» »

Dying Light 2

Dying Light 2

1
2
3 4

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Pc. PS5 samo eksluzive.


Enako :)

oo7 ::

Igra je spet prestavljena ;( iz decembra 2021 na 4 februar 2022.

yayo ::

kar naj je, nihče ne potrebuje še en Cyberpuk (bogi Mike Pondsmith, toliko je hvalil CDPR potem pa se je od sramote v zemljo vdrl)

kitl76 ::

Škoda.

oo7 ::

Ja naj zrihtajo igro ampak december bi bil boljši. Več časa bi bilo za igrati, ker zdaj v roku 2 tednov izideta Elden ring in Dying Light 2.

oo7 ::

Interview With David Belle -- Dying Light 2 Stay Human



David Belle ata parkour-a.

oo7 ::

Dying Light 2's Open World Will React to Player's Actions

https://www.gamepressure.com/newsroom/d...

oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human -- Dying 2 Know: Episode 4

oo7 ::

Dying Light 2 Delayed: Dev Explains Reason for Delay to February 2022

https://www.mysmartprice.com/gear/dying...

oo7 ::

Dying Light 2 - New 16 Minutes Gameplay Featuring Free Roam, Combat, Day & Night

oo7 ::

Dying 2 Know More | Interview with Thomas Gerbaud

oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human Gameplay - A Place To Call Home Quest

oo7 ::

Dying Light 2 - Official Cinematic Trailer




Marsikoga bo trailer spomnil na prvi trailer za igro Dead Island.

oo7 ::

Strojne zahteve za igro Dying Light 2


oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human | GeForce RTX Official 4K RTX ON Gameplay Trailer

oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human Skill Trees Reveal




Še manj kot 1 mesec, do izida. 4 februar 2022.

oo7 ::

Čez 500 ur naj bi bilo potrebnih, da bi vse obdelal v igri Dying Light 2. Glavna zgodba in stranske naloge pa 70-80 ur.

Dying Light 2 Will Take 'At Least 500 Hours' to Fully Complete
The main story and side quests will take roughly 70-80 hours.

https://www.ign.com/articles/dying-ligh...

yayo ::

pa kaj kurac imaš za delat 500 ur? To je veliko hujše kot vsak Sallout in Skyream.:))

oo7 ::

70-80 ur za glavno in stranske naloge bo vrh glave dovolj + malo raziskovati mapo če bo zanimiva.

yayo ::

ja, ampak kaj se počne 500 ur? me res zanima.

oo7 ::

yayo je izjavil:

ja, ampak kaj se počne 500 ur? me res zanima.


Verjetno še razne mini igre in razni izivi (chalenge) pa še kaj... jaz ponavadi te stvari kar preskočim.

Boš igral ?

yayo ::

Sem prednaročil, ker je moja 3080 kriminalno neizkoriščena. Źe tretji mesec igram Okami na ps5...

oo7 ::

Tudi jaz sem prednaročil fizično izdajo :)

yayo ::

samo, fak, če je +70 ur se pravi, da novi horizon pride na vrsto šele nekje maja meseca. ;((

scipascapa ::

in zakaj meni nihče ne reče za naročila?

oo7 ::

yayo je izjavil:

samo, fak, če je +70 ur se pravi, da novi horizon pride na vrsto šele nekje maja meseca. ;((



Pa ne samo Horizon.

Februar je nabit z igrami + začetek marca.

4.2. Dying Light 2
18.2 Horizon 2
25.2 Elden Ring
1.3 Elex 2


Pa čisto vse igre so open world in najbrž precej dolge.

scipascapa je izjavil:

in zakaj meni nihče ne reče za naročila?


Katera naročila ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Elex ne poznam, fromsoftware igre pa ubijajo mojo voljo do življenja :P

oo7 ::

yayo je izjavil:

Elex ne poznam, fromsoftware igre pa ubijajo mojo voljo do življenja :P


Elex je od ustvarjalcev Gothic in Risen. Prvi del je bil kar dober.

scipascapa ::

007: https://b2b.colby.si/

naročila za ps4/ps5 ipd igre.

oo7 ::

yayo je izjavil:

samo, fak, če je +70 ur se pravi, da novi horizon pride na vrsto šele nekje maja meseca. ;((


Dying Light 2's main story is about 20 hours, Techland clarifies

https://www.gamesradar.com/uk/dying-lig...

oo7 ::

Dying Light 2 Stay Human - The Reason - Official Gameplay Trailer

oo7 ::

Techland razvijalec igre Dying Light 2 garantira še vsaj 5 let dodatnega materiala za igro Dying Luight 2 po izidu igre.

