» »

Sistem ima generator dolga

Sistem ima generator dolga

Ludwik II ::

Najpomembnejše je koga obvestiti o tem, in kakšne so možnosti za izogib oziroma omilitev nastale situacije:
Nekaj denarja sem dolžan banki, banka mi zarubi znesek ki je večji od 640e, v prehodu iz socialnega nadomestila do prejemanje pokojnine se je pojavil zamik do pravnomočnosti pokojnine, dobil sem poplačilo pokojnine od datuma vložitve zahteve do pravnomočnosti le te. Jasno je, da bo potrebno socialno nadomestilo vrniti, dvig del zneska z banke je nemogoč zaradi dolga. Banka je zarubila denar ki ni moj, in popolno povračilo denarja za socialno nadomestilo ni več mogoč.
Upam da je problem razviden, če ni bom poskušal dodatno obrazložiti.

no comment ::

Ludwik II je izjavil:

Upam da je problem razviden, če ni bom poskušal dodatno obrazložiti.

RESNIČNO dvomim, da bo to potrebno. Stvar je kristalno jasna.

Ludwik II ::

no comment je izjavil:

Ludwik II je izjavil:

Upam da je problem razviden, če ni bom poskušal dodatno obrazložiti.

RESNIČNO dvomim, da bo to potrebno. Stvar je kristalno jasna.


Kaj to misliš, stara zadeva brez rešitve?

Ludwik II ::

To mi ne da mira. Po analizi izpiskov prometa osebnega računa se mi je začelo dozdevat da z rubežom denarja z mojega računa ne upravlja software kot mi je zagotovila uslužbenka z okenca ampak uslužbenec sam. To sem ugotovil tako: pri nekem nakazilu ki je krepko presegalo 640e tisti mesec nisem mogel dvigniti več kot socialno nadomestilo, če bi s tem denarjem upravljal software bi mi po zakonu dovolil dvigniti 640e, ostalo bi zarubil. Pri zadnjem nakazilu, torej poplačilu pokojnine od datuma vloge do pravnomočnosti pa je bil denar zarubljen šele 3 mesece po nakazilu ( s tem denarjem nisem mogel upravljati).

A se mogoče motim in sistem nima generatorja dolga, in je to vse odvisno od volje bančnega uslužbenca na okencu?

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rubež premičnin - prosim za nasvet

Oddelek: Loža
469384 (7705) Gandalfar
»

Socialna podpora. omejitev prihodkov na vse druzinske clane

Oddelek: Loža
81507 (1007) m0LN4r
»

Kje varčevati za pokojnino

Oddelek: Loža
328722 (7128) harmony
»

"Naša" pokojnina! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
17334017 (31039) lexios
»

Premalo let delovne dobe - kaj se zgodi?

Oddelek: Problemi človeštva
4918934 (17741) amigo_no1

Več podobnih tem