» »

GTA5! "Malo para, malo muzike" ?!

GTA5! "Malo para, malo muzike" ?!

1
2
»

LeQuack ::

Grey je izjavil:

A pa ti imaš originalno kopijo igre? Najprej posodobi gonilnike za grafično kartico, windows update in seveda igro na najnovejši update, potem bi zadeva morala delovati normalno. Bilo je znano ob začetku izida igre, da je imela težave s stutteringom "brez razloga".


Kje pa misliš da imajo ljudje denar za originalne igre če daj oves denar za računalnik. Enako pri telefonih in apps.
Quack !

def0r ::

Tvoje mnenje. Plus da se na forumu ne podpira piratstva je ze neki casa znano :p

ahac ::

Če napiše, da je dal 1700EUR zaradi GTA in:
Ker sem ljubitelj igrice gta že od malih nog, mi je bila cena nepomembna.
potem bi sklepal, da je tudi za original igro dal, ker drugače je pa res... taprav Slovenc. :P Mogoče pa res velja "Malo para, malo muzike" :P


mex1987:
1) Ti druge igre delajo OK?
2) Imaš original?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

opeter ::

LeQuack je izjavil:

Kje pa misliš da imajo ljudje denar za originalne igre če dajo ves denar za računalnik. Enako pri telefonih in apps.


Ves čas so neke akcije (spoloh starejših iger/programov). Tako da je to slab izgovor. Tudi v AppStore in Google Play ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

def0r ::

ahac, GTX 880M bi mogla cisto zlahka poganjat GTA 5 :) Nekaj drugega je narobe, sam ne morem preizkusiti na svoji GTX 965M (ker se mi ne da downloadati in ker nimam rad GTAjev :)).
Original pomeni avtomatski patchi ki so hotfixali kaksne tezave pri performancu mogoce tudi njegove.

ahac ::

Zato pa pravim, da naj poskusi druge igre in bomo vedl, če je problem v igri ali hardware/driverji.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

r3dkv1c4 ::

def966 še 1x:
BF4 ti nikol ne igraš na 1080p na ultra 60fps.


ni potrebe po limanju slik in še česa.
Ker če govoriva o ultra nastavitvah, potem naj bodo vse ultra in ne izklapljat texture in aa in ostale šare.....ultra je ultra.
Mapa Siege of Shanghai na 64p MP......nikoli....še 50 dvomim.

Mene ne boš prepričal.

Kar se pa OP-ja tiče, je pa problem v njegovih nastavitvah in nikjer drugje.....malo še poslabša zadevo neoriginal in to je to.
Prenosnik bi moral zadevo gladko prebavit s tem HW-jem.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

def0r ::

Kaj si potem pizdil. Napisal sem izklopim AA in vse na ULTRA, graficna ne vem ce ima dovolj VRAMA sploh za AA in se mi zdi da je tam problem.
Prenosniki so cisto solidna odlocitev za igranje iger in si zmozen na 1k prenosnikih igrati cisto vse igre, tudi ce ne na highest (nisem ravno graphic whore in ponavadi tudi na moji GTX 970 na PCju dam vse na low da dobim vsak kancek fpsjev vn :3)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

Matev ::

laptop že ztaradi majhnega monitorja (max 17inch) in majhne tipkovnice
in nerodnega rokovanja ni primeren za igre

za igrice mogoče

a za igre si kupi namizni računalnik

žal

def0r ::

Ne vem meni cisto ustreza, noben na temu forumu pa ni ravno pro gamer da bi kaj vec rabil. Za mene je v glavnem za delo, 17" ja pe ponavadi dovolj za igre, za delo pa imam se ene 21.5" priklopljenega nanj.

Matev ::

17" ja pe ponavadi dovolj za igre


ja?

dobolj je bil včasih že 14"

danes pod 24 niti ne vem ali še prodajajo

OttoParts ::

Mex1987:

Poskusi še s programom NVIDIA nadzorna plošča - tam poglej na kaj je nastavljen exe s katerim poženeš GTA. Meni je obupno štekal WOT, dokler nisem tam pazil, da je nastavljen na Intel čip in sem ročno določil, da naj vedno uporablja Nvidio.

Matev ::

si poskusu z defragmenatcijo diska?
in s čekiranjem, če imaš kak virus, ki ti jemlje procesorsko moč?

r3dkv1c4 ::

def0r je izjavil:

Kaj si potem pizdil. Napisal sem izklopim AA in vse na ULTRA, graficna ne vem ce ima dovolj VRAMA sploh za AA in se mi zdi da je tam problem.
Prenosniki so cisto solidna odlocitev za igranje iger in si zmozen na 1k prenosnikih igrati cisto vse igre, tudi ce ne na highest (nisem ravno graphic whore in ponavadi tudi na moji GTX 970 na PCju dam vse na low da dobim vsak kancek fpsjev vn :3)

Kdo pizdi?

Ne prodajaj buč pa se bomo lepo menili.
Fps-ji, ki so večji od zmožnosti monitorja so brezpredmetni.