Jim je za verjet Dying Light 1 je lep dokaz za to ;)

oo7 ::

Dying Light 2 Trophy List Leaks, Hinting at the Scope of the Game's Main Campaign

https://wccftech.com/dying-light-2-trop...

Izi ::

"Travel at least 960km."
V igri ki nima avtomobilov in letal, samo noge. Sedaj vem zakaj rabiš 500 ur za 100% končanje ;)

"Join a co-op session."
"Kill 100 enemies while playing with at least 2 other players."
Spet silijo igralce v multiplayer, kar ponavadi pomeni da je multiplayer zanič in se zavedajo da se ga brez prisile večina ne bi nikoli lotila.

oo7 ::

Izi je izjavil:

"Travel at least 960km."
V igri ki nima avtomobilov in letal, samo noge. Sedaj vem zakaj rabiš 500 ur za 100% končanje ;)

"Join a co-op session."
"Kill 100 enemies while playing with at least 2 other players."
Spet silijo igralce v multiplayer, kar ponavadi pomeni da je multiplayer zanič in se zavedajo da se ga brez prisile večina ne bi nikoli lotila.




Naj silijo jaz bom itak igral samo kampanijo :)

Izi si probal God of War ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Izi si probal God of War ?

Ja, igram že več kot 10 ur. Mnenje bom napisal v God Of War 4 temo.

oo7 ::

Dying Light 2 igra bo imela 350 000 besed ali okoli 40 000 linij dialoga. Za primerjavo igra Witcher 3 je imela 560 000 besed in 50 000 linij dialiga.

oo7 ::

Prve ocene za igro Dying Light 2. Skupna ocena 75% - https://opencritic.com/game/12340/dying...







Game Informer 9.5 / 10
GameGrin 9.5 / 10
Attack of the Fanboy 4.5 / 5
PlayStation Universe 9 / 10
CGMagazine 9 / 10
GameSpew 9 / 10
Checkpoint Gaming 9 / 10
Enternity.gr 9 / 10
But Why Tho? 9 / 10
Hey Poor Player 4.5 / 5
Generación Xbox 8.8 / 10
Xbox Achievements 86%
PSX Brasil 85 / 100
SECTOR.sk 8.5 / 10
XboxEra 8.5 / 10
Geek Culture 8.5 / 10
PC Gamer 84 / 100
VG247 4 / 5
God is a Geek 8 / 10
Windows Central 4 / 5
Wccftech 8 / 10
TrueAchievements 8 / 10
We Got This Covered 4 / 5
Press Start 8 / 10
Niche Gamer 8 / 10
3DNews 8 / 10
Worth Playing 8 / 10
GameSkinny 8 / 10
Total Gaming Network 4 / 5
Gamer Escape 8 / 10
Saving Content 4 / 5
GamesFinest 8 / 10
Kakuchopurei 80 / 100
Sirus Gaming 8 / 10
Daily Star 4 / 5
KnowTechie 7.8 / 10
GameWatcher 7.5 / 10
WellPlayed 7.5 / 10
IGN 7 / 10
GamesRadar+ 3.5 / 5
Metro GameCentral 7 / 10
Shacknews 7 / 10
VideoGamer 7 / 10
Push Square 7 / 10
GameMAG 7 / 10
MMORPG.com 7 / 10
The Outerhaven Productions 3.5 / 5
TechRaptor 7 / 10
Hardcore Gamer 3.5 / 5
GamingBolt 7 / 10
GGRecon 7 / 10
Prima Games 7 / 10
Inverse 7 / 10
Screen Rant 3.5 / 5
Game Revolution 6.5 / 10
GameSpot 6 / 10
PCGamesN 6 / 10
Digital Trends 3 / 5
EGM 3 / 5
Stevivor 6 / 10
Gamepur 6 / 10
Game Rant 2.5 / 5
Paste Magazine 5 / 10
Guardian 2 / 5

Izi ::

