» »

Nakup nove grafe

Nakup nove grafe

Noynac ::

Zdravo vsem. razmišljam o nakupu nove grafe (trenutno imam gtx 960) pa rabim nasvet za katero naj se odločim. Prvo kot prvo nisem najbolj zahteven uporabnik se pravi dolker mi igra lavfa na nekih medium nastavitva mi je kul. pri trenutni grafi mi na trenutke drastično pade fps in ob daljšem igranju se zadeve samo slabšajo. Trenutno folk (kolikor sem jaz zasledil) govori večinoma o Nvidia 10xx grafičnih kartica. Sam se pripravljen kupiti tudi 1080 ker moja logika je da če zdele vžem malo več se mi kar nekaj časa ne bo treba ukvarjat z iskanjem nove grafe. Ampak kot se reku prej nisem zahteven uporabnik in ne streamam ali kaj podobnega prav tako imam povprečen ekran zato bi prosil za nasvet kaj se mi najbolj splača kupiti ali kupim top zadevo ali kupim nekaj bolj cenovno ugodnega?

Imam pa napajalnik - LC Power napajalnik LC-600-12 V2.31, ATX 450 W, 80Plus Bronze (da ne bom kupil nekaj kar mi napajalnik še gnat ne bo mogel)

Stari89 ::

Noynac ::

tam se pregovarjajo o vsem samo o grafičnih karticah ne :D kaj naj kopiram pa prilepim post tja?

Tribal ::

vzami 1070ti ali pa 1080. Obvezno pa menjaj tudi napajalnik. Izogibaj se LC power in podobnim.

Nagi Bator ::

imam gtx 960...nisem najbolj zahteven uporabnik...imam povprečen ekran

Ti najverjetneje ne rabis nove graficne, pac pa moras priti do dna, zakaj ti s cajtom padejo FPS. Nisi povedal kaj igras.

Noynac ::

Nagi Bator je izjavil:

imam gtx 960...nisem najbolj zahteven uporabnik...imam povprečen ekran

Ti najverjetneje ne rabis nove graficne, pac pa moras priti do dna, zakaj ti s cajtom padejo FPS. Nisi povedal kaj igras.


trenutno igram escape from tarkov velik

filip007 ::

Kaj pa CPU?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Noynac ::

Intel Core i7-6700 3.4 GHz in 16 gb rama

techuser ::

Meni ravno LC power deluje odlično. Glede grafične pa morda počakaj da pridejo ven 1180 GTX, bodo cene 1080 in ostalih padle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: techuser ()

Riff ::

men LC 550W bp pognaja gtx 660 in 4 diske pa q6600 :) pa še dvd rw :D

KAVINSKY ::

Noynac je izjavil:

pri trenutni grafi mi na trenutke drastično pade fps in ob daljšem igranju se zadeve samo slabšajo.



Kakšne so temperature? Zveni kot pregrevanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica (strani: 1 2 3 4194 195 196 197 )

Oddelek: Kaj kupiti
98291117154 (5608) easyrider3
»

Procesor i5 8400 ali i5 9400?

Oddelek: Kaj kupiti
352818 (1757) FejstPoba
»

Kdaj pride do t.i. "bootleneck-a" med CPU in GPU-jem? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13016385 (11932) Netrunner
»

Računalniška nadgradnja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
985567 (3780) car100
»

GTA5! "Malo para, malo muzike" ?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
769570 (6813) m0LN4r

Več podobnih tem