» »

Samsung S8+ ali Note8?

Samsung S8+ ali Note8?

kuglvinkl ::

Je bil kdo v tej dilemi? In še, še splača nabavit aparat v tujini brez pogodbe oz. je razlika v ceni takšna, da se splača s tem jebat?

Službeni je iPhone, tko da dveh Applov ne bom imel.
Your focus determines your reallity

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

To je verjetno najbolj odvisno od osebnih preferenc. Meni osebno je pero pri Note telefonih zelo uporabno, zato bi se odločil za Note8. Sem uporabljal Note1, trenutno pa Note4 in ga bom, dokler bo solidno delal (baterijo sem zamenjal dva meseca nazaj).

LP

Jože

klinker ::

Pero in kamera sta v + Note8-ki. Ce ti je to dealbraker vsekakor Note, sicer pa 8+.

chucki ::

s8+ se ti bo zlomil v žepu, tako kot se je meni in mnogo drugim.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Pezdicek ::

A note pa se ne more?

Han ::

Čez dobra dva meseca bo zunaj Note 9.

Mavrik ::

kuglvinkl je izjavil:

Je bil kdo v tej dilemi? In še, še splača nabavit aparat v tujini brez pogodbe oz. je razlika v ceni takšna, da se splača s tem jebat?

Službeni je iPhone, tko da dveh Applov ne bom imel.


1.) Zakaj se ne stegneš do S9, ki ima dual SIM in nehat vlačit dveh telefonov sabo?
2.) Glavna razlika je predvsem pisalo. Če misliš da boš delal zapiske po telefonu potem Note, drugače vzami cenejšega.
The truth is rarely pure and never simple.

kuglvinkl ::

Mavrik je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

Je bil kdo v tej dilemi? In še, še splača nabavit aparat v tujini brez pogodbe oz. je razlika v ceni takšna, da se splača s tem jebat?

Službeni je iPhone, tko da dveh Applov ne bom imel.


1.) Zakaj se ne stegneš do S9, ki ima dual SIM in nehat vlačit dveh telefonov sabo?
2.) Glavna razlika je predvsem pisalo. Če misliš da boš delal zapiske po telefonu potem Note, drugače vzami cenejšega.


1. Corp policy. MI je precej odveč, da bom moral nositi dva s seboj. Ampak, kurh je kruhm a ne.
2. Ne bom delal zapiskov, lag in feeling je obupen, vsaj bil je na Note3.

S9 se pa (pre)drag. Gladko bi namreč shajal s S7, ki jo imam sedaj. Kar pomeni, da bi gladsko shajal z osmico.

chucki je izjavil:

s8+ se ti bo zlomil v žepu, tako kot se je meni in mnogo drugim.


Zlomil? A to je kakšen bending issue?

In the bend test portion of the video, it seems that when pressure was applied, the phone did not bend or crack quite as easily as other phones we've seen. In fact the Galaxy S8 held up pretty well and it might have to do with the fact that the phone has a rear glass panel that could offer up some reinforcement.

http://www.ubergizmo.com/2017/04/galaxy...
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

doctor78 ::

Oneplus 6

noob96 ::

Veliki telefoni se lomijo v kavbojkah

klinker ::

chucki je izjavil:

s8+ se ti bo zlomil v žepu, tako kot se je meni in mnogo drugim.


Ce si neroda, bos vsak fon zlomu. In ne, se ne zlomi sam od sebe :)

tryhard ::

Spomin mi pravi, da se Sony ne strinja s tabo.

Master_Yoda ::

Nehajte nositi oprijete kavbojke. So namenjene za zenske z dobrimi ritkami.

d4vid ::

Ne vem, kako hodite vi obleceni, ampak jaz sem prenasal po zepih ze en kup telefonov, 7" tablic, pa tud laptop (eee701) sem ze v hlace spravil, pa nisem nic od tega zlomil.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Glugy ::

Ne rabš dveh telefonov; kupš si tazga k ima dvojni vhod za sim kartici. Tak telefon se da dobit po 90 evrov.

krucymucy ::

Glugy je izjavil:

Ne rabš dveh telefonov; kupš si tazga k ima dvojni vhod za sim kartici. Tak telefon se da dobit po 90 evrov.

Je lepo napisal zakaj ne dual sim.
Also. Telefon za 90€? Se hecas a ne?

d4vid ::

Hahaha, on izbira med top modeli, pa mu predlagas telefon za 90€ ? Saj ves, da telefoni za 90€ niso vredni tistega denarja?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

SaXsIm ::

Imel Note 3, Note 5, sedaj imam Note 8. V Sloveniji je v ponudbi tako ali tako samo dual-sim verzija (opcija SD/2nd SIM). Telefon je drugače top shit, pisalo ne uporabljam veliko, zna pa priti prav, sploh za kakšne precizne zadeve. Odzivno je drugače ful, kolega designer se vedno rad igra in kaj nariše (ima tudi pressure sensor, tako da je od moči pritiskanja odvisna debelina črte).
SaXsIm

tryhard ::

Master_Yoda je izjavil:

Nehajte nositi oprijete kavbojke. So namenjene za zenske z dobrimi ritkami.