Večinoma se opisovalci strinjajo, da je DL2 boljši od DL1.
Glede na to, da je bil meni DL1 ena boljših iger nasploh, sploh ni debate ali bom igral ali ne. Igra je od danes že na mojem Steam računu 8-)

Konzolaški opisovalci omenjajo kar precej bugov, medtem ko PC opisovalci praktično niso imeli nobenih problemov. Sicer pa glede na to, da je to igra ki jo bodo vzdrževali in izdajali novo vsebino vsaj naslednjih 5 let, ni panike, bodo že popravili. Jaz bom štartal kar takoj prvi dan :D

oo7 ::

Dying Light 2 Day 1 Patch


Fixed the Broadcast infinite respawn story block
Fix for dialogues that block story progression
Re-signing to the co-op session doesn't fail in case the user is logged in
Fixed crash when handing electrical parts to Carlos in Bazaar
Fixed problems with temporarily lowering the difficulty level - improved adaptive difficulty for AIs
Fixed crash caused by background renderer during the transition between menu and loading screens
Increased Wwise overall memory limit - fix for missing sounds and voice-over
Resolved problems with objects and AI sinking into the ground on a flat surface.
Fix for AI sometimes freezing/becoming immortal when the owner changes during death
Added protection against potential crashes.
Updates for ES, CH; DE intro.
Added missing game actions fixing occasional unresponsiveness.
Fixed Streamer Mode option which was not working properly.
Fixed crash on opening the secondary screen.
Fixed disconnecting co-op sessions after a certain amount of time.
And many more...



PC Specific:

DLSS enabled. Improved default DLSS sharpness.
Fixed the gamepad not being detected by the game before any movement or action is conducted using a keyboard or mouse.

oo7 ::

Probal Dying light 2.
Igral slabo uro grafika je zelo lepa sploh pokrajina.
Gameplay res deluje tekoče zaenkrat nisem imel nobenih težav.

yayo ::

Jaz sem prednaročil De Luxe verzijo z bodočimi dlcji pred mesecem ali dvema za 42 evrov pri CDkeys. Pred par dnevi dobim sporočilo, da je moje prednaročilo žal stornirano, ker niso mogli zagotoviti dovolj ključev za igro. Vrnejo mi denar in mi dajo kodo za 5% procentov popusta pri nslednjem nakupu. Pogledam spletno trgovino ter vidim, da se še prodaja osnovna verzija igre, ki pa je sedaj 60 evrov, ko sem jaz prednaročil De Luxe je bila osnovna 33. Pišem jim, da bi bilo lepo od njih, če bi mi namesto vračila kupnine ponudili nakup navadne verzije po ceni, ki je veljala na dan, ko sem prednaročil De luxe. Mrtvo hladno mi odgovorijo, da do mene nimajo nobene obveznosti ter, da so mi vrnili kupnino. Dan kasneje je pri njih De Luxe spet v prodaji, tokrat za 78 evrov. ;((

Na koncu sem vzel škatlasto Horizon Forbidden West za PS5 (seveda ne pri njih) za 60 evrov, DL2 bom igral, ko bo pod 20.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

Jaz sem prednaročil De Luxe verzijo z bodočimi dlcji pred mesecem ali dvema za 42 evrov pri CDkeys. Pred par dnevi dobim sporočilo, da je moje prednaročilo žal stornirano, ker niso mogli zagotoviti dovolj ključev za igro. Vrnejo mi denar in mi dajo kodo za 5% procentov popusta pri nslednjem nakupu. Pogledam spletno trgovino ter vidim, da se še prodaja osnovna verzija igre, ki pa je sedaj 60 evrov, ko sem jaz prednaročil De Luxe je bila osnovna 33. Pišem jim, da bi bilo lepo od njih, če bi mi namesto vračila kupnine ponudili nakup navadne verzije po ceni, ki je veljala na dan, ko sem prednaročil De luxe. Mrtvo hladno mi odgovorijo, da do mene nimajo nobene obveznosti ter, da so mi vrnili kupnino. Dan kasneje je pri njih De Luxe spet v prodaji, tokrat za 78 evrov. ;((

Na koncu sem vzel škatlasto Horizon Forbidden West za PS5 (seveda ne pri njih) za 60 evrov, DL2 bom igral, ko bo pod 20.