Lahko da mu teče v ozadju en kup app-jev, tudi chrome z nekaj odprtimi zavihki lahko ovira kvaliteto slike.
Razlogov je lahko veliko, težko je na pamet govorit.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

def0r ::

Nic ne prodajam buck rekel sem da mi dela brez AA na 60+. Ne vem kaj si tako agresiven :D

r3dkv1c4 ::

def0r je izjavil:

Nic ne prodajam buck rekel sem da mi dela brez AA na 60+. Ne vem kaj si tako agresiven :D

Kdo je agresiven....najprej pišeš eno, v drugem postu že malo prilagodiš tekst sebi v prid, ker ugotoviš, da ni čisto tako, kot si mislil, kasneje pa očitaš meni, da se pizdim, da sem agresiven, itd....
Fora je, da si hotel prodat bučke, žal ti ni uspelo, zdaj pa telovadiš...se ven vlečeš.


najprej si rekel:
BF3/4 npr izklopim samo AA in igram na Ultra z 60FPS +


kasneje si nalimal še sliko, ki kaže, da imaš še texture na low, kar pomeni min. 20 fps-jev več....

Pač si se zmotil oz. nisi preveril, kaj si napisal.
Nihče ni ne agresiven, niti pizdim se ne - samo režim se takim neumnostim.....

Ti si pa užaljen, ko mali otrok, ko ti nekdo pove, da si v zmoti in pišeš netočne podatke.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: XsenO ()

def0r ::

Kakor sem rekel sem se zmotil pri BF4 (takoj ko sm objavil slike), pri BF3 sem samo izklopil AA drugo ne kakor vem. Nisem niti malo uzaljen samo hotel sem vedeti kaj ti sklepas kakor ultra, zato sem tudi prilepil screene settingov da bi me kdo popravil.

No skratka nima veze se mi zdi malce brezveze prepirati s teboj bo pac tukaj konec debate :/ + Malce prevec offtopic smo sli.

opeter ::

Matev je izjavil:

17" ja pe ponavadi dovolj za igre


ja?
dobolj je bil včasih že 14"
danes pod 24 niti ne vem ali še prodajajo


Prenosnike?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Matev ::

prenosnikov se ponavadi nima za igre

XsenO ::

Zakaj pa ne?
1 + 1 = 1

Matev ::

mislim da bi morali to odgovarjati v kaki drugi temi

odpri si svojo temo in ti bodo tam razložili

def0r ::

Bi bilo resno najbolje loceno ali pa pac rect vsak ima rajsi svoje.

dr.Akula ::

issak je izjavil:

GTA5 tako kot GTA4 ni ravno najbolj optimiziran za PC, rabiš kar 'stroj' da se ti ne zatika, jaz sem moral na začetku na GTX970 kar spustiti nastavitve da mi je delalo tekoče, z updati se je malo popravilo.

Primerjat optimizacijo GTA 5 s 4 je neumnost. GTA 4 na PC je bil katastrofa v optimizacji, na takratnih high-end PC-jih je imel probleme na medium nastavitvah. GTA 5 je povsem spodoben port, celo zelo dober.

Drugače se pa OP ne javlja in odgovarja že 3 dni. Malo pointless nadaljevati temo dokler ne pride nazaj.
ni podatka

BorutO ::

Eno vprašanje ... Mene so včeraj banali iz onlinea, ker je sistem zaznal, da hekam ... ampak sem se takoj pritožil, jih skurcal ven, pa povedal, da sploh ne hekam, ampak je bil včeraj na serverju en faking heker, ki je z mano delal kar je hotel ... kar neko gorečo drvo mi je dal v moj karakter, da ko sem crknil, je še kar bil ta goreč les v meni, pa sem spet takoj crknil ... pol pa sem rekel naj neha in je rekel, da naj zamenjam server ... V glavnem ... je možno, da zaradi njega je sistem zaznal, da sem uporabljal kao neke hekerske pripomočke, glede na to, da je oni kulac uporabljal predmete na mojem karakterju?

r3dkv1c4 ::

Matev je izjavil:

mislim da bi morali to odgovarjati v kaki drugi temi

odpri si svojo temo in ti bodo tam razložili

prenosnikov se ponavadi nima za igre


ti bi moral odpret temo zato in nam objasniš razloge zakaj ne, ker prenosnik je čisto v redu za kakšen game sem pa tja in ne vidim razloga, da se ne igralo na njih
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

shadeX ::

Na prenosnikih se bo vedno več igralo dejte si to zapomnit. Tehnologija gre naprej in je vsako leto bolj v prid igračarjem. Kdo si predstavlja, da bo sploh še uporabljal veliko kišto leta 2050? Ni šanse. Takrat niti prenosniki za igranje ne bodo prišli v poštev, ampak bo folk mel kar kakšen pocket PC ki ga bo priključil na večji zaslon in bo prek njega igral igre ko se bo povezal na steam ali kaj podobnega.

Danes je med PC-ji za jurja in prenosniki za jurja, edina razlika v gejmingu to da boš na namiznem PC-ju lahko igral na visoki ločljivosti naslednje 3. leta medtem ko na prenosniku samo (če sploh) prvo leto. Ampak danes so itak so že nekakšne alternative (ki mogoče še niso najboljše), da lahk na prenosnik priključiš dodatno grafo (nevem kako se že tisti kišti reče :) ), in maš gaming prenosnik za toliko časa, kolikor časa lahko kupuješ nove grafe..

m0LN4r ::

Je že kdo gledal pa poskuševal te 4K mode ?

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik za faks in igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
508079 (7147) krin
»

Študij - kaj kupiti prenosnik ali nov namizni računalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
262674 (1487) oemdzi
»

Playstation, Xbox ali PC?

Oddelek: Pomoč in nasveti
232578 (2261) Isotropic
»

GTA V že zaslužil milijardo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6520708 (15853) 7982884e

Več podobnih tem