Sony je pokal neodvisno od dobre riti ali oprijetih kavbojk :))

klinker ::

In ti primerjas Sony klump z Samsungom?
Ker pol lahko reces da vsi waterproof telefoni pokajo ;(( Sony je bil edini s to tezavo, pa se to s prvimi verzijami.
Dejstvo pa je, da folk nosi telefon v zadnjem zepu in lahko tako vsak telefon poci, sploh ta vecji.

tryhard ::

Komentiraš neobstoječe izjave.
On topic: Sam bi raje vzel Note. Sam bi pisalo tako ali drugače s prve vrgel v koš. Vsaj meni je na meji neuporabnega na tako mali napravi.

klinker ::

tryhard je izjavil:

Komentiraš neobstoječe izjave.
On topic: Sam bi raje vzel Note. Sam bi pisalo tako ali drugače s prve vrgel v koš. Vsaj meni je na meji neuporabnega na tako mali napravi.


Ti pa primerjas jabolke in hruske. Note-a je brezveze vzet, ce ne potrebujes pisala. Je S9+ boljsa opcija.

kuglvinkl ::

U glavnem. Sem šel po S8+. Sem držal v roki tudi Note, pa ni neke razlike. Razen med ceglom Note3, ki sem ga imel prej.

Telefon je sicer nekoliko bolj odziven od S7, drastično pa ne. Malo se pozna tudi za širino kazalca več zaslona in to je to.

Thnx.
Your focus determines your reallity

klinker ::

Sej 8+ je za detajl manjsi od Note-a. Bistvena razlika med obema je pac pisalo in kamera, ki je na Note-u bolj advanced, koncna kvaliteta sicer tu tu, ampak live fokus je naprimer res dobra stvar.
Odzivnost je pac boljsa zaradi chipseta, spet pa so to tako male razlike dandanes, da jih ni vredno omenjat. Predlagam tudi cistko programja ki ga ne rabis, saj po defaultu je se vedno prevec robe gor in pa nastavit kere aplikacije naj vedno spijo (always sleeping apps in unmonitored apps), saj se malo pozna na avtonomiji.

kuglvinkl ::

Kakšen predlog za SD kartico?
Your focus determines your reallity

Kagemusha ::

kuglvinkl je izjavil:

Kakšen predlog za SD kartico?

Na banggoodu vzami mixza 32gb za cca 6e. Jo imam sam ze nekaj casa in dela vredu.

https://m.banggood.com/Mixza-Year-of-th...

klinker ::

kuglvinkl je izjavil:

Kakšen predlog za SD kartico?


Original Samsung so baje kr top.

Han ::

kuglvinkl ::

Aha, prebere 128 GB. Bom dal EVO kartico.
Your focus determines your reallity

klinker ::

Prebere vsekakor tudi 256GB, za 512GB pa zgooglaj.

kuglvinkl ::

mi je padu na stol na zaslon in imam pixle za pol nohta vedno prižgane...

a panzerglas je v redu? oviek imam sicer že, pigen al neki tacga.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

klinker ::

Bemu. Tako sem jst G2 unicu v par dnevih po nakupu...s tem da je konkretno pocu ;((
Jst imam Nillkin in je super, panzerglass nisem imel nikoli. Od incienta z G2 telefona sploh ne uporabljam, dokler ne pade ovitek in steklo gor :D

kuglvinkl ::

ja, sem se naučil zdej še glede steka :(. Kje prodajajo ta Nillkin?
Your focus determines your reallity

klinker ::

https://www.aliexpress.com/item/-/32849...

Obvezno narocu tu na Nillkin store, sicer bos cakal 1 mesec. Mojga sem iz tu dobu v 1 tednu.

klinker ::

Btw, ce se nic ne pozna od udarca, naredi se nevednega in poskusi uveljavit garancijo ;)

Generton ::

Malo bom ugrabil temo, imam moznost kupit slabega pol leta star Note 8, pac dejansko kot nov, za 380e. Me zanima,ce se splaca, al bi bla boljsa opcija S9 za 550? Pomembna mi je samo kamera,glede ostalega nisem izbircen :D Hvala v naprej:D

klinker ::

Itak da Note. Za ta denar je odlicna kupcija.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako dolgo imate telefon, preden ga zamenjate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1049873 (6742) KTr1sk
»

Samsung android iz HK/KSA - slo jezik?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131246 (985) tryhard
»

LG V30 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
589817 (6740) next3steps

Več podobnih tem