Tudi jaz sem gledal na CDkeys. Potem sem pa videl tisti dan polno negativnih komentarjev in ja vsi so bili od Dying light z isto težavo kot si jo opisal.

Tribal ::

Včeraj zvečer probal. Nisem igral 1ke. Sem precej zelen pri skakanju. Igra je dobra, edino urediti morajo še občasno trokiranje med igranjem.
Všeč in sovražim :D v igri konstanten občutek nevarnosti in tudi ni prelahko vse pobiti. Sem lvl2, večino skačem naokoli in plezam. Orožja bi lahko malo dalj časa zdržala (ne moreš kar pobijati vsega naokoli). Napredek je počasen kar mi je všeč. Umru zaradi padcev sem pa že ohoho krat.
Škoda da sem pred to igro igral RDR2, z RDR2 igro se res ne mora primerjati (animacije, zgodba,...).

V RDR2 sem za zgodbo sedel pribit za PC cele dneve dokler nisem končal, tukaj pa bolj raziskujem in skačem naokoli, glavne zgodbe zaenkrat še nisem skoraj nič sprobal.

Zulf ::

Pri Epic games store(VPN Turčija), se jo dobi za 14eur. Kupil včeraj, ampak grem prvo 1ko odšpilat.

yayo ::

fino, žal si jaz ne morem privoščiti rizik, da mi zablokirajo account na katerem imam kakih sto iger. Bom počakal ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Izi ::

Meni je igra super. Smo šele drugi dan pa sem že naklepal 10+ ur :D
Deluje mi brez problemov z Max nastavitvami, do sedaj še nobenega sesutja ali večjega buga.

DL2 ni samo nov in večji DL1 ampak so igro izboljšali na vseh področjih. Bojevanje in Parkour sta opazno izboljšana.
Še vedno ne moremo shranjevati pozicije, vse je avtomatsko ampak deluje v redu. Tudi če umreš ne izgubiš nič, saj se mi zdi, da igra ob smrti shrani pozicijo. Seveda pa začneš vedno iz varne točke, ki je lahko včasih dokaj oddaljena od mesta, kjer si umrl.

Je pa kar nekaj razlik od DL1.
Noči so sedaj malo bolj varne, kar je po moje pozitivno, ker v DL1 je bilo ponoči tako nevarno, da so vsi igralci noči prespali in naokoli hodili samo podnevi. Ampak kljub temu je vse skupaj sedaj še bolj nevarno, ker je sedaj naš junak okužen in ga pri življenju drži samo UV svetloba. Če si dobrih 5 minut v temi se spremeniš v Zombija in je konec igre. Ja, tudi spati moraš pod UV svetlobo :D
Najhujši sovražniki so še vedno Volatile in še vedno te ubijejo praktično takoj. Podnevi se vsi Volatile skrivajo znotraj in tako podnevi ne moreš opraviti praktično nobene misije, ker so le te ponavadi znotraj stavb. Tako večino questov sedaj delamo ponoči, ko so vse stavbe praktično prazne.
Na srečo se sedaj Volatile tudi ponoči ne klatijo kar prosto naokoli. Pojavijo se samo če te opazi kakšen od tistih Zombi kričačev, ki se začno dreti ko Jesiharji in takrat priletijo tudi Volatile, ti pa moraš bežati kar te nesejo noge.

oo7 ::

Mesto je v DL2 veliko bolj barvno živo kot je bilo v DL Haran.

Edino se ne spomnim, da ti je v DL1 zmanjkovalo stamine. Če plezaš in ti zmanjka stamine greš samo še dol. Trenutno sem opravil misijo v bolnici pa sem vbrizgal tisti injektor pa med plezanjem mi je vseeno pošla stamina. A je skos tako ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

A je skos tako ?

Mislim, da samo na začetku.
Trenutno imam 160 stamine in mi jo med plezanjem nikoli več na zmanjka, edino med bojem. Imaš tudi skille, da plezaš precej hitreje. Pa nekatere obleke tudi zmanjšajo porabo stamine.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26242909 (1249) oo7
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
414876 (482) ahac
»

nakup prek cdkeys ali instant gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
608955 (2392) yayo
»

katero igro?

Oddelek: Igre
81573 (1401) Donheled
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522231 (15202) yayo

Več podobnih tem