» »

Skype 8 - kamera ne dela

Skype 8 - kamera ne dela

Zvitor ::

Pozdravljeni,

na novem desktopu (Windows 10 x64, zadnji update nameščen) sem namestil nov Skype 8.25 ampak kot da mi ne zazna kamere (Logitech C270). Na spletni strani online webcam test mi kamera lepo dela, mikrofon tudi. V Windows mi tudi pod Sounds kaže mikrofon. V Skypu pa ne gre.

Kakšna ideja kako rešiti? Če ne - kupit novo kamero ali preiti na Skype alternativo?

Hvala.
  • spremenilo: Zvitor ()

krneki007 ::

v svojem profilu v C:\Users\tvoje ime\AppData v vseh treh podmapah (local, locallow in roaming) pobriši skype folderje . Nato ponovno zaženi skype....

Zvitor ::

Kaj bo to naredilo, pobrisalo nastavitve?

krneki007 ::

Potrebna po ponovna prijava v skype.
Lahko pa za test najprej narediš novega uporabnika v Windows-ih in probaš, če tam kamera deluje

lp

Zvitor ::

Pobrisal, kot si napisal, ne pomaga. Uninstall in reinstall Skypa tudi ne. Spucal vse tudi s CC, restart, nič... Namestil stari Skype (7), še vedno ne dela.

Kamera je med Naprave in tiskalniki, driver je, vse štima. Če grem online, mi kamera v web browserju deluje OK. Ne vem več kaj naj, zgleda da je nek problem s kamero in Windows? Logitech C270 naj bi delovala v Win10.

Kaj lahko še preverim?

Zvitor ::

OK, ugotovil problem in uredil. Pod Windows 10 Privacy sem imel kamero in mikrofon disabled access. Ko sem dal enabled, je delovalo. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Webcam do max 40€

Oddelek: Kaj kupiti
302862 (1115) bajsibajsi
»

Katero spletno kamero za streamanje?

Oddelek: Kaj kupiti
244878 (4235) project
»

Webcam nabija CPU na 100%

Oddelek: Strojna oprema
172851 (2539) Jablan_Jr
»

Prijatelji na skype slišijo kar poslušam!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141538 (746) Assass1n
»

Skype - pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
81535 (1535) solatko

Več podobnih tem