» »

WIFI HTC Desire 820

WIFI HTC Desire 820

margarer3 ::

Torej; Že nekaj časa se ne morem povezati na wifi z temu telefonom. Poskusila sem vse.
Reset modema, tovarniške nastavitve, root telefona, ki mi ni uspel, večkrat povrnitev na tovarniške nastavitve. Nimam routerja, samo modem CALIX od telemacha. Televizor in stara tablica se poveže. Poskusila open, povezavo, nič. moj telefon mi javlja: ko se hočem povezat: shranjeno, ali onemogočeno, v večini primerov piše shranjeno. Seveda sem že stokrat na novo vpisovala geslo, mi pa ne najde ip. To se dogaja kakšnih pol leta, prej sem se povezala brez težav. Ne vem če je po posodobitvi, ampak baje htc podpora ne obstaja ker je firma propadla. Obupala sm. sreča imam 60 gb na paketu, sam vseen mi je trapast. A ima kdo kakšen nasvet, ali idejo.
Margarer

Mavrik ::

A ti dela na kakšnem drugem wifiju?
The truth is rarely pure and never simple.

margarer3 ::

Vem da je bilo teh tem dost, velik sem prebrala, pa mi nič ne pomaga. Ne tud na drugem mi ne dela, sm šla enkrat na en open, pa isto

margarer3 ::

No, to sem pa mal falila. Danes sem šla do trgovine, kjer imajo free wifi in se mi je telefon povezal. Klicala sem na telemach in vse povedala, nakar so mi rekli da bodo preverili. Zdaj so mi poslali samo sms, da
nič ni narobe in naj preverim če imam prav vpisano geslo in pravi wifi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crknil wrt54gl ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
323013 (1971) Daniel
»

Wi fi ojačevalec

Oddelek: Omrežja in internet
84396 (4157) Lujz113
»

WiFi in android

Oddelek: Omrežja in internet
3212589 (9667) Anaa1
»

prenosnik in povezava z internetom preko routerja - nekaj vprašanj

Oddelek: Pomoč in nasveti
92378 (1862) Miro-Slav
»

Prosim pomoč, WiFi ne dela

Oddelek: Omrežja in internet
111845 (1633) maxipin

Več podobnih tem