» »

Dodaten zaslužek - freelancer

Dodaten zaslužek - freelancer

Ales47 ::

Pozdrav,

Zanima me nekaj informacij in sicer bi k rednemu 8h šihtu rad dodatno zaslužil. Kako to poteka? Ima kdo izkušnje stem? Katera stran? 200-300€ na mesec imam v plani za začetek. Imam izkušnje z php,mysql,css

Hvala
Lp
Ryzen 7 5800X3D|Aorus X570|16GB KINGSTON DDR4|RTX 3080|250GB SSD Samsung|2TB

Invictus ::

A cel mesec misliš delat za dnevno tarifo?

200 EUR/dan je v tujini zelo nizka postavka. Bi lahko dobil celo remote.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

fikus_ ::

"popoldanski" s.p.

Poglej še to temo:
https://slo-tech.com/forum/t659396/0

MisterM ::

Pri takšnem ciljnem mesečnem znesku je možnost tudi osebno dopolnilno delo.

Meizu ::

MisterM je izjavil:

Pri takšnem ciljnem mesečnem znesku je možnost tudi osebno dopolnilno delo.


Freelancerstvo ne spada pod o.d.d.

MisterM ::

Ja, sem pregledal pravilnik o o.d.d in programiranja res ne moreš vtakniti v nobeno od predpisanih kategorij. Po svoje škoda, saj sem sam ravno na ta način kakšen mesec dodal 200 ali 300 evrov k zaslužku. Šlo se je pa za livestream vladnih konferenc ter inštrukcije matematike, fizike in angleščine.

Meizu ::

MisterM je izjavil:

Ja, sem pregledal pravilnik o o.d.d in programiranja res ne moreš vtakniti v nobeno od predpisanih kategorij. Po svoje škoda, saj sem sam ravno na ta način kakšen mesec dodal 200 ali 300 evrov k zaslužku. Šlo se je pa za livestream vladnih konferenc ter inštrukcije matematike, fizike in angleščine.


Za te namene imas potem popoldanski sp ob sluzbi ali pa direkt sp, ce je to tvoje dejansko delo.

MisterM ::

Zame je imelo o.d.d. prednost predvsem zato, ker ni nobene zahtevne birokracije. Vrednotnico naročiš preko spleta, vsake pol leta pa oddaš poročilo, tudi, če nisi bil aktiven. Drugih stroškov ni.

blackbfm ::

Ales47 je izjavil:

Pozdrav,

Zanima me nekaj informacij in sicer bi k rednemu 8h šihtu rad dodatno zaslužil. Kako to poteka? Ima kdo izkušnje stem? Katera stran? 200-300€ na mesec imam v plani za začetek. Imam izkušnje z php,mysql,css

Hvala
Lp


lahko poskusiš codecanyon.. če ti rata ustvarit nekaj dokaj zanimivega imaš komot pasivni dohodek. ni pa ziher varjanta, pomoje 90% tistih projektov ustvarja drobiž, ta boljši služijo solidno

Meizu ::

MisterM je izjavil:

Zame je imelo o.d.d. prednost predvsem zato, ker ni nobene zahtevne birokracije. Vrednotnico naročiš preko spleta, vsake pol leta pa oddaš poročilo, tudi, če nisi bil aktiven. Drugih stroškov ni.


Se strinjam, o.d.d. bi lahko veljal za vsesplosno delo kot dopolnilni dohodek ob rednem delu. Ne vidim razloga, zakaj to ne bi bilo mozno. IIRC imajo to varianto v Avstriji pa jim super funkcionira.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrednotnice za inštrukcije

Oddelek: Loža
92711 (2136) klihk
»

Kako najceneje ponuditi storitev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5010760 (8645) Invictus
»

Osebno dopolnilno delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10621291 (18298) Okapi
»

Najemniško stanovanje-obrt

Oddelek: Loža
92066 (1357) St235
»

Kako poiskati zaposlitev oziroma kako legalizirati moje delo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815023 (12313) St235

Več podobnih tem