» »

srajca in kravata

srajca in kravata

1
...
3 4
5
»

leiito ::

"Non-iron shirts have a reputation for feeling hot and itchy, largely a result of a resinous coating that has been the leading wrinkle defense and can make even an all-cotton shirt feel like something made to protect outdoor furniture.

Moreover, the chemical stew applied to non-iron garments contains formaldehyde, which can irritate some people's skin. A 2010 survey of treated textiles by the Government Accountability Office found that, of 180 items tested, wrinkle-resistant men's shirts were among the handful exceeding safe levels."

https://www.nytimes.com/2015/04/03/fash...

Okapi ::

jype je izjavil:

Pojma "environmentally friendly" in "fashion" se medsebojno izključujeta, mimogrede.

Narobe pritisnil za izbris, sorry. Hotel sem vprašati, zakaj bi se izključevalo. Imaš različne mode, ena je tudi bolj hipijevsko-eko-zelena, in tu se nič ne izključuje.

Evo, moji čevlji, Made in Ethiopia - fair trade, eko-bombaž, podplati iz recikliranih pnevmatik, ni da ni.;)


nejcek74 ::

Ecoman:


Ecoman by Jype


NotEcoman by Jype



Ocitno moras biti brez okusa, da si lahko Eco :)

perci ::

Kolo + torba za čez ramo = smrt za obleko.

nejcek74 ::

torbe jaz nimam, s kolesom pa se vozim vsak dan, zakaj bi bila to smrt? Ker zgonis hlace na sedezu?

perci ::

Pa zato ker jih ful pregibavas in se sploh tisti del, ki je na sedezu non stop trga (mikro).

Sploh slim fit.

jype ::

nejcek74 je izjavil:

Ocitno moras biti brez okusa, da si lahko Eco :)
Al pa miljarder?

Rok Woot ::

Čez obleko se pač ne nosi torbe. Kot bi nosil plašč brez šala. Ta hipsterska kolesa so pa itaq podn. Najbolj me pa žalosti ko predelajo kak hud star bike v neuporaben šrot. Pač se peleš s kolesom v športni opermi, se preoblečeš v službi pa je. Po potrebi oprhaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()

jype ::

Okapi je izjavil:

Evo, moji čevlji, Made in Ethiopia - fair trade, eko-bombaž, podplati iz recikliranih pnevmatik, ni da ni.;)
Če si jih kupil zato, ker so eko, čeprav so stari še dobri, potem to ni eko.

Okapi ::

Zakaj bi kupil nove čevlje, če so stari še v redu?;)

jype ::

Ker so moderni, kar je tisto, čemur se reče "fashion".

leiito ::

Okapi je izjavil:

jype je izjavil:

Pojma "environmentally friendly" in "fashion" se medsebojno izključujeta, mimogrede.

Narobe pritisnil za izbris, sorry. Hotel sem vprašati, zakaj bi se izključevalo. Imaš različne mode, ena je tudi bolj hipijevsko-eko-zelena, in tu se nič ne izključuje.

Evo, moji čevlji, Made in Ethiopia - fair trade, eko-bombaž, podplati iz recikliranih pnevmatik, ni da ni.;)




Izredno lepo in vključujoče. Mogoče kaka fotka celega outfita z etiopsko noto?
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakovostne moške srajce - kje kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5416216 (10983) knap
»

Pravilo oblačenja študentov (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
5412033 (9326) Unknown_001
»

Najcenejša obleka za na poroko. Kje? :)

Oddelek: Loža
289315 (7830) shadeX

Več podobnih tem