» »

Bluetooth transmitter

Bluetooth transmitter

razer ::

Pozdravljeni,

Na forumu omenjene teme še nisem zaznal, da bi se govorilo o Bluetooth transmitterju. Zanima me ali ima kdo kakršnekoli izkušnje z njimi. Namreč iščem način, da bi TV kateri nima podpore za B/T na nek način povezal z slušalkami za npr. večerno gledanje filmov brez motenja drugih :).

Našel sem recimo:
http://www.avantree.com/long-range-blue...
Ki omogoča da preko jack konektorja peljem audio na transmiter in potem ponovno naprej na ozvočenje omogoča pa tudi bypass funkcijo ter bluetooth receiver.

Potem je tudi:
https://www.ugreen.com/product/1368-en....
ki bi ga lahko načeloma preklapljal med TVjem in zvočnim sistemom odvisno od uporabo (sprejem/oddajanje)

In na koncu je še opcija soundbar-ov katera pa se mi zaenkrat ne zdi smiselna glede na to, da ozvočenje že imam dobro oz. za moje potrebe zadovoljivo in zato iščem cenejšo delujočo alternativo.
Zanima me ali ima mogoče kdo na forumu že kakšne izkušnje prav tako sem odprt za predloge...

Mavrik ::

Bluetooth načeloma rad doda kar nekaj laga in to bo zvok zaostajal - kar zna biti za TV kar problem. Ali si premislil o dejanskih wireless slušalkah?
The truth is rarely pure and never simple.

tasotusire ::

Jaz imam Avantree oddajnik kot USB zvočno kartico na PCju in pa apt-x LL slušalke in ni nobenega laga.

razer ::

Bluetooth slušalke sem vzel zaradi povezljivosti na mobilnike,tablice itd. v primeru da bo potrebno.

Mavrik ::

tasotusire je izjavil:

Jaz imam Avantree oddajnik kot USB zvočno kartico na PCju in pa apt-x LL slušalke in ni nobenega laga.


In kako to pomaga avtorju glede na to da njegovi oddajniki nimajo LL podpore?
The truth is rarely pure and never simple.

tasotusire ::

Mavrik je izjavil:

tasotusire je izjavil:

Jaz imam Avantree oddajnik kot USB zvočno kartico na PCju in pa apt-x LL slušalke in ni nobenega laga.


In kako to pomaga avtorju glede na to da njegovi oddajniki nimajo LL podpore?


Še en nepismen slotekovc. Dal je link do oddajnika Long Range Bluetooth Transmitter & Receiver 2-in-1 ki ima *Audio codec: aptX, aptX-LL, SBC.

Ta forum je res podn.

Naabo ::

Oba prilepjena oddajnika imata LL-Aptx in sta torej ustrezna, seveda pa ne pozabi, da ga morajo podpirati tudi slušalke. Brez bo zamik zvoka najverjetneje precej moteč.

Kebab11 ::

In kako to pomaga avtorju
Obiščite mojo spletno stran

tasotusire ::

Kebab11 je izjavil:

In kako to pomaga avtorju


Vprašal je za izkušnje in smo mu jih podali. Kako mu to pomaga je res nekaj o čemer si intelektualci še niso razčistili.

Mavrik ::

tasotusire je izjavil:

Mavrik je izjavil:

tasotusire je izjavil:

Jaz imam Avantree oddajnik kot USB zvočno kartico na PCju in pa apt-x LL slušalke in ni nobenega laga.


In kako to pomaga avtorju glede na to da njegovi oddajniki nimajo LL podpore?


Še en nepismen slotekovc. Dal je link do oddajnika Long Range Bluetooth Transmitter & Receiver 2-in-1 ki ima *Audio codec: aptX, aptX-LL, SBC.

Ta forum je res podn.


Spregledal, se opravičujem. Ti dam par internetnih točk, ki jih lahko preneseš na ne-podn forum v prihodnosti. :)
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere bluetooth slušalke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15334365 (8792) dope1337
»

Navaden FM radio preko android telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
233382 (2472) zavajon
»

Slušalke zaprte, brezične

Oddelek: Kaj kupiti
9923 (602) xgeorgex
»

Dva bluetooth zvočnika ali eden?

Oddelek: Zvok in slika
425601 (4795) Darko!
»

Bo iPhone res brez 3,5-mm stereo priključka in kaj to pomeni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
16147859 (41070) matobeli

Več podobnih tem