» »

Telefon do 350e - telekom.si

Telefon do 350e - telekom.si

vidkul ::

Zdravo,

Imam možnost dobiti telefon v vrednosti do cca. 350e (telefoni na telekom.si). V moj ožji izbor so prišli:
1. Huawei P20 lite - ta je malo dražji kot 350e...
2. Motorola Moto G5s Plus
3. Huawei Mate 10 lite
4. Samsung J7 2017 (dual sim)
5. ali pa kakšen drugi...

Zanima me vaše mnenje za katerega se naj odločim.
lp Vid

gusto ::

Samsung A8 je za moje pojme super deal. Od Huaweiov bi jaz raje ne lite različico, verjetno si se zmotil zgoraj in si mislil P20 (ker lite je krepko pod 350 €). Za enako ceno kot P20 je tudi LG V30. Lahko pa pogledaš starejši model Huawei P10, je pa mogoče malo visoka cena, jaz sem ga v akciji pol leta nazaj pri telekomu dobil za 290€.

vidkul ::

A8 je predrag. Ne nisem se zmotil, P 20 lite je pravi. LG V30 je absolutno predrag. Cenovni okvir je 350e.
P10 nimajo trenutno v spletni trgovini...
lp Vid

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vidkul ()

gusto ::

vidkul je izjavil:

A8 je predrag. Ne nisem se zmotil, P 20 lite je pravi. LG V30 je absolutno predrag. Cenovni okvir je 350e.
P10 nimajo trenutno v spletni trgovini...

Oprosti ampak katere cene ti gledaš? Ker napisal si, da bi telefon vzel pri Telekomu, z nekim splošnim paketom je A8 300€, P20 Lite pa 250€. Oba torej krepko pod ceno 350€, ki si jo navedel kot buđet.

Bekiiiii ::

Verjetno gleda cene brez vezave.

Samo npr j7 2017 je na telekomu brez vezave 310eur.... Na mimovrste ga dobis za 250?

Ce kupujes brez vezave se ne splaca pri telekomu potem ane?

vidkul ::

Gledam cene brez vezave.
V službo bom dobil nov telefon in si lahko izberem enega do 350€. Tukaj je fora.
lp Vid

sm4rt4ss ::

Xperio XA2 maš za 299€. Odličen zaslon, flagship kamera. Imam ga par dni in sem navdušen nad odzivnostjo. :)

gusto ::

@vidkul, zakaj je tako težko ob odprtju teme napisati nekaj ključnih informacij. Pa še ko te človek potem nekaj vpraša, ima občutek, kot da ti je odveč kaj napisati. Vse je treba vleči iz tebe.

- Moramo gledati cene pri telekomu/bo tvoj delodajalec v prosti prodaji kupil telefon tam (prvič slišim za kaj takega)? Tiste cene tam nimajo veze z realnostjo.
- Je lahko kakšna druga trgovina?
- Je lahko tujina?

vidkul ::

gusto, ni bil moj namen, da bi podal premalo informacij oz. da bi mi bilo težko kaj napisati.

Delodajalec mi je rekel, da si lahko izberem en telefon do 350e brez vezave pri Telekomu. Vem, da moj delodajalec ne bo plačal te cene (350e) za moj telefon, ampak take parametere so mi dali. Drugje telefona ne morem kupiti. Glede na delovno mesto nam pripada ta rang telefonov. Vem, da sem zato zelo omejen, ampak tako je.

Kaj bi rad od telefona:
- dobro kamero
- tekoče delovanje
- da mi baterija ne bo umrla sredi dneva.

Trenutno imam Moto G 1.gen - tako da je že skrajni čas da zamenjam telefon.
lp Vid


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Huawei MATE 20 Pro - VREDEN NAKUPA?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
8814974 (9480) M-XXXX
»

Menjava telefona ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
373948 (2591) THXMASTER
»

Kateri telefon srednjega ranga

Oddelek: Mobilne tehnologije
324896 (2566) Belphegor

Več podobnih tem