» »

LG V30

LG V30

1
2
»

Mavrik ::

zmaugy je izjavil:

Se tole z DACom kaj sliši na avtoradiu preko bluetootha ali ni razlike? Verjetno bi bilo bolj opazno preko usb na android car (ali kako se reče), ampak BT varianta je res precej bolj udobna.


Android Auto in Bluetooth oba prenašata zvok digitalno in DAC ne pride v poštev. Priklopiti bi moral preko 3.5mm jacka na AUX v avtu da bi opazil karkoli. Sam vseeno mal dvomim da je tale DAC boljši od onega v radiu tvojega avta :)
The truth is rarely pure and never simple.

darkz ::

je očitna razlika.. jez sem probal z mojim v10 lgjom ter 20€ vrednem mp3 playerju. aux seveda
|ryzen 3900x|, |2x8 ddr4 3600|, |x470-f rog|
|970pro 512|, |5700 xt|, |nzxt x52|, |omen 32|

next3steps ::

Mavrik je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Se tole z DACom kaj sliši na avtoradiu preko bluetootha ali ni razlike? Verjetno bi bilo bolj opazno preko usb na android car (ali kako se reče), ampak BT varianta je res precej bolj udobna.


Android Auto in Bluetooth oba prenašata zvok digitalno in DAC ne pride v poštev. Priklopiti bi moral preko 3.5mm jacka na AUX v avtu da bi opazil karkoli. Sam vseeno mal dvomim da je tale DAC boljši od onega v radiu tvojega avta :)

Če bi vedel, kakšen šrot ti prodajajo ...

zmaugy ::

Hvala vsem za odgovor.

Mavrik ::

next3steps je izjavil:


Če bi vedel, kakšen šrot ti prodajajo ...


A to veš za vse znamke vseh avtov in v njih za vse modele radijev? :P In sproti zagotavljaš da imajo poleg zanič DACa še vedno odlične zvočnike, kable in amp da se razlika v DACu sploh lahko pozna? ;)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

next3steps ::

Klasični radii so narejeni za navadne Janeze, ki ob vožnji poslušajo novice na 30% glasnosti v slabi kvaliteti. Splošno znano dejstvo, za katerega argumenta ne potrebujemo. V mojem primeru so poleg daca krivi tudi boljši od navadnih, a ne odlični zvočniki.
blya

Ales ::

Splošno znana trol dejstva, za katere ne potrebuješ argumentov... aha, kako da ne... Kdo ti je kriv da se voziš v karjolah z "radiji"? Nekateri imamo v avtih nekaj malo drugačnega.

zmaugy ::

Avdio sistemi v malo boljših avtomobilih so preračunani glede na avtomobil, prilagajajo se hrupu, imajo več kot 10 zvočnikov (na optimalnih lokacijah),...
Zelo hitro se ti lahko zgodi, da je zvok v avtu boljši od tistega doma na sistemu za več tisoč EUR.

next3steps ::

Ales je izjavil:

Splošno znana trol dejstva, za katere ne potrebuješ argumentov... aha, kako da ne... Kdo ti je kriv da se voziš v karjolah z "radiji"? Nekateri imamo v avtih nekaj malo drugačnega.

Moje zahteve so malo višje. V avtomobilih tja do nekje 30k sem bil zgolj zadovoljen in daleč od tega, da bi bil gromozansko navdušen.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iliad operater..prihod v slo?

Oddelek: Omrežja in internet
233526 (2688) krneki0001
»

LG V20 (H990DS, lanski model, hiter review)

Oddelek: Mobilne tehnologije
252750 (1864) next3steps
»

LG išče pot iz težav pri prodaji pametnih telefonov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8314712 (10825) bambam20
»

Nakup mobitela, dobra kamera

Oddelek: Mobilne tehnologije
458371 (6569) r3dkv1c4
»

Zagorel tudi popravljen Samsung Galaxy Note 7 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
12833089 (27058)          

Več podobnih tem