» »

Nenehno sesuvanje svchost.exe?!

Nenehno sesuvanje svchost.exe?!

bastadu ::

Zanima me, če se še tudi komu zadnje čase kar naprej sesuva servis svchost.exe? Meni to dela strašne preglavice, ker potem ne morem nič uporabnega več delati (linki se ne odpirajo, programska okna se ne odpirajo...). Pa če ima kdo kakšno idejo, kaj sploh je ta svchost.exe in zakaj mi v Task Managerju vedno tečeta 2 ali celo 3je takšni procesi?

Predator ::

svchost

Svchost.exe is a generic host process name for services that are run from dynamic-link libraries (DLLs)...
... There can be multiple instances of Svchost.exe running at the same time


za sesuvanje pa ne vem, ko sem imel na wink2 nazadnje probleme z tem je samo prepis z backupom iz ghosta pomagal

bastadu ::

Malo sem se poslužil Googla in našel zanimiv forum, kjer je skoraj vsaka druga tema podabna moji... in seveda sem prišel tudi do rešitve, in sicer je bilo potrebno potegnit nek update z microsoftove strani in sedaj se mi še ni sesul...

Gh0st ::

Ja neki je prov res narobe. Men se je to zgodil par dni nazaj, sicer samo 2x, ampak prej nikoli, zato sem biu mal presenečen... Kateri update pa?
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Jackal ::

Hm... zanimivo. Tudi meni se je to dogajalo. Kr naenkrat ni nič več delalo. Strange.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

bastadu ::

Gh0st: klik;)

Gh0st ::

Hvalja!

Sam to je res čudn. Kr naenkrat majo vsi s tem probleme...weird do konca! Pa še piše da je "critical update"...:O
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

Mihc ::

Bastadu, hvala ker si odprl to temo in to ravno v pravem trenutku! Tudi meni se je to začel dogajat ravno ta teden! Sedaj sem update-u in stvar je OK!
:D
LP, Mihc
Življenje je lepo če ga živiš!Se splača!!

Jackal ::

Tudi pri meni se je stvar popravila z update-om.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

bastadu ::

Hja zgleda da gre za istega črva, kot se ubadajo z njim v tejle temi, ampak v Win2k namesto da restarta pač sesuva svchost.exe...

Taras_Bulba ::

In kako pesjana dobiš, ker nisem dobival nobenih čudnih mailov, programov karkoli. No ja Kazaa? A ja pa nortona tud onemogoči med drugim.

Jackal ::

To mene tudi zanima. Pa sem imel vklopljen požarni zid (Sygate Personal Firewall) pa sem ga vseeno fasal.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Gejmer ::

Toj cist lahko.. Nimate firewalla! RPC DCOM Exploit.. Imam ga sam na disku. ;)
Nanda yo?

LordWorm ::

Heh jst tut fasu to.Ej a to pomeni da bom moral vsakic ko formatiram[kar z win2kpro ni podosto] tole updejtat?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C:\windows\system32\fxdll\svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
62400 (1917) N-E-O
»

[ Windows XP ] svchost

Oddelek: Operacijski sistemi
473387 (1762) OmegaBlue
»

Pocasen internet - vzrok svchost.exe??

Oddelek: Omrežja in internet
294311 (3342) residual
»

Od kod C:\windowa\system\svchost.exe?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81734 (1439) bastadu
»

Neznani programi ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151198 (998) mihhec

Več podobnih tem