» »

Prijatelji na skype slišijo kar poslušam!

Prijatelji na skype slišijo kar poslušam!

lommmp ::

Pozdrav!

Od kar sem kupil nove slušalke, Plantronics gamecom 780 vsi ki so z mano v klicu na Skype slišijo KARKOLI jaz poslušam.

Tudi če mikrofon odklopim in pesem predvajam jo še vedno slišijo.

Ali kdo ve kaj je lahko narobe?

Pregledal sem skoraj vse, na nadzorni plošči Zvok in na skype nastavitve.

Lp in hvala

Rainbow Dash ::

Halfdead987 ::

Mikrofon je že v slušalkah. Moraš izklopit zvok direktno v skypu.

lommmp ::

žal, nič od tega ne deluje, še kar lahko slišijo vse.

RejZoR ::

Desni klik na zvočnik zraven ure in Recording Devices. Z desno klikni na napravo, ki jo hočeš imet za privzeto in izberi "Set as default communication device". V tvojem primeru naj bo to mikrofon, ki ga uporabljaš za govor preko Skypa. Set Default Device pa uporabi za napravo, ki jo imaš za snemanje zvokov. Pač po želji, lahko je isti mikrofon, lahko je What U Hear če imaš Creative zvočno, lahko je Stereo Mix če imaš Realtek in hočeš snemat kar poslušaš (npr glasba).
Ampak najbolj pomemben je tisti default communication device. Tega v WinXP recimo ni bilo, je pa v Win7, možno da tud že v Visti...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

lommmp ::

bom poskusil ceprav sem nekaj v tej smeri ze proval

Mesar ::

Kaj si proval?
Your turn to burn!

lommmp ::

to narediti

knesz ::

A ne vidiš, da te Mesar zajebava?

lommmp ::

kakorkoli ne deluje

tx-z ::

Dej še enkrat odpri ...desn klik na zvočnik pa recording devices. Pa govor in poglej če se sam pr mikrofonu kaže da neki je al tut v stereo mix. Pol poglej isto za musko. Če je govor v stereo mix pol maš najverjetneje na skypu tut izbran to kot input in zato se oboje sliš. Če se pa pozna na mikrofonu tut k musko predvajaš pol pa ne vem kaj bi blo :)
tx-z

Daniel ::

Če imaš kamero preveri, če ti morda še kje tam ne jemlje zvoka. Sicer če poslušaš zvok na slušalkah je težava zagotovo le v programskih nastavitvah. V Skypu v nastavitvah preveri default recording device.

lommmp ::

proval sem vse in še kar ne deluje, pregooglal cel internet in stereo mix in vse :(

Daniel ::

V skypu pod nastavitvami zvoka nastavi, da bo vir zvoka za pogovor le mikrofon in nič drugega.

Assass1n ::

Pri meni je isto, probal vse živo pa nič ne pomaga, kolega joka da sliši kaj se pri meni dogaja :) nakoncu obupal.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skyp

Oddelek: Pomoč in nasveti
84217 (3647) Izi
»

Odmevanje mikrofona

Oddelek: Strojna oprema
6871 (775) Desty
»

obstaja program za zajem zvoka?

Oddelek: Zvok in slika
91030 (855) dzinks63
»

Program za snemnje :namizja,igre...???

Oddelek: Pomoč in nasveti
71268 (1162) Zero001
»

Klepetajte preko interneta bolj kvalitetno kot preko telefona! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
848384 (4935) Gandalfar

Več podobnih tem