivatuner) ne podpira tanovih drajverjev (se pravi nic dx9)

nikonezna ::

@m.i.h.a. oprosti sam...ne vem pa me ful zanima:P
Kaj pridobiš s tem ko Gf4 4200 spremeniš v quadro4?
brez podpisa

nikonezna ::

Tu se gre le za softmodanje ne??? Ali je treba tudi spajkalnik potegnit vn???
brez podpisa

Hehe ::

tu gre le za sotmod (brez spajkalnika)
softquadro (firegl) mod je 3x hitrjši v cad programih...

m.i.h.a. ::

Pridobiš veliko, res da ne v igrah ampak v programih, kot so razni cad programi, programi za 3d grafiko,... Pohitritve so pa ponekod tako velike, da se stvar vsekakor splača, hitrost karte pa se v nobenem primeru ne zmanjša, torej lahko le pridobiš na performansah. Ampak vedite, da ne gre za pohitritev v igrah, ampak le v programih za grafiko. Običajno se quadro kartice ne ločijo veliko od gf, recimo pri starejših gf si moral prelotat dva upora, da dobiš quadro, no tukaj se pa to da brez lotanja. Postopke najdete na netu. Pa še nekaj poglejte cene quadro kartic in jih primerjajte z gf.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj za CATIA : Nvidia Quadro FX1700 ali ATI Radeon HD 4870 X2

Oddelek: Kaj kupiti
112423 (2083) Vlad Tepeš
»

Sistem za CAD in 3D modeliranje

Oddelek: Kaj kupiti
71407 (1135) sloxl8
»

Pro engineer grafinčna

Oddelek: Kaj kupiti
141863 (1459) Syus
»

Mod TI4 v quadro

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241477 (1196) Dr_M
»

Hardware mod fx5950 ultra

Oddelek: Navijanje
232507 (2058) lopov

Več podobnih tem