» »

Problem s soundbarom ali televizorjem?

Problem s soundbarom ali televizorjem?

edi45 ::

Pozdravljeni, imam sledec problem, ki je dokaj bizaren.

Ko sem imel samo tv in soundbar priklopljen preko optike je delalo kot mora. Ko sem dokupil se ps4 pro in prikljucil gor je zacelo na trenutke tak nadlezno in zelo naglas piskat. Potem sem probal preko HDMI arc prikljucit soundbar na tv in ko sem mislil da sem odpravil problem, je spet zacelo piskat. Piska vsakic ko ps4 preklopi v HDR in kasneje nazaj. Prav tako piska ko ugasnem playstation in vse dokler ne grem npr na na netflix, amazon, youtube ali kabelsko, ter se vcasih tam zapiska. Sem probal priklopit stare racunalniske zvocnike Logitech Z5500 preko optike in deluje vse kot mora. Sem sel tudi nazaj v Big bang in Harvey norman in mi nobeden ni znal pomagat. Vceraj sem pa se sprobal soundbar priklopit na tv preko aux-a in deluje kot mora. Prav tako deluje brez problema na pc in preko bluetootha, samo na hdmi in optiki imam tezave. Ima kdo mogoce kaksno idejo kaj bi bilo narobe? Ali nisem nekak prav priklopil, ali je treba nastavit kaj v nastavitvah? Ceprav sem tudi na tv nastavil kasneje reprodukcijo zvoka preko hdmi in nic ne pomaga, vceraj niti vec zvoka ni blo preko hdmi samo piskalo je. Naj nesem na servis soundbar? Saj je komaj dobra 2 tedna star. Gre pa za JBL bar 3.1 in philips pos9002. Tudi na internetu ne najdem nic. Kaj preko auxa je slabsa kvaliteta zvoka kot hdmi ali optika? Drugace bi lahko imel tudi tak, ko dela brez problema.

edi45 ::

https://we.tl/s-tKvIpRflLm

Pojavlja se pa tocno ta zvok.

krepki ::

Pa imaš ps4 priklopljen v JBL ali tv,ker po moje bi moral vse naprave priklopit v JBL.

Okapi ::

edi45 je izjavil:

Kaj preko auxa je slabsa kvaliteta zvoka kot hdmi ali optika? Drugace bi lahko imel tudi tak, ko dela brez problema.
:)) A sam ne slišiš, če je kakšna razlika?

edi45 ::

krepki je izjavil:

Pa imaš ps4 priklopljen v JBL ali tv,ker po moje bi moral vse naprave priklopit v JBL.


Ne ps4 je v tv in tv v jbl, kaj ni prav tako?

Okapi je izjavil:

edi45 je izjavil:

Kaj preko auxa je slabsa kvaliteta zvoka kot hdmi ali optika? Drugace bi lahko imel tudi tak, ko dela brez problema.
:)) A sam ne slišiš, če je kakšna razlika?


Sem opazil cez cas da je slabsa kvaliteta ker malo hresci preko auxa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: edi45 ()

edi45 ::

Sem peljal danes soundbar na servis, ker ne vem vec kaj naj.

tasko ::

Živjo,

Ne vem, če je moje vprašanje na mestu na tem forumu, ampak vas stručkote prosim ta pomoč. Na našem odročnem vikendu imamo samo anteno in seveda od 11.6. ne sprejemamo več SLO 1 in SLO 2. Slisala sem, da je potrebno kupiti nek vmesnik, oziroma, potrebno zamenjati kanal? Sedaj se sliši samo zvok, slike pa ni. Lepo prosim za navodila oziroma pomoč.
Najlepša hvala že vnaprej. Lahko na forum ali pa na dovgan.natasa@gmail.com.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SoundBar (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
25147747 (4168) Gogo
»

Kako povezati tv in soundbar,prosim pomoč

Oddelek: Zvok in slika
275576 (1031) Škorc
»

Sistem 5.1 domači kino

Oddelek: Zvok in slika
486471 (5224) edi45
»

kako monitor zvočnike vezati na TV?

Oddelek: Zvok in slika
439165 (6518) T743
»

Optični signal iz tv v domači kino

Oddelek: Zvok in slika
102910 (2618) Stoyc

Več podobnih tem