» »

Arhiv CDjk

Arhiv CDjk

Pilotek ::

Zdi se mi, da sem pred časom nekje na netu zasledil en članek o velikih boxih (like Jukebox) v katere lahko stlačiš 200 in več CDjk. Zanima me, če se da to kje pri nas kupiti. Tnx za kakršnokoli informacijo 8-)
Človek je gospodar svojih besed dokler jih ne izreče, potem pa je njihov suženj.

Tomi ::

Sicer ne vem, če ti bo kaj koristilo, samo v Big Bangu imajo stolpe za 60 CD-jev. V njih gre okoli 125 slim CD-jev, pa še lepe oblike so, podobni dražjim zvočnikom. Za okoli 6000.
metrodusa.blogspot.com

Pilotek ::

Hvala Tomi. U bistvu ne potrebujem samostoječih stojal. Zavzamejo preveč prostora, pa še prah se nabira gor. Kar iščem je taka škatla valjaste oblike na vrtečem podstavku v katerega potem vtikaš posamezne CDjke. Tko da sploh ne potrebuješ škatlic. Hvala za odgovor vseeno.
Tistemu, ki mi najde proizvajalca pa šenkam 50 praznih (novih, nerabljenih) CD ovitkov.
Človek je gospodar svojih besed dokler jih ne izreče, potem pa je njihov suženj.

BaRtMaN ::

Če ne najdeš v kakšnem BigBangu, BOFu ali Harveyu Normanu, poglej še v Leclercu. :D

zile ::

Maitim prodaja tako škatlo. Sam je draga :D

iskra ::

u življenju in tehniki je bla ena fina škatla (1 al 2 številki nazaj) k jo prklopiš na usb in pol ti rač arhivira 150 CDjev- brez škatl :D 120 al 150 € če ti ustreza drugače pa je zanimiva una varianta k staviš cdje u zvezek na sponke

Pilotek ::

zile, hvala za info! sem klical maitim in verjetno bom kar uzel. tvoja pomoč mi je prišla prav, tko da če potrebuješ obljubljene škatlice msg me ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Edini blu-ray predvajalnik z MKV podporo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9019671 (12251) filipc
»

Kje kupiti prazne cd škatlice -slim.

Oddelek: Kaj kupiti
212711 (2454) Kami
»

Kje mate spravljene CDje

Oddelek: Loža
211496 (1145) Gh0st
»

Malo naprednejša cede šatulja

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
111979 (1979) Sergio
»

Ko vam v CD-ROM-u raznese CD...

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
271944 (1944) Brane2

Več podobnih tem