» »

Je kdo že uporabljal aplikacijo za iskanje športnih buddijev?

Je kdo že uporabljal aplikacijo za iskanje športnih buddijev?

FiReFTW ::

Jaz sem recimo včeraj potegnil Rovo - Find Sports Buddies za android.

To sem si potegnil ker vem da v ZDA recimo imajo dosti takih aplikacij pa se takoj najde kdo za športanje v okolici, ampak tu pri nas pa smo zgleda z tem še kar zaostali, ker ne najde dosti oseb, čeprav je res da je bol nova aplikacija, ampak a ne bi bilo fajn da bi tu pri nas imeli podobno zadevo?

Ko se ti lušta športanja bi samo šel na app in bi ti najdlo 1000 ljudi v okolici, in bi brez problema najdel koga za športanje... zakaj mislite da je pri nas to tako nerazširjeno? Saj je dosti takih ljudi ki radi športajo, ali vsi rajše športajo sami ali pa imajo že svojo skupino in je to to?

FiReFTW ::

Btw, ko se že menimo o tem, ne mislim samo specifično za iskanje za športanje, tudi recimo razne aplikacije za meetup kot so tinder, badoo itd... recimo v ZDA al pa kakih drugih podobnih državah imaš v svoji okolici na desettisoče opcij pa ljudi, tu pri nas pa mogoče 100 pa še to je malo dosti.. skratka pri nas je ful malo ljudi na voljo na takih in podobnih aplikacijah, kaj je glavni vzrok za to?

||_^_|| ::

Meni se zdi, da se pri nas ljudje še vedno zelo veliko srečujemo in spoznavamo na raznih druženjih v živo, pa zato ni takšne potrebe po teh aplikacijah.

martincek1 ::

semaforum

TheBlueOne ::

Verjetno odlicna zadeva. Ves da bodo potencialni partnerji sportni, in ne delujes Tinder-obupan. :)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tekaška ura

Oddelek: Šport
4410330 (6114) Machete
»

Nakup sobnega kolesa - Hofer?

Oddelek: Šport
157922 (7334) MacoLa27
»

Nakup mp3 playerja

Oddelek: Loža
9730 (564) iso2000
»

Zdrava prehrana + gibanje bolj imun na viruse

Oddelek: Loža
232124 (1663) genesiss
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285640 (3868) Keyser Soze

Več podobnih tem