» »

MOTOROLA G6 Plus

MOTOROLA G6 Plus

mmanson ::

Na amazon.it je moto g6 plus za 265 EUR.
Zraven je oznaka Versione Germania.
Mogoče kdo ve, kaj bi to točno pomenilo in če bi znala biti kakšna težava zaradi tega.

Motorola moto g⁶ plus 4G 64GB
Indigo - Smartphones (15 cm (5.9"), 64 GB, 12 MP, Android, 8, Indigo) [versione Germania]

lp

mmanson ::

Pozdravljeni,

verjetno bom kupil MOTOROLO G6 PLUS na amazon.de pa me zanima, če morda kdo ve,
kako je s slovenščino na tem telefonu.
Android 8.0

hvala

_Sajmon_ ::

Skoraj prepričan sem, da ima. Jaz sem G5 kupil ravno tako na nemškem amazonu, pa je imela slovenščino.

Mene je tudi mikala ta g6-tka, a so me od nakupa odvrnile težave, ki jih ima s sprejemom gsm signala. Preberi si komentarje na amazonu. In še kje drugje.

mmanson ::

Mene so pa ravno ocene prepričale v nakup tega telefona.
Pa tudi vsi 'review-ji' so mu dali zelo visoko oceno.
Nisem pa nikjer zasledil težave z gsm signalom.
Grem še enkrat preverit.

_Sajmon_ ::

Nekaj postov dobiš tule. Poglej tudi komentarje na nemškem amazonu. Eden, ki je dal dve zvezdici, je napisal kot enega izmed minusov:

- LTE / 4G significantly weaker than its predecessor (5G Plus) => KILLER CRITERIA

Google translate dela komentarja:

Motorola dismisses the problem and it is said that it is probably an isolated case and that only SIM Tray 1 works with 4G (Motorola avoids my actual question about the antenna). I have now again a second device worried and unfortunately still have the same problem. The 4G / LTE connection breaks down fairly quickly, especially if you hold the phone in your hand (this does not happen with the Moto X4 and Moto G5 Plus), which confirms that the antenna is a tick weaker than other moto Models (or the SW is poorly optimized). In my opinion, still no buy recommendation. Have now the Moto X4 (64 GB version, but hybrid SIM) tested and reception is excellent, although it is the same chipset as the Moto G6 +, d. H. SD 630.

Nisem pa se poglabljal, ali gre za težave pri konkretni LTE frekvenci, torej bi lahko telefon pri nas pri nekem (ali vseh) omrežju delal brez težav pri LTE sprejemu.

mmanson ::

Sem videl ja.....hmmmmm sedaj si me pa vrgel v precep, pa tako sem bil odločen.
Ali naj se vrnem in kupim moto g5 plus (ugodna cena,vendar star model) ali celo xiaomi mi a1, ki sem ga že tudi imel nagledanega, pa so me odvrnile visoke SAR vrednosti ali pa celo počakam na mi a2....

šment :)

ti si kupil g5 ali g5 plus?

_Sajmon_ ::

G5-tko imam. Zelo zadovoljen. A danes me čaka na pošti Huawei P10 Plus za 260 € (akcija na Gearbestu).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

best bang for buck telefon ta trenutek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
31799297 (57176) vonmimek
»

Nov telefon do max. 200 EUR

Oddelek: Kaj kupiti
276383 (4552) Stari maček
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651159247 (49793) c00L3r
»

Moto G5S Plus

Oddelek: Kaj kupiti
161912 (1423) Tomson

Več podobnih tem