» »

Rezervacija ogleda vozila

Rezervacija ogleda vozila

mmcmmc ::

Nekateri trgovci oglašujejo, da je ogled možen s predhodno najavo.

Ali je to kakšna prodajalska fora? Da ko ti prideš avto gledat kakšne mankoje zakrijejo?
Ali sem paranoičen? To sem, a sem upravičeno paranoičen?

Mehmed ::

Mogoce se ne razumejo vsi v vse detajle pa cakas enega ki se. Mogoce imajo samo enega pa krozi med poslovalnicami. Mogoce je tok popularn model da je cakalna vrsta ali pa tok nepopularn da je zbasan nekje zadi pa ga samo po potrebi vn potegnejo. Mogoce imajo pa samo radi red, da ne rabijo nehat drkat vsakic ko kdo pride mimo.

Machete ::

Vse našteto. Pač lažje si zorganizirajo dan, gledajo kaj jejo, da ti ne prdijo v obraz in ne jedo česna prej. Mogoče ga malu spucajo, pripravijo podatke, ostele vzorce, brošure, bonbone itd. . .
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mmcmmc ::

Pol pa super.

SaXsIm ::

Najbrž odvisno, za kakšna vozila se zanimaš, pri kakšnih dilerjih je možen tudi tvoj scenarij. Pri preverjenih avtohišah in ogledih novih vozil pa gre sicer samo za logistiko, saj je povpraševanje po novih vozilih trenutno precejšnje, pa se zna zgoditi, da včasih kakšnega avta sploh ni v salonu.
SaXsIm

Mare2 ::

mmcmmc je izjavil:

Nekateri trgovci oglašujejo, da je ogled možen s predhodno najavo.

Če si najavljen in te trgovec pričakuje boš zagotovo ob uri sprejet.
Drugo je, če greš v Mercator kupit kruh, mleko...

ginekk ::

mmcmmc je izjavil:

Nekateri trgovci oglašujejo, da je ogled možen s predhodno najavo.

Ali je to kakšna prodajalska fora? Da ko ti prideš avto gledat kakšne mankoje zakrijejo?
Ali sem paranoičen? To sem, a sem upravičeno paranoičen?


Ponavadi pomeni, da se kdo z njim še vozi (bodisi dealer, bodisi tisti katerega avto so vzeli zgolj v komisijsko prodajo).

jernejl ::

Kot je napisal predhodnik... nekateri rabljeni avti, ki se prodajajo, ne stojijo na parkirišču prodajalca/trgovca, ampak so v uporabi.

abyssus ::

Segrejejo motor, da se ne sliši cviljenje jermena.

matobeli ::

Tud operejo ga verjetno. Zdej ko je bil cvetni prah bi zgledal avto kot da je že 15let nevožen, tolk je bilo tega.

Pa seveda, mašino ogrejejo.

starfotr ::

Zato pa je najbolje, da se najaviš ob 15h,prideš pa ob 14.30. Pač malo počakaš, poiščeš avto ipd. Tako ne bodo imeli časa ogrevat mašine in zakriti napake.

seba-beba ::

Pa razlog je lahko tudi to, da ga morajo preparkirati. Zaradi boljšega izkoriščanja prostora so ponavadi avti zaparkirani (to lahko pomeni tudi, da morajo premakniti 10-20 avtov, da pridejo do željenega)...

Še vedno pa greš lahko na ogled brez predhodne najave, pa vidiš kakšna je situacija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seba-beba ()

David83 ::

v 99% primerih je avto v komisijski prodajo, to pomeni da ga nimajo oni tam, da je pri lastniku in če boš prišel ne najavljen, avta nebo tam. Pa da ga malo počisti mogoče, če avto zunaj stoji, preparkira mogoče, da sta avto in prodajalec v salonu, poišče papirje od avta itd..malo morje razlogov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[najem stanovanja] Obveznosti najemojemalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
819231 (6558) poweroff
»

eUprava - status vozila (v postopku od...)

Oddelek: Na cesti
172901 (2147) zk_eu
»

Ali se lahko v avtohišah "handla"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10425015 (20265) St235
»

Prodaja avta - "keš" na roke (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5114047 (11778) smacker
»

Kupovanje rabljenega avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
12727351 (19259) TheJack

Več podobnih